הכרזה עולמית: "שעה של אחדות רוחנית" עם קרן ברג

אם אנשים בכל רחבי העולם, מכל הדתות וחסרי כל דת, יתאחדו למשך שעה אחת? כמה אור יתגלה? כיצד העולם ישתנה?

במשך 40 שנים היה לי חלום שיום אחד, יוסרו כל המחסומים בין כל בני האדם, ושנוכל לכבד את התרגולים הרוחניים ואת האמונות של אחרים, זאת מכיוון שכל הספרים מכל המסורות והדתות מכילים מילים שונות אבל מסרים זהים: לאהוב את הזולת, לאהוב את עצמנו, להגביר את האהבה שלנו כלפי הכוח האינסופי המצוי בכל סביבותינו ונותן לנו חיים ואכן, אחדות יכולה להיות הבסיס לגישור של חילוקי הדעות בינינו.

כמנהלים הרוחניים של המרכז לקבלה, בעלי המנוח, הרב ברג, ואני, פתחנו את השערים כדי שכל האנשים יוכלו ללמוד את החכמה העתיקה הזו. במרכז לקבלה, אנו מאמינים שישנן הרבה דרכים לעורר מודעות. בכל תקשורת, בכל אחד מהמרכזים שלנו, אתם יכולים לראות יהודי מתפלל סמוך לנוצרי, סמוך למוסלמי, סמוך לבודהיסט ובסמוך לאתיאיסט.

השנה מתחיל ראש חודש ניסן, מזל טלה בערב יום שני, ה-27 במרץ המקובלים מלמדים שזוהי תחילת השנה על פי הלוח העברי, רמת הזרע של 365 הימים הבאים.

זה הזמן הטוב ביותר להתכנס יחדיו, למרות הדרכים הרוחניות שלנו, כדי לזרוע את זרע האחדות והכבוד הדדי ביננו.

עם המחשבה הזו במוחי, אני מזמינה אתכם אישית, להצטרף אלי ל"שעה של אחדות רוחנית", שעה שבה נתכנס כולנו יחדיו כדי לקרוא מכל ספר קודש המדבר אל לבכם – בין אם זה הזוהר, התורה, הברית החדשה, הקוראן, היוגי סוטרות, הבהגווד גיטה, הפאלי קאנון, אפילו שירה אם תרצו. אלה המעדיפים לא לקרוא  בספר יכולים לעשות מדיטציה, התבוננות פנימית, יוגה… כל דבר שמעורר את רוחכם באופן אישי. השעה יכולה להיות על פי בחירתכם, בכל שעה במשך הערב של ה- 27 במרץ. זה יכול להיות כשתחזרו הביתה מהעבודה או אפילו ממש לפני שתלכו לישון.

אם אתם מתכננים להצטרף אלינו ב-27 במרץ, כתבו לנו  כיצד אתם מתכננים לבלות את השעה הזו, תוך שימוש בתג (האשטאג) #hourofspiritualunity בכל מדיה חברתית על פי בחירתכם. בדרך זו, נוכל לאחד את הבחירות האישיות שלנו והביטויים הרוחניים הרבים למעשה והשפעה עולמית.

נכון להיום, שיניתי את תמונת הפרופיל שלי בפייסבוק כדי לשקף את התחייבותי ל"שעה של אחדות רוחנית". אם גם אתם רוצים לעשות כך, אתם יכולים להיכנס כאן

זה יופיה של המדיה החברתית, המכנסת את כולנו יחדיו, באופן שלא היה קיים עד עכשיו בהיסטוריה, בלי גבולות של גיאוגרפיה, שפה, או גבולות אחרים. בואו ניצור גל של שינוי  ברחבי המרחב הדיגיטלי ובכל רחבי העולם.

עבור אנשים רבים ברחבי העולם, הזמנים היום הם זמנים קשים ואפלים, ועם זאת אנו יודעים שכאשר אתם מדליקים את האור, החושך נעלם.

מי ייתן והאור שיוקרן מתוך המאמצים המשותפים שלנו במשך שעה זו יהיה חזק ובהיר כל כך עד שיאיר את הפינות החשוכות ביותר בעולם.

זוהי משאלת לבי, ואני מתפללת שתצטרפו אלי.

"ישועת השם כהרף עין"

קרן ברג

HourOfSpiritualUnity#

קטגוריות : קבלה עם קרן ברג