מדיטציה קבלית לחודש בתולה

ראש החודש הוא היום הראשון של החודש העברי. בדיוק כפי שהזרע מכיל את הדי.אן.אי של כל העץ, כך היום הראשון של החודש החדש מכיל את כל הכוחות השונים שיתגלו באותו החודש. בראש החודש, יש לכם הזדמנות למשוך כוח מכל ההיבטים החיוביים של החודש, כמו גם הזדמנות להגן על עצמכם מההיבטים השליליים שלו.

מודעות לחודש בתולה

זה הזמן לניקוי בית רוחני, שמשמעותו עקירה מן השורש של כל התנהגות שלילית.  זיהוי הפגמים שלנו יכול להיות מפתח לשינוי. שימו לב כאשר עולות מחשבות שיפוטיות ונסו לראות את הטוב בכל אחד ובכל דבר. תנו לאנשים ליהנות מהספק.

חשבו על מישהו שפגעתם בו במלים או במעשים ונסו להרגיש את הכאב שגרמתם. ואז סלחו לעצמכם. לא מדובר כאן על אשמה או האשמה. מדובר כאן על שינוי אנרגיה שלילית לאנרגיה חיובית. כפי שמיכאל ברג מזכיר לנו: "כל מה שלא מתעורר, לא יכול להשתנות".

אותיות החודש

כל חודש מיוצג על ידי מזל מגלגל המזלות, ועל ידי כוכב, וכל אחד מהם נברא בידי אות עברית. "ספר יצירה" מסביר שבאמצעות מדיטציה יומית על האותיות העבריות המיוחדות לכל חודש, אנו יכולים לזרוע את הזרעים של מה שנרצה למשוך אל חיינו בכל החודש הקרוב.

"ספר יצירה", שנכתב על ידי אברהם אבינו לפני כ-3800 שנים, אומר שהאותיות העבריות הן הדי.אן.אי של היקום. הן הייצוג הפיזי של כוחות האנרגיה שבראו הכל, מהצמחים ועד לגלקסיות.

הדפיסו אותן, הדביקו אותן על הקיר שלכם, נשאו אותן אתכם – עשו כל מה שנדרש כדי להפוך אותן לחלק קבוע ובלתי נפרד משגרת יומכם. להבנה עמוקה יותר של אותיות החודש, קראו את הספר "אסטרולוגיה קבלית" מאת הרב ברג, או צפו בקורס "אסטרולוגיה קבלית" עם יעל ירדני באוניברסיטה של הקבלה.

אותיות החודש

צירוף אותיות השם המפורש

לכל חודש יש צירוף שונה של אותיות השם המפורש שנועד למשוך את האור המיוחד לאותו חודש. השם המפורש מייצג את רמת הרוחניות הגבוהה ביותר; זה שם של הבורא שיש בו ארבע אותיות. באמצעות ארבעת הערוצים האלה אנו מקבלים את האור הנחוץ להשתחררות מהטבע שלנו, שהיא העבודה הרוחנית שבאנו לעשות על פני כדור הארץ. עולם השם המפורש הוא העולם המטפיזי – שבו המציאות אינה כבולה למגבלות הפיזיות. כל אות בשם זה של הבורא מתייחסת למימד שונה. מדיטציה על הצירוף הזה נותנת לנו את היכולת להשתחרר ממי שהיינו קודם ולהפוך למי שנועדנו להיות.

צירוף אותיות השם המפורש

קטגוריות : מדיטציה קבלית