תחזית אסטרולוגיה קבלית 5.11.16 – 30.10.16 / יעל ירדני

שלום לכולם!

ידידי, היקום מוצף השבוע בשבעה כוכבי מים! אין פלא שנח היה חייב לבנות תיבה בתקופה זו של השנה!

חלף זמן מה מאז היו לנו כל כך הרבה מים ביקום! שוו בנפשכם: 4 כוכבי עקרב, 3 כוכבי דגים, וכמובן, תודה לאל על תאומים העולה! וזו הבחירה היחידה שיש לנו: מגבוני נייר או מטריות!!!

ובנימה רצינית יותר… כוכבי הלכת יוצרים מרובע גדול, שמציג אנרגיה עצבנית ועקשנית מאוד ביקום. אנו יכולים לצפות השבוע להיתקל באנשים ממורמרים מאוד, ולהרגיש קצת תסמונת "דון קישוט", כמו  מנסים להכריז מלחמה כנגד טחנות הרוח…

תחזית אסטרולוגיה קבלית 5.11.16 - 30.10.16 / יעל ירדני

בואו נתחיל עם ערכת ההישרדות הבסיסית שלנו: לשמור על קור רוח, לא להתעמת או להתווכח, מוטב להציב את עצמנו בעמדת משקיפים מכיוון שקרוב לוודאי נהיה עדים השבוע להתנהגות האנושית הטובה ביותר והרעה ביותר!

נתחיל עם אופן ההתמודדות עם הרע, ונסיים במתנה המדהימה ביותר שמחכה לנו השבוע הזה.

ראשית, הירח, אוראנוס [בנסיגה בטלה] ופלוטו יוצרים ריבוע בצורת האות T, שמערב גם את מאדים [הצמוד לפלוטו!], והצירוף הזה עניינו שליטה, ולמרבה הצער מקושר גם לאלימות. לכן מוטב השבוע הזה לא להיות מעורבים בשום סכסוך. להפך, כאשר אנו עדים לוויכוח, כדאי להיות מתווכים [הירח עדיין במאזניים, וזה יקל עלינו], ולהישאר רודפי שלום בכל מחיר. אנו פשוט חייבים לזכור שיש תמיד שני צדדים ל מטבע. לכן עדיף השבוע לא לנקוט עמדה ולא לקחת שום צד אלא לשתף חכמה.

הצד המדאיג ביותר של המעבר למרובע הזה הוא השפעתו על כל הפלנטה. אם אומה רוצה לפנות כנגד אומה אחרת, זה למרבה הצער הזמן הקוסמי הטוב ביותר לעשות זאת. המדיטציות שלנו חייבות להיות מכוונות למנהיגי העולם, כדי שיבחרו בשלום ולא במלחמה.

אחת הפעולות המשפיעות ביותר היא לשלוח אנרגיה חיובית כדי לבטל דינים וסכסוכים במיוחד במקומות חסרי היציבות ביותר בעולם. אנו גם חייבים לקחת בחשבון אפשרות של אתגרים סביבתיים השבוע, מאחר ואוראנוס שולט על האוקיאנוסים. אם כן בבקשה הוסיפו למדיטציות שלכם את הכוונות להרגיע את אמא אדמה.

המורה האהוב שלנו, הרב, לימד אותנו שלאנושות יש כוח לשלוט על הכל! האמינו בכך או לא, אנו, בני האדם, יש לנו אחריות כלפי כל הממלכות האחרות: בעלי החיים, הצמחים, המינראלים, ואפילו ממלכת המלאכים!

העבודה הרוחנית שלנו היא לספק אנרגיה ודאגה לשאר היקום.

נאמר שאדם הראשון נברא עם אטומים מכל הממלכות השונות, כדי שתהיינה לו קרבה וחמלה אליהם, והוא ירגיש שהן חלק ממנו.  זה השבוע המושלם להתבונן ולהרהר בכך, ולהושיט יד תומכת יותר כדי לשפר את הסביבה שלנו. זה הזמן לגרום ליקום להרגיש שאנו נותנים לו את הכבוד המגיע לו!

אם כן מהן החדשות הטובות?

המתנה המדהימה ביותר השבוע, כמובטח, הוא ראש חודש חשוון, שנחשב ליום החזק ביותר בשנה! מתחיל בליל שני, ונמשך שני ימים, עד יום רביעי.

בואו נעשה כל מאמץ אפשרי להתחבר לאנרגיה המדהימה זו שתעזור לנו לבטל כל "מבול" עתידי בחיינו, בין אם זה משבר אישי, סכסוך עולמי, או אתגר סביבתי.

חפשו את המרכז לקבלה באזור מגוריכם והצטרפו לאירוע ראש חודש חשוון

בשבוע הבא נדבר על חברינו בני מזל עקרב ונצלה אותם קצת על האש ברוח הקבלה, כרגיל! 

בינתיים, אנו חייבים לזכור את "תאורית אפקט הפרפר" ולהישאר שלווים ורגועים!

שבוע נפלא

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית