לעולם לא מאוחר מדי להשתנות / קרן ברג

האם חשבתם לעצמכם אי פעם שכבר מאוחר מדי להשתנות? אולי אתם נמצאים במחצית השנייה של חייכם, וקריירה חדשה, יחסים חדשים או הזדמנות חדשה נראים לכם קשים מדי או חסרי כל טעם. או אולי אתם מתנגדים לשינוי כי אתם פוחדים מהבלתי ידוע. אולי פשוט נוח לכם במקום בו אתם נמצאים ועבדתם קשה כדי להגיע לשם; יש לכם שגרות מסוימות, דרכים מסוימות לעשות דברים, מנהגים מסוימים, ואתם בנקודה שבה חייכם פשוט מתנהלים מעצמם. הבעיה עם המצבים הקבועים האלה היא שהם בדרך כלל מעוגנים בספק, פחד או באזור הנוחות שלנו – וככאלה, הם מעכבים את נשמתנו, שרוצה רק לגדול ולהגיע קרוב יותר אל מקורה, לזרוח ולהאיר יותר מתוככם אל העולם הזה.

מודעות שבועית

השבוע הזה, יש אנרגיה המתפשטת בעולם ויכולה לעזור לנו להיפתח יותר להשגת הרמה הבאה שלנו. כשאני אומרת "הרמה הבאה", אני מתכוונת לדרך נעלה לחיות רוחניות, אם כי זה יכול להתייחס ישירות גם ללקיחת אחריות גדולה יותר בעבודה, להתחייבות ביחסים, או לשים בעדיפות ראשונה את הבריאות ורווחת החיים שלכם.

כבני אדם, אנו ישויות של נוחות והרגל. אנו מתרגלים לדברים כפי שהם. אנו מתרגלים לאופנים בהם בני אדם מגיבים אלינו. ולמרבה הצער, חלקנו אפילו מתרגלים להתעללות וליחס גרוע מצד אחרים! לא משנה למה התרגלתם, האנרגיה של השבוע הזה נותנת לנו דחיפה חזקה להשתחרר ולהתקרב יותר למילוי ולהגשמת המטרה והיעוד האישיים שלכם.

הפרשה שאנו קוראים השבוע היא פרשת "לך לך", ובה נאמר לאברהם לצאת מבית אביו וללכת אל הבלתי נודע. הוא גם  מתעלה אל רמה גבוהה יותר של רוחניות באמצעות הברית שעשה.  הוא ואשתו, שרי, זוכים בשמות חדשים, אברהם ושרה, כמו גם ביכולת להביא ילדים לעולם [למרות העובדה שהם עברו כבר את גיל הפוריות והמפות האסטרולוגיות שלהם קבעו אחרת].  בגיל 100 [וזה גם הערך של המלים "לך לך" בגימטריה], נעשה אברהם לאב נגד כל הסיכויים, ולמנהיג של עם גדול! 

המסר כאן ברור: עם אור הבורא, הכל אפשרי, וכל מה שאנו אמורים להיות נמצא מחוץ לאזור הנוחות שלנו. אנו אולי חושבים שכבר חלף זמננו, או שהכל טוב כפי שהוא, אבל הבורא תמיד מוליך אותנו לקראת יעוד גדול יותר. השאלה היא, האם אנו מוכנים "ללכת מבית אבינו" [ואצל כל אחד זה נראה אחרת], האם אנו פתוחים לבטוח בדרך כאשר היא פתוחה, האם אנו מוכנים לתפוס את ההזדמנות כאשר היא מגיעה אלינו?  

אם התשובה היא כן, אז האנרגיה של השבוע הזה יכולה להניע אותנו לקראת המטרה הזו.

מאחלת לכם את כל ההצלחה ואת אינסוף הברכות שהשבוע הזה יכול להביא.

קטגוריות : קבלה עם קרן ברג