השימוש בטכנולוגיית 72 השמות

הכלים הרוחניים מאפשרים לכל אדם לעורר בתוכו את האור שנמצא בתוך הנשמה. מאפשרים לכל אדם להשתמש באור, על מנת להתגבר על התגובה המיידית שמתעוררת בתוכנו באופן טבעי. על מנת להשתמש בכלים הללו, וכדי ליצור מציאות "נוחה" יותר, אנחנו מנסים להתעלם מהסיבה בגללה המצב נוצר מלכתחילה. המטרה היא לא להשתמש בשמות כדי לברוח ממצב לא נוח, אלא כדי לעורר את האור שבנו להתגבר על אותו מצב.

לכל אחד מהכלים של טכנולוגיה לנשמה, יש מדרגות שונות של הבנה ושימוש. ככל שמרבים להשתמש בהם, כך הבנתם מעמיקה והופכת חווייתית, יותר מההסבר הרציונאלי הפשוט. ישנן טכניקות שונות לחיבור השמות, הדרך המוצגת כאן, מתאימה לכל אחד, גם אם אין לו רקע בקבלה או מדיטציה.

שלושה תנאים מוקדמים לחיזוק השפעת 72 השמות:

1.    אמונה בכח הטמון בשמות
2.    הבנת ההשפעה המיוחדת של כל שם
3.    המשך עשייה של ממש, כדי להפעיל את כוח

התנאי הראשון תלוי רק בנו. אתם שואלים את עצמכם, מה קורה אם אין לי וודאות מוחלטת בכוחם של השמות? הוודאות אינה בהכרח עניין של הכל או לא כלום. ככל שמתרגלים יותר כך צומחת מידת הוודאות בהם. צעד עיקרי בעבודה הרוחנית הוא בניית הוודאות הזו בתוכנו.

את האינפורמציה הדרושה על מנת ליישם את התנאי השני, אפשר למצוא בספר 72 השמות, בו מפורטים כל הצירופים, עם הסבר על בכוח הטמון בכל אחד מהם. עוד מידע אפשר לשאוב מה"מודעות השבועית" של יהודה ברג, או ממקומות אחרים באתר.

התנאי השלישי הוא לעיתים קרובות הקשה ביותר לביצוע. לא די לכוון לצירוף מסוים, אלא צריך לצרף גם מעשה. למשל אם מכוונים את תשומת הלב לצירופים מסויימים על מנת להתגבר על פחד, לאחר מכן צריך גם להתעמת עם אותו הפחד. אחרת, כנראה שזה לא יעבוד.

השימוש באותיות ככלי למדיטציה:

למילה אות יש מספר משמעויות: אחת מהן היא סימן או נס, השניה היא פעימה או רטט. האותיות הן למעשה אותות אנרגטיים. כל אחת מהן, משמשת כערוץ של תקשורת רוחנית. על ידי התבוננות בצירופי האותיות, אנחנו מעוררים את האור הקיים בתוכנו, ומתמלאים באנרגיה הדרושה לנו.

ישנן שתי דרכים להשתמש ב 72 השמות באמצעות מדיטציה, שהיא מילה נרדפת ל“כוונה".  אך ראשית רצוי למצוא מקום שקט, בו לא יפריעו לכם. שבו על כסא נח או על הרצפה.

טבלת 72 השמות

כוונה על כל צירופי השמות יחד:

(מתוך ספרו של הרב ברג "הצופן הסודי של היקום")
המטרה של כל התהליך הזה היא להשקיט את המערכת התגובתית הפועלת בתוכנו ולהכין את המודעות שלנו ליום של עבודה רוחנית.
כעת נשמו עמוק, הירגעו, ונסו להרגיע את שטף המחשבות. ראו עצמכם בטוחים בכך שכל מה שמגיע במשך היום מגיע מהאור, ומטרתו לתת לכם הזדמנות. כעת עברו על כל טבלת השמות, אחד אחד, מימין לשמאל ומלמעלה למטה, ודמיינו איך האור שבתוככם מתעורר.

כוונות על צירוף מסוים:

(מתוך הספר "72 השמות" מאת יהודה ברג)
לפני שאתם בוחרים את השם שעליו תכוונו, חשבו על האתגר הניצב בפניכם, אתגר ים סוף הפרטי שלכם. שאלו את עצמכם כיצד המצב העכשווי יכול לעזור לכם, כיצד תגלו דרכו אור. חזרו על השאלה הזו עד שתהיה לכם תשובה ברורה.
כאשר אתם בטוחים שהכוונה שלכם היא להשתמש באתגר כהזדמנות, בחרו את השם שעליו אתם רוצים לכוון. קראו את ההסבר של אותו השם, התבוננו בו, ותנו לעצמכם להירגע. אם מחשבות חולפות טורדות אתכם, התמקדו בנשימה. השתדלו שלא לבקש תוצאה מסוימת למדיטציה, אלא לתת לאור להנחות אתכם דרך הסיטואציה בה אתם נמצאים.
לאחר דקות אחדות עצמו את העיניים ונסו לראות את האותיות בעיני רוחכם. הניחו לאותיות לתפוס את מלוא המודעות שלכם. לבסוף, האותיות יהיו בתוככם, הן החיבור לכח שמעבר למגבלות שאתם חווים כרגע, ולאור הבלתי מוגבל שקיים בתוככם.

כעת פקחו שוב את העיניים, אל תתפתו להתבונן שוב באותיות שבספר – הן כבר חלק מכם כפי שתמיד היו. הן רק התעוררו מחדש.

לקריאה על המקור של 72 השמות

לקריאה נוספת על 72 השמות

קטגוריות : 72 השמות