מדיטציה – 72 השמות

שבו למשך כמה רגעים במקום שקט שלא יפריעו לכם. שבו בכסא נוח, שמשענתו ישרה, או אם אתם מעדיפים על הרצפה.

עתה חישבו, מה הניע אתכם לזמן כוח זה ברגע זה, דווקא, עם איזה אתגר אתם מתעמתים? איזה בעיות יש לכם בחיים שאתר רוצים לפתור?

האם אתם יכולים לזהות אילו נסיבות עכשוויות, קשות עד כמה שיהיו, משמשות לכם כהזדמנות לגלות אור? אם כן, נפלא! האור יתגלה באמצעות כוח 72 השמות. או שאתם פשוט רוצים לחולל שינוי במצבכם הנוכחי למצב נוח יותר – להקל על החיים. אם כך, הנסיבות הנוכחיות בוודאי תחזורנה שוב ושוב עד שתבינו את המצב בצורה אחרת.

שאלו וענו על שאלות אלה בכנות ובאומץ. כשאתם בטוחים שהמדיטציה שלכם נובעת מן המקום הנכון, סירקו את טבלת 72 השמות מימין לשמאל, מלמעלה למטה.

הטוב ביותר הוא לא לחשוב מראש על תוצאה חיובית ספציפית שאתם רוצים להשיג. שימרו על שקט בזמן שההכרה באותיות ממלאת את תודעתכם. אם אתם מוטרדים ממחשבות חולפות, נסו להתרכז בנשימתכם – על רצף הנשיפה והשאיפה – בזמן שעיניכם ממשיכות לנוח על האותיות. עם כל שאיפה, דמו ברוחכם את כוח האותיות ממלא את גופכם באור, עם כל נשיפה, הרשו לאור להיכנס אליכם ולחדור לתוך ישותכם.

לאחר דקות אחדות, עיצמו את עיניכם וראו את אחד הצרופים בעיני רוחכם. דמיינו אותו בבהירות המירבית, בדיוק כפי שנראה כשהתבוננתם בו על הדף. ראו את האותיות השחורות משורטטות בחדות על הרקע הלבן. אז פיתחו את עיניכם.

פעם נוספת, התמקדו באותיות שבטבלה, המשיכו זאת עוד פרק זמן שנוח לכם.

עתה עיצמו את עיניכם ודמיינו את האותיות פעם נוספת, אך הפעם דמיינו אותן בלבן על רקע שחור. הניחו להן להעסיק את מוחכם במלואו ככל האפשר. באמצעות האותיות, תוכלו להגיע לאור שבתוככם – האור הנובע מן הבורא.

כשתרצו לסיים, פיקחו את עיניכם.

קטגוריות : 72 השמות, מדיטציה קבלית