מדיטציה קבלית לחודש אריה

ראש החודש הוא היום הראשון של החודש העברי. בדיוק כפי שהזרע מכיל את הדי.אן.אי של כל העץ, כך היום הראשון של החודש החדש מכיל את כל הכוחות השונים שיתגלו באותו החודש. בראש החודש, יש לכם הזדמנות למשוך כוח מכל ההיבטים החיוביים של החודש, כמו גם הזדמנות להגן על עצמכם מההיבטים השליליים שלו.

מדיטציה לחודש אב מזל אריה

מודעות לחודש אריה

זכרו מה המקובלים מלמדים אותנו: על ידי הרגשת כאבו של האחר, אנו יכולים להפחית את הדין שתלוי על העולם. היו קשובים לרגשותיהם של אחרים והישארו במודעות בונה וחיובית. קבלו את האפשרות שגם לאחרים יש רעיונות גדולים. על ידי תיעול האור אנו יכולים להשתמש בו כדי לעזור לאחרים. המתנות שלנו אינן למעשה שלנו, הן ברכות מהאור והן אמורות להיות מחולקות עם כולם. אבל רק מתוך צניעות וענווה אנו יכולים להנחות אחרים לקראת ההארה.

אותיות החודש

כל חודש מיוצג על ידי מזל מגלגל המזלות, ועל ידי כוכב, וכל אחד מהם נברא בידי אות עברית. "ספר יצירה" מסביר שבאמצעות מדיטציה יומית על האותיות העבריות המיוחדות לכל חודש, אנו יכולים לזרוע את הזרעים של מה שנרצה למשוך אל חיינו בכל החודש הקרוב.

"ספר יצירה", שנכתב על ידי אברהם אבינו לפני כ-3800 שנים, אומר שהאותיות העבריות הן הדי.אן.אי של היקום. הן הייצוג הפיזי של כוחות האנרגיה שבראו הכל, מהצמחים ועד לגלקסיות.

הדפיסו אותן, הדביקו אותן על הקיר שלכם, נשאו אותן אתכם – עשו כל מה שנדרש כדי להפוך אותן לחלק קבוע ובלתי נפרד משגרת יומכם. להבנה עמוקה יותר של אותיות החודש, קראו את הספר "אסטרולוגיה קבלית" מאת הרב ברג, או צפו בקורס "אסטרולוגיה קבלית" עם יעל ירדני באוניברסיטה של הקבלה.

אותיות החודש

צירוף אותיות השם המפורש

לכל חודש יש צירוף שונה של אותיות השם המפורש שנועד למשוך את האור המיוחד לאותו חודש. השם המפורש מייצג את רמת הרוחניות הגבוהה ביותר; זה שם של הבורא שיש בו ארבע אותיות. באמצעות ארבעת הערוצים האלה אנו מקבלים את האור הנחוץ להשתחררות מהטבע שלנו, שהיא העבודה הרוחנית שבאנו לעשות על פני כדור הארץ. עולם השם המפורש הוא העולם המטפיזי – שבו המציאות אינה כבולה למגבלות הפיזיות. כל אות בשם זה של הבורא מתייחסת למימד שונה. מדיטציה על הצירוף הזה נותנת לנו את היכולת להשתחרר ממי שהיינו קודם ולהפוך למי שנועדנו להיות.

צירוף אותיות השם המפורש

קטגוריות : מדיטציה קבלית