72 השמות – טכנולוגיה לנשמה

הערוצים לחיבור לאנרגיה של העולם הרוחני וכח היקום

הקבלה מלמדת, שאותיות השפה העברית אינן רק סימנים מוסכמים לתקשורת בין אנשים. המילה "אות", מלבד משמעותה כסימן, פירושה גם מופת או פלא וכן תאור של אנרגיה – "אותות חשמליים". על פי הקבלה, האותיות העבריות הן ערוצים דרכם ניתן להוציא לפועל את כוח הבורא בעולם, מעין מפתח המאפשר התחברות לערוצי אנרגיה ביקום.

כדור הארץ

הסוד שהתגלה

72 השמות, הוא שם כולל ל- 72 צירופים שונים של אותיות, אשר במשך אלפי שנים מכירים המקובלים בכוחם של הצירופים הללו למשוך אנרגיה אדירה של אור לעולם. למרות זאת, מאז שנתגלתה חכמת הקבלה ועד תחילת שנות האלפיים, נותרו 72 השמות בגדר סוד, הידוע למעטים בלבד. יציאתו לאור של הספר "72 שמות" (מאת: יהודה ברג. הספר הראשון בסדרת טכנולוגיה לנשמה) בשנת 2003, היתה הפעם הראשונה בהיסטוריית הקבלה, בה נחשף לכל פירושם של כל אחד מצירופי האותיות. מאז, הפכו 72 השמות, לכלי המוכר והנפוץ ביותר בעולם, ליישום חכמת הקבלה.

טבלת 72 השמות

72 השמות כטכנולוגייה פשוטה, וקלה ללמידה

הקבלה מלמדת, שכל אחד מ 72 השמות מושך אנרגיה יחודית, אליה אפשר להתחבר באמצעות כוונה וסריקה בעיניים. במרכז לקבלה מרבים להשתמש בטכנולוגיית 72 השמות בהזדמנויות שונות, ולמעשה התלמידים נחשפים למשמעות הצפונה בהם, כבר בשלבים הראשונים של הלימוד. השימוש ב- 72 השמות פשוט וקל ללמידה. למעשה, אין אפילו צורך בידיעת השפה העברית בכדי להשתמש בכוח שהם מעניקים. היום כבר אלפים ברחבי העולם, בכללם אנשים שמעולם לא למדו קבלה, משתמשים בטכנולוגית 72 השמות ככלי להעצמה אישית ולתקשורת רוחנית.

כיצד להשתמש בטכנולוגיית 72 השמות

קטגוריות : 72 השמות