תחזית אסטרולוגיה קבלית 30.6.18 – 24.6.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

כשהחודש הולך ונפרש בפנינו, כולנו מתחילים להרגיש קצת פגיעים עקב הרגישות הגדולה של מזל סרטן! מפת השבוע הזה מלאה בתכונות נעלות ועצות טובות… אבל בהחלט קל הרבה יותר לומר מאשר לעשות!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

ראשית, הירח בעקרב רב העוצמה, צמוד ליופיטר, וזה מעולה לתובנות פנימיות ולעומק. יופיטר יוסיף תשוקה עמוקה ללימוד ולהשראה גדולה יותר. יופיטר נקרא לעתים קרובות "הירח המעובר", מכיוון שהרבה רעיונות ויוזמות חדשים יכולים לנבוע מההיבט הזה [וגם מהיריון אמתי!]

הסכנה בכך שיופיטר קרוב כל כך לירח היא כמובן דרמות גדולות שאנו בהחלט חייבים להימנע מהן, במיוחד עם בני משפחה!!! יופיטר פועל כמגבר, שהופך כל טרדה זעירה ורגשות זניחים למלחמת הכוכבים! לכן אנו חייבים לשאוף השבוע הזה למזער את כל גלי השפל והגאות וחוסר ההבנות הפוטנציאליים!  

בנוסף, ונוס נמצאת באריה הגאה, מנוגדת למאדים שנמצא בדלי המרדן. ההיבט הקוסמי הזה מאוד לא נוח, מאחר שאנו נקרעים בין דיבורים רכים ומשימות לוהטות, וכך אנו מתנדנדים בין מלחמה ושלום. הדרך הטובה ביותר לרתום את הפלנטות האלה היא להיות מוכנים לקבל כל חדשנות ולעשות מאמץ להיות גמישים בכל מצב… ולא… אנחנו לא תמיד צודקים!!!

האופק העולה של המפה השבוע הזה נמצא בגדי המעשי. זה יוצר הזדמנות גדולה, מכיוון שזה יאפשר לנו לעשות סדר ברגשות שלנו, ולקבל בקלות את "הסיבה והתוצאה" של האירועים שנהיה עדים להם.

למעשה, כל ההיבטים הקוסמיים האלה מצביעים לכוון אחד: השבוע הוא זמן נפלא לפתח את האינטואיציה שלנו, פשוט על ידי התחברות טובה יותר אל "תחושת הבטן" שלנו. מה שאנו מרגישים עמוק בבטן הוא בדרך כלל מדויק ביותר, וצריך להתחשב בו. זו אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר שכל חודש סרטן יכול להציע, במיוחד עם התכונות העקרביות החזקות של השבוע הזה!

מכיוון שפלוטו נמצא בנסיגה מאז הראשון לחודש, ומנוגד למרקורי [היבט חזק מאוד!], ניתנת לנו הזדמנות נפלאה לעבוד על התגברות על הפחדים שלנו, על השדים העמוקים ביותר שלנו. פלוטו הוא החופר של גלגל המזלות, וזה יעזור לנו להעלות הרבה רגשות על פני השטח! 

כשזה מתרחש, הרבה מקובלים מחברים פחדים לשיפוט!!! למעשה אנו נגלה שככל שאנו שיפוטיים פחות כלפי אחרים, הפחדים שלנו פוחתים ומתפוגגים.

אם כן, מה רע בלהיות שיפוטיים? האם אנו אמורים פשוט לקבל את הדרך שבה הדברים מתנהלים, האם אנו אמורים להיות אדישים ולפנות הצידה?

המקובלים מסבירים שלהיפך, הידיעה וההכרה בדברים הלא טובים והלא נכונים הן חיוביות מאוד, כל עוד מדובר על הדברים שנמצאים בנו!!! אנו פשוט חייבים לעשות את ההתאמות והתיקונים הנדרשים. מה שאנו אמורים לא לעשות זה לבזבז את האנרגיה שלנו בהעברת ביקורת ושיפוט על אחרים. נאמר שאם הייתה לנו הבחירה לבחור את התיקון שלנו, כל אחד היה בוחר בתיקון שלו!!!

רבים מהפחדים שלנו נובעים מחוויות שליליות בעבר, אבל כמובן שאנו בחודש סרטן, הזיכרון של גלגל המזלות! כפי שאמר פעם ג'ון פיצ'ג'רלד קנדי: "אלה המתבוננים רק בעבר ובהווה בטוח שיחמיצו את העתיד"…

כל היבטי הכוכבים של השבוע הזה עוזרים לנו לחשוף כמה וכמה פחדים ושדים, מברכים אותנו בחזון גדול, תובנות עצומות ובאינטואיציות אדירות. בואו ננצל זאת!

אנו יכולים לעשות השבוע מדיטציה על שם מספר 29 מתוך 72 שמות הבורא: ר.י.י – "הסרת שנאה"!

שבוע נפלא!

המשך יבוא.

באהבה

יעל  

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית