אודות ספר הזוהר

ספר הזוהרמה הוא הזוהר?
 

נא להכיר: הכלי הרוחני העוצמתי ביותר

ספר הזוהר הוא טקסט רוחני המפענח ומסביר את סודות התנ"ך, את חוקי היקום ואת ההיבטים השונים של החיים. ספר הזוהר התגלה לפני יותר מאלפיים שנה ועכשיו, בפעם הראשונה בהיסטוריה, הוא זמין גם עבורך.

ספר הזוהר נכתב על-ידי הקבליסט רבי שמעון בר-יוחאי.

למרות שחוכמת הזוהר נוצקה לתוך מילים ומשפטים, הרי שמהות הזוהר אינה ניתנת להגדרה.

ברמה הפיזית, הזוהר הוא מערך של 23 ספרים, המהווים פרשנות לנושאים תנ"כיים ורוחניים, ובאים לידי ביטוי בצורת שיחות בין מאסטרים רוחניים.

ניתן להתייחס אל הזוהר כאל אוגדן עתיק יומין, בו מופיע כל המידע הנוגע לחוקיות היקום – מידע שבחלקו הגדול המדע מתחיל לאמת רק היום.

הזוהר הוא כלי הטוען את הקוראים בו באנרגיה חזקה מאוד וביכולת להציל חיים, בכוח להביא שלום, והוא כלי של ריפוי והגשמה עבור המחזיקים בו. זאת הסיבה לכך פרשנותו העצומה והמקיפה לגבי נושאים תנ"כיים משכה אליו ענקים רוחניים ואינטלקטואליים, במשך יותר מאלפיים שנה שנים, שכן מדובר למעשה בספר הדרכה משמעותי המפענח את הטבע האלוהי האבוד של נשמותינו.

אבל הקודים הגלומים בספר הזוהר, המטפורות המוסתרות בו, הלשון המוצפנת אינם ניתנים לנו רק לשם הבנה. הם מתוכננים כתדרים אנרגטיים שיכולים לעבור דרכנו אם נתעמק בכתוב בספר. כמו כל הספרים הקדושים, הזוהר הוא טקסט שלא רק מבטא אנרגיה רוחנית, אלא גם מגלם אותה.

לרכישת סט ספר הזוהר – פירוש הסולם

כדי להיטען באנרגיה הרוחנית של הזוהר כל שיש לעשות הוא לסרוק בעינינו את המילים הארמיות ולקלוט את האנרגיות המושרות בהן. הקריאה בזוהר מפגישה אותנו עם מה שראו בו המקובלים במשך אלפי שנים: כלי עוצמתי מעניק אנרגיות, כלי מציל חיים חדור ביכולת להביא שלום, הגנה, ריפוי והגשמה לאלו שהוא ברשותם.

הזוהר הוא לכולם.

הדרישה המוקדמת היחידה לפתיחת הזוהר ולימוד סודותיו היא לב טהור ותשוקה אמיתית לקבל ולחלוק את ברכותיו עם הזולת.

בעבר נחשב הזוהר לספר שרק מעטים קיבלו גישה לצפונותיו. לאורך ההיסטוריה, היו אלה רק ענקי רוח אשר פנו לזוהר כדי לגלות את סודות התורה ואת מסתרי היקום. לתקופות ארוכות הזוהר נעלם לגמרי מהעולם ומעטים מבין האוכלוסייה הכללית שמעו עליו. מי שחיפש לקרוא בו – בכל ארץ, בכל שפה, בכל מחיר – עמד בפני חיפוש ארוך ועקר.

אבל עתה, באמצעות העבודה של המרכז לקבלה והשקת אתר זה, מה שבעבר כוון למעטים, שנמצאו "מתאימים" לקבלתו, הפך זמין לכל הנזקקים לו. היום, מיליוני עותקים של הזוהר נמצאים במחזוריות בכל רחבי העולם.

השימוש בזוהר

כדי להפיק תועלת מהאור הרוחני של הזוהר, ניתן להחזיקו בבית, או למקמו בשטחים אליהם תרצה למשוך ברכות בחייך. לתועלות גדולות עוד יותר, תוכל לסרוק, לקרוא, ללמוד או לחלוק בזוהר.

מה שנוכל להרוויח מהתחברות לזוהר נמצא ביחס ישר למודעות שאנו מביאים עימנו – ולמידת הרצינות והמאמץ שאנו משקיעים בלימוד. במובן זה, יכול הזוהר להידמות למראה אשר מחזירה אלינו את דמותנו עצמנו. מי שסקרנותו היא רק על פני השטח, והוא מצפה לגלות את סודות הזוהר באופן שטחי ומתכוון להשתמש בסודות אלה לצרכים אנוכיים, יתאכזב עמוקות.  

קיימים פרקים מסוימים בזוהר שיכולים לעזור לנו למשוך לחיינו ברכות מוגדרות – למשל, ריפוי, ניסים, שגשוג, הגנה, ועוד. על ידי שימוש בפרקים מיוחדים אלו של הזוהר, ניתן יכול לעורר בחיינו ובחיי הסובבים אותנו את אותה מתנת אנרגיה מוגדרת.

על פי ראשוני המקובלים, הזוהר הוא המתנה הגדולה ביותר שאנו יכולים לתת או לקבל בעולמנו זה, כך שיש להתייחס אליו במלוא הכבוד. כבוד זה יכול להיות מופגן רק על ידי היושרה והמסירות שלנו בבואנו ללומדו.

לרכישת סט ספר הזוהר – פירוש הסולם

קטגוריות : ספר הזוהר