מדיטציה קבלית לחודש טבת – מזל גדי

ראש החודש הוא היום הראשון של החודש העברי. בדיוק כפי שהזרע מכיל את הדי.אן.אי של כל העץ, כך היום הראשון של החודש החדש מכיל את כל הכוחות השונים שיתגלו באותו החודש. בראש החודש, יש לכם הזדמנות למשוך כוח מכל ההיבטים החיוביים של החודש, כמו גם הזדמנות להגן על עצמכם מההיבטים השליליים שלו.

מדיטציה קבלית לחודש טבת מזל גדי

מודעות לחודש גדי

במהלך חודש גדי, הסיכויים הם שתעמדו בפני מצבים שיעמידו את הכישורים הרוחניים שלכם במבחן. אחת ממתנות החודש הזה היא ההזדמנות להתמודד עם כעס ולשנות אותו. החדרת המודעות להלן  תעזור לכם לכוון את האנרגיה שלכם באופנים אידיאליים לצמיחה הרוחנית שלכם החודש הזה.

במי אתם פוגעים כאשר אתם כועסים? בעצמכם. עצרו והרגישו עד כמה כואב המצב הזה. אפילו רק הרגשת הרגש הזה מהווה בעצמה גורם מרתיע. אם תמשיכו לפגוע בעצמכם עם הרגש הזה, זה מפני שאתם מתעקשים להמשיך להאשים אחרים בתגובות שלכם. אבל אין להאשים לעולם אנשים אחרים. הם רק שליחים המראים לכם מה אתם חייבים ללמוד על עצמכם. הקשיבו למסר. 

אותיות החודש

כל חודש מיוצג על ידי מזל מגלגל המזלות, ועל ידי כוכב, וכל אחד מהם נברא בידי אות עברית. "ספר יצירה" מסביר שבאמצעות מדיטציה יומית על האותיות העבריות המיוחדות לכל חודש, אנו יכולים לזרוע את הזרעים של מה שנרצה למשוך אל חיינו בכל החודש הקרוב.

"ספר יצירה", שנכתב על ידי אברהם אבינו לפני כ-3800 שנים, אומר שהאותיות העבריות הן הדי.אן.אי של היקום. הן הייצוג הפיזי של כוחות האנרגיה שבראו הכל, מהצמחים ועד לגלקסיות.

הדפיסו אותן, הדביקו אותן על הקיר שלכם, נשאו אותן אתכם – עשו כל מה שנדרש כדי להפוך אותן לחלק קבוע ובלתי נפרד משגרת יומכם. להבנה עמוקה יותר של אותיות החודש, קראו את הספר "אסטרולוגיה קבלית" מאת הרב ברג.

ב' ע'

צירוף אותיות השם המפורש

לכל חודש יש צירוף שונה של אותיות השם המפורש שנועד למשוך את האור המיוחד לאותו חודש. השם המפורש מייצג את רמת הרוחניות הגבוהה ביותר; זה שם של הבורא שיש בו ארבע אותיות. באמצעות ארבעת הערוצים האלה אנו מקבלים את האור הנחוץ להשתחררות מהטבע שלנו, שהיא העבודה הרוחנית שבאנו לעשות על פני כדור הארץ. עולם השם המפורש הוא העולם המטפיזי – שבו המציאות אינה כבולה למגבלות הפיזיות. כל אות בשם זה של הבורא מתייחסת למימד שונה. מדיטציה על הצירוף הזה נותנת לנו את היכולת להשתחרר ממי שהיינו קודם ולהפוך למי שנועדנו להיות.

ה י ה ו

קטגוריות : מדיטציה קבלית