כולנו יכולים לעשות נסים / קרן ברג

הניסיון האנושי מוכיח שכאשר יש אמונה ורצון לעשות מה שנדרש, אנשים יצרו מציאויות מדהימות. קחו למשל את הסיפור על אישה בת 94 שביוני השלימה לרוץ חצי מרתון [המרתון השלם שלה היה בגיל 76], או המעשים המדהימים של אמהות שתוך רגע נעשו חזקות מספיק כדי להרים מכונית כדי להציל את ילדם הלכוד מתחתיה. זה אומר לנו שכולנו יכולים לעשות נסים בחיינו, כל עוד יש לנו המודעות לעשות אותם. המציאות שלנו משתנה אך ורק על פי מה שהמוח שלנו מרשה.

מודעות שבועית

אם כן, קודם כל, אם אני רוצה נס בחיי, אני חייבת להאמין באמת שהוא יכול להתרחש. מכיוון שאם לא אאמין שהוא יכול להתרחש, אז הוא לעולם לא יוכל להתרחש. תמיד הרגשתי שפרשת "וירא" מדגימה את הרעיון הזה במלואו.בפרשה הזו, שרה חייבת ליצור מקום שבו יוכלו נסים להתרחש.אברהם ושרה היו כמעט בני 100 שנים, ומודעים היטב לכך שהולדת ילדים אינה חלק מגורלם האסטרולוגי.ועם זאת,הגיע אליהם מלאך, ובישר להם ששרה תלד בן. אברהם מיד קיבל את החדשות האלה, אבל נאמר "ותצחק שרה." כאשר היא ניסתה לדמות לעצמה כיצד גופה מתחדש ומשתנה באורח פלא כדי למלא את המשימה האדירה הזו, היא הייתה חייבת לבקש: בבקשה הענק לי את המודעות להבין ולקלוט שזה באמת יתרחש.

 פעמים רבות כל כך אנו מבקשים דברים שאנו לא באמת מאמינים שנוכל להשיג, וכך אנו לא יוצרים את הכלי לקבל אותם. משהו צריך להתארגן מחדש במודעות שלנו כדי שנוכל ליצור קרקע פוריה שבה הנס יוכל להתממש.

 למען האמת, כל אחת ואחד מאתנו, כבר צוידנו באנרגיה שאנו צריכים כדי לממש את המשימה הזו. כפי שהסיפור על שרה מראה לנו, עם עזרת הבורא, הכל אפשרי.

כולנו יכולים לעשות נסים.הצעד הראשון הוא פשוט להאמין שאנו יכולים.

קטגוריות : קבלה עם קרן ברג