חילוץ ניצוצות האור שלנו מתוך החשכה / מיכאל ברג

אנו נכנסים עכשיו לחודש שבט, או דלי, ונמצאים בתקופת זמן רבת עוצמה שהתחילה בחודש שעבר וממשיכה במשך החודש הזה. התקופה הזו נקראת "שובבים", וזה זמן שבו אנו יכולים להחזיר לעצמנו את כל ניצוצות האור שזרקנו לקליפה כתוצאה ממעשים של רצון לקבל לעצמו בלבד.

בכל מעשה שאנו עושים, חיובי או שלילי, יש ניצוץ של אור; לכן, בכל פעם שבה אנו כועסים או פועלים מתוך אנוכיות, קנאה או תגובתיות, אנו לוקחים ניצוץ של אור ושמים אותו במקום של חושך. אבל החודש הזה, חודש שבט, הבורא נותן לנו את מתנת היכולת לאסוף חזרה את כל ניצוצות האור שבזבזנו.

חילוץ ניצוצות האור שלנו מתוך החשכה מאת מיכאל ברג

דרך אחת שבה אנו לעשות זאת היא למדוט על שני שמות ייחודיים, שכל אחד מהם עשוי משלוש אותיות: סיט ו- וזבו [חבו].

אנו יכולים להשתמש בשני השמות האלה כדי לעשות מדיטציה על חילוץ ניצוצות האור שזרקנו לקליפה בגלל שליליות. אם נוכל לזכור את המעשים הספציפיים שעשינו אשר זרקו את הניצוצות והאנרגיות שלנו למקומות החשוכים, נוכל לבקש שהשמות הללו יפעלו כמגנטים שיעלו את ניצוצות האור הללו חזרה מתוך המקומות החשוכים שנפלו אליהם. עם כל שם, אנו עושים מדיטציה על שלוש האותיות ומבקשים שהאנרגיה שזרקנו – גם למקומות שאנו זוכרים, כמו גם למקומות בלתי ידועים – תחזור אלינו, תצא אלינו מתוך החשכה.

בכל פעם שאין לנו היכולת לגלות ולהגשים משהו, בכל פעם שאנו מרגישים שפופים ומדוכאים, הסיבה העיקרית לכך היא שזרקנו ניצוצות של אור שהיינו זקוקים להם אל המקומות החשוכים האלה. ניצוצות האור  הללו כבר אינם חלק מכוח החיים שלנו; אבל בחודש הזה, חודש דלי, שלא כמו באף חודש בשנה, אנו יכולים להחזיר לעצמנו את כל האור והאנרגיה. לכן, בוודאי כשאנו נכנסים אל תוך החודש החדש הזה, ובמהלכו, נוכל להשתמש בשני השמות הללו כמגנטים, ולעשות מדיטציה כדי להחזיר לעצמנו את ניצוצות האור המבוזבזים הללו. זוהי מתנת חודש דלי, שבמהלכו יש לנו הזדמנות להשתמש באופן מודע במדיטציות הללו ולהעלות ולרומם את עצמנו.  

קטגוריות : קבלה עם מיכאל ברג