תחזית אסטרולוגיה קבלית 4.8.18 – 29.7.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

שבוע מעניין מאוד לפנינו! אז בואו נתחיל להתכונן!

אנו מתחילים למעשה מרתון חדש, המרתון של השבועות שמובילים לשנה החדשה, לראש חודש מאזניים, הנקרא בקבלה: ראש השנה. 

מנקודת ראות קבלית, ישנם 7 שבועות בין ט' באב [זכרו את האנרגיה הכבדה של יום ראשון שעבר...] ובין ראש השנה, שבמהלכם אנו מכינים את הנשמה שלנו, את הכלי שלנו, ומנקים ומטהרים הכל כדי לקבל אור ואנרגיה חדשים לשנה הבאה.

בואו נדמיין לרגע שהנשמה שלנו היא כמו סוללה נטענת. הזמן לטעון אותה שוב הוא בראש השנה. רובנו מקבלים מספיק אנרגיה לשנה שלמה, וחלקנו, למרבה הצער, נטענים לזמן קצר יותר.

כדי שהטעינה תהיה יעילה, אנו זקוקים לשבעה שבועות כדי להבין, לנקות את עצמנו מבחינה רוחנית, ולהכין גרסה חדשה של האני שלנו, כלי חדש, כדי לקבל אנרגיה חזקה יותר לשנה הבאה.

תחזית אסטרולוגיה קבלית

אם כן, איך נראית מפת השבוע הזה?

למעשה… הרבה אש ואוויר! אכן יש תנועה!

למעשה, האופק העולה של המפה נמצא בדלי החדשן, כמו הירח, שהוא האנרגיה הפנימית או הנשמה של המפה, וגם מאדים, הסוללה של היקום!

המפה מכילה גם ריבוע טי, שמכיל את מאדים, אוראנוס והשמש: נצטרך להשקיע הרבה מאמצים כדי לשבור את ההיבט הזה, מכיוון שמאדים נחשב לאחד מהמזיקים, ואוראנוס הוא תמיד מעין אלמנט "זר". השמש, המייצגת אותנו, באמת מאותגרת על ידי השניים האלה!

מה זה אומר לנו באופן מעשי?

חברים, בואו נתכונן להיבחן באמת !!!

היקום עומד להראות לנו את כל החסרונות שלנו, המניעים החבויים שלנו, את טומאת הקליפות שלנו [תגובתיות וכדומה...]

החכמה כאן היא לא להיכנס לעצב או לדיכאון בגלל זה! להפך, אלה הן רגעי תגלית, הבזקי הבנה שאנחנו לא הקליפות שלנו – הן רק מכסות אותנו וחייבים לקלף אותן בהקדם האפשרי… זו דרך מצוינת להבהיר ולנקות באמת את הדברים!

נפטון נמצא בדגים, ממוקם בבית הראשון, וזה ינחה אותנו באופן תת הכרתי בצורה הרבה יותר טובה, ממש כמו ג'י.פי.אס.

מכיוון שמאדים והירח צמודים, אנו מקבלים דחיפה עצומה קדימה, מרחיבים את הכלי שלנו בצורה אדירה ומתחברים באמת אל הפוטנציאל הטוב ביותר שלנו.

נקודת אמצע השמים של המפה, או הנקודה הגבוהה ביותר שבה, נמצאת בקשת, הפותחת אותנו ללימודים חדשים ומביאה כמות נדיבה של אופטימיות ותקווה אל חיינו.

השבוע, בואו נחלוק את המסע שלנו עם אחרים, בואו נשתף את התקוות שלנו, את החולשות שלנו, אפילו את הכאב שלנו לפעמים.

שיעורי הבית הטובים ביותר לעכשיו הם לשאול אנשים שאנו אוהבים מאוד: "מה אני צריכה לשנות? מה לדעתך גורם לי להישאר תקוע בדרכי הרוחנית…"

צפו לקבל משובים מדהימים, תובנות חדשות וגדילה אמתית מהתהליך הזה. בואו נשים על ראשנו שלט: "בבניה"….

המשך יבוא

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית