תחזית אסטרולוגיה קבלית 8/12/18 – 2/12/18 / יעל ירדני

שלום לכולם, עוד שבוע נפלא מתחיל, עם ברכות נהדרות נוספות: נקודת השיא של "היום השלם" של חג החנוכה, אזור הזמן של נסים ואור! שלם, מכיוון שהרב כתב, שהוא בא להשלים אותנו!

כשאנו זוכרים זאת, הבה נבחן את הכוכבים!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

הירח בתחילת השבוע הזה נמצא במאזניים שוחר השלום, והרבה כוכבים ממוקמים בבית השישי, שהוא התחום האסטרולוגי של שרות ונתינה בחזרה לאחרים. באורח מפתיע, מפת השבוע הזה מכילה כמות נכבדה של כוכבים במים, כשמרקורי בנסיגה השבוע הזה בעקרב רב העוצמה.

בנוסף, מאדים נמצא עכשיו בדגים הרגיש!

למרות שתנועות בנסיגה יכולות ליצור עיכובים וחוסר תקשורת, הן נותנות לנו פעמים רבות כרטיס לחזור במכונת הזמן, כדי לתקן מה שדורש תיקון.

אם כן בואו נתכונן למשימה החדשה שלנו: לקבל בדיקת מציאות טובה בנוסח עקרב, קילוף שכבות הדגים והאשליות מחיינו, ללכת עמוק יותר כדי לגלות את הנסתר – [כשהמים בשליטה] – יש לנו בהחלט גישה טובה יותר לתחום ה- 99%!

כל המים האלה פותחים צוהר להבין: תפיסות.

במבט קרוב יותר, אנו מבינים כמה שונה הוא הפילטר של כל אחת ואחד…יש בפירוש מאות דרכים לפרש כל אירוע בחיינו! אם כן כיצד נוכל להגיע אל חקר האמת, מעבר לכל???

למורה שלנו, קרן ברג, יש עצה גדולה: אם אנו רוצים להרגיש את האמת שמאחורי מצבים ואנשים, ולהבין את צרכיהם טוב יותר, אנו חייבים ללמוד לרוקן את המוחות שלנו!

המוח שלנו הוא כמו מכונה מדברת, במיוחד עם כל כך הרבה כוכבים בקשת האינטלקטואלית: הוא מדבר ללא הפסקה, מנתח ומשתק, ולפעמים אפילו צורח! אנו אפילו לא יכולים לשמוע  את עצמנו! כשאנו אומרת "עצמנו", אני מתכוונת לאני האמיתי שלנו, כלומר לנשמות שלנו.  

הגוף שלנו הוא משכן הנשמות שלנו. העבודה שיש לנו ממש עכשיו היא להיות יותר בקשר עם האני האמתי שלנו, עם העבודה האמתית שלנו, שהיא הנשמות שלנו.

השבוע, אנו יכולים באמת לבסס קשר עם האור הפנימי שלנו, אנו באמת יכולים לפתוח את האור האינטואיטיבי שלנו ולהיות  אמתיים יותר, במיוחד שחנוכה, חג האורים, הוא בשיאו השבוע הזה!

אם כן, באופן מעשי, מהי התכנית שלנו???

קודם כל, אנו חייבים ליצור קצת שקט במוחנו! אם כן הבה ננסה השבוע הזה להישאר מקורקעים, שלווים, מעשיים, מכיוון שכמעט לא נשארה אדמה במפה!

בעוד המוחות והלבבות שלנו הם כמו מנועים מחוממים יתר על המידה, הרי שהליכה למרחקים ארוכים, נשימת נשימות עמוקות [האופק העולה של המפה הוא בתאומים, הראות של גלגל המזלות!], והתחברות לאדמה, יביאו לנו יותר שלווה ורוגע ויותר חיבור לנשמות שלנו.

ההבנה השניה השבוע הזה, היא שלמעשה אנו יודעים הכל.

הכל כבר נמצא על הדיסק הקשיח שלנו, הנשמות שלנו. אנו יכולים לצפות השבוע להרבה "דז'ה וו", תחושות ותמונות מן העבר שלנו, אפילו מגלגולים קודמים, וחלומות משמעותיים… ואולי אפילו למערכת ניווט…

מאחר ואנו מפיקים תועלת מהאנרגיה הנוספת של נסים ושלמות השבוע הזה, העבודה שלנו תוביל אותנו לראיה והבנה הרבה יותר חזקות.

השבוע יש לעשות מדיטציה על שם מספר 42 מתוך ע"ב שמות הבורא: מ.י.כ, "גילוי הנסתר", ולפתוח את לבנו לאור אמתי.

אלה מאתנו המדליקים נרות בחנוכה, זכרו להישאר בחדר שקטים ולמדוט על אור הנרות במשך חצי שעה.

הרבה אהבה ואור לכולם, וחג שמח, שלם ומלא בנסים!

יעל   

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית