מימוש החלומות שלנו / קרן ברג

אם היה לכם אי פעם חלום יפה, אתם מכירים את האכזבה שבהתעוררות ובגילוי שזה היה רק חלום. אולי חלמתם על אהובים שנפטרו, או אולי על חיים אחרים שתמיד רציתם. חלומות הם הדבר שעושה את המין האנושי לבעל עוצמה רבה כל כך. אנו מסוגלים לחזות דברים שמעולם לא היו, ולהתחיל לחתור להגשמתם. חלומות הם הדבר שמתדלק אותנו להמשיך לשאת אפילו מצבים בלתי נסבלים. החלומות הם שיוצרים יצירות אמנות,  סימפוניות גדולות, ודברים שמעולם לא חשבנו שאפשר.

מודעות לחודש שבט מזל דלי תשע"

ברוכים הבאים לחודש דלי. החודש שבו החלומות אפשריים. חודש צדיק, בזכות כל מה שיש בו וכל מה שיהיה בו. החודש הזה, כולנו נעשים חולמים צדיקים כשאנו מתבוננים מבעד לחלון חיינו ורואים עתיד בהיר, שבו השמש מלאת ההוד מתחילה לזרוח בחיינו ובחיי כל האנושות.

לאחר הכבדות של החודש הקודם, מגיע אלינו דלי בקלילות ובמשב של אוויר צח ורענן. בני מזל דלי הם לעתים קרובות אנשים שמחים ואופטימיים שמנהלים את חייהם הרחק מן ההמון הסואן. כך גם החודש הזה, המציע לנו שמחה גדולה וייחודיות בהשוואה לכל שאר חודשי השנה.

אם נתבונן במרטין לותר קינג, שהיה בן מזל דלי על פי לוח השנה הקבלי, אנו רואים את התגלמות החודש הזה. אבל ד"ר קינג לא היה היחיד שהיה לו חלום. לכולנו יש חלום, וזה הזמן להפוך אותו למציאות. זה חודש של חזון גדול. בעוד שבחודש הקודם התחברנו לצד של שבתאי הפונה אל החושך, הרי שבחודש הזה אנו מתחברים אל הצד של שבתאי הפונה אל השמש. ועם זה, באים כל התקוות, אינספור רעיונות והזדמנויות אפשריות. זה החודש שבו אנו באמת מתחילים לראות את אפשרות קיומו של עולם נטול כל עצב וכאב. 

רבים מאתנו שמעו שאנו נמצאים בעידן הדלי. משמעות הדבר היא שאנו חיים בזמן שבו חלומות האנושות מתגשמים. אנו רואים את המדע מבטיח חיים עד 120 שנים. אנו רואים התפתחויות רפואיות נפלאות וטכנולוגיות נהדרות שחשבו עליהן רק בסרטי מדע בדיוני. אבל חשוב מזה, עידן הדלי מביא לנו את ההבטחה של עולם וחיים בלי כל כאב, צער או דמעות. האם אי פעם יכולנו לחלום על עולם כזה? עולם שבו אין שום סבל, משום סוג שהוא? עולם כזה, חלום שהוא מוזר כל כך לרבים כל כך מאתנו, מחליק וחודר אל תוך מוחנו החודש הזה. אנו מתחילים לראות  את האפשרות הזו בחיינו, ומקבלים את האנרגיה להגשים אותה.

כיצד נוכל לגשת לאפשרויות ולהבטחות של החודש הזה עבורנו ובסופו של דבר עבור כל העולם? דלי הוא כלי המכיל מים. מזל דלי מיוצג על ידי נושא דלי מים ששופך מים. עידן הדלי וחודש דלי הם זמן שבו אנו יכולים להיות צנור שיעניק לעולם ולאחרים שפע וחסד ללא מחיר או חשבון. הכל נשפך החוצה ומחולק. אם נוכל להתחיל לפעול בדרך זו, נוכל להתחבר לכל הטוב שהחודש הזה מציע ולהפעיל את האנרגיה הזו בחיינו. מהו חלומכם הגדול? מה בלתי אפשרי עבורכם? מה אתם חושבים שהוא מעבר להשגתכם?  

דלי ידוע כחודש הגאולה. זה הזמן לגאולה אישית ועולמית כאחד. אנו יכולים להשתחרר החודש הזה ממחשבות שליליות שמנעו את התפתחותנו, מיחסים שמנעו מאתנו לגדול, ומפחדים שמנעו מאתנו לאהוב איש את רעהו. אנו יכולים להתחבר לגאולה מכאב, סבל, דמעות, ואפילו מהמוות עצמו. אנו יכולים להיגאל מכל דבר ולחיות את הבטחת הבורא שהבטיח לנו עולם שכולו טוב ללא כל כאוס.

אם נוכל לנסות החודש הזה להעניק חסד ללא סיבה, אהבה ללא כל תמורה, ולהיות חסרי גבולות באשר ליכולות שלנו, נוכל לא רק לחלום את חלומנו הגדול ביותר, אלא גם להגשים אותו. כל מה שאנו צריכים לעשות הוא להאמין בעצמנו ולדעת שעם עזרת הבורא הכל, כל הדברים אפשריים. אנו יכולים להתעורר ולגלות שהחלום הגדול ביותר שלנו נעשה למציאות הנשגבה ביותר שלנו.

מאחלת לכם חודש טוב ושולחת לכם את כל אהבתי,

קרן

קטגוריות : קבלה עם קרן ברג