שבוע שישי לעומר – תיקון ספירת יסוד

יסוד, או הבסיס, שוכנת כמאגר גדול ממש מתחת לספירות. כל הספירות שמעליה מזרימות את האינטלקט והתכונות שלהן אל תוך הבסיס הענק הזה שבו הן מתערבבות, מתאזנות ומתכוננות לעבור מקרינה כה זוהרת  עד כי אף עין אנושית אינה יכולה להתקיים בסביבתה לצורת אנרגיה נגישה לבני אדם. מבחינה מטפורית, יסוד היא משאית המלט שאוספת לתוכה את כל המרכיבים הגולמיים כולל מים וחול, מערבבת אותם יחד ושופכת החוצה תערובת רטובה שבסופו של דבר תתמצק ותתקשה למלט שהוא היקום הפיזי שלנו.

מודעות לשבוע השישי מאת קרן ברג

הערב אנו נכנסים לשבוע השישי, וזה אומר שנשארו לנו רק עוד שבועיים. המשיכו לדחוף ולעשות שינויים קטנים כל יום.

יום רביעי, 36 לעומר, כא' באייר התשע"ז, 16-17.5.17

היום זו האנרגיה של חסד שביסוד, או חסד שבאחדות. היום היו ערוץ של חסד, נדיבות ואהבה למישהו שאתם יודעים שזקוק להדרכתכם. המעשים שלכם למטה יפעילו שפע מלמעלה.

יום חמישי, 37 לעומר, כב' באייר התשע"ז, 17-18.5.17

היום זו האנרגיה של גבורה שביסוד, או המשמעת שבאחדות. לפעמים קשה יותר להיות צודקים מאשר לשגות, קשה יותר להיות אכזריים מאשר נדיבים. היום, הציבו גבולות. ככל שזה נראה קשה, הציבו אותם מתוך כבוד אנושי, וממש כמו המים, האור ימצא את גבולותיו.

יום שישי, 38 בעומר, כג' באייר התשע"ז, 18-19.5.17

היום זו האנרגיה של תפארת שביסוד, או החמלה שבאחדות. שלמות, מנקודת ראות רוחנית, היא האיזון שבין רחמים ודין. גם אנו חייבים להיות מושלמים – להיות מלאי חמלה. היום מצאו דרך לתרגל את שניהם.

שבת, 39 לעומר, כד' באייר התשע"ז, 19-20.5.17

היום זו האנרגיה של נצח שביסוד, או הסיבולת שבאחדות. התמדה בעבודה הרוחנית שלנו היא ההבדל בין מנצחים ומפסידים במשחק החיים. יוסף ישב 13 שנים בכלא לפני שנעשה למקור השפע והכוח במצרים. כיום אמצו את התהליך וראו את האור בעובדה שעדיין לא הגעתם.

יום ראשון, 40 בעומר, כה' באייר, התשע"ז, 20-21.5.17

היום זו האנרגיה של הוד שביסוד, או הענווה שבאחדות. היום, היו ערוץ להשכנת אחדות בין האנשים. עזרה לאחרים במערכות היחסים שלהם תביא לשיפור במערכות היחסים שלכם.

יום שני, 41 בעומר, כו' באייר, התשע"ו, 21-22.5.2017

היום זו האנרגיה של יסוד שביסוד, או האחדות שבאחדות. כאשר אנו דואגים רק לעצמנו, הבורא לא יכול להיכנס לתוכנו ואל חיינו. היום היו ערוץ לשפע עבור מישהו אחר.

יום שלישי, 42 בעומר, כז' באייר התשע"ז, 22-23.5.2017

היום זו האנרגיה של מלכות שביסוד, או האצילות שבאחדות. היום חיו במודעות של שפע. איני מתכוונת שעליכם ללכת ולבזבז כסף שאין לכם, אלא להתמקד בראיית השפע במה שאתם עושים. אם יש לכם ידיים מרפאות, זה שפע. אם ניתנה לכם מתנת הדיבור השופע, גם זה שפע.

תיקון ספירת יסוד

קטגוריות : חגים וארועים במרכז לקבלה, חכמת הקבלה, נושאים מתקדמים בקבלה