תחזית אסטרולוגיה קבלית 29/12/18 – 23/12/18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

הבה נפתח בכך שנאחל לכולם עונת חגים שמחה, מלאת אור ואנרגיה!!!

כששנת 2019 מופיעה באופק, בואו נגלה אילו הפתעות צופן לנו היקום בימים אלה!

מזל גדי חודש טבת

מפת השבוע הזה היא תערובת של אדמה ומים… חימר אמיתי! השמש נכנסה כבר למזל גדי, 6 היבטים וכוכבים כבר במזל הזה, כולל כמובן שבתאי הכבד!

הירח נמצא בסרטן בתחילת השבוע יחד עם האופק העולה של המפה… הו לא, כל כך הרבה רגישות!

תודה לאל, מרקורי נמצא בקשת חסרת הטקט אבל עכשיו בצמידות ליופיטר מרחיב הגבולות. אז כולם, בבקשה, זכרו להיות מלאי טקט! תכונה מעניינת היא מיקומם של רוב הכוכבים בחצי הכדור המערבי של המפה, תחום השליטה של ה"אחר".

אם כן… המצב קצת מוזר, עצבני ורגשן! אם נעיף מבט קרוב יותר, נוכל לגלות שהמסר של השבוע הזה עוסק ב… משפחות!

מזל סרטן [הירח והאופק העולה של המפה] הוא מזל מובהק של משפחה ושורשים.

אבל כמובן, זו תקופת החגים… ברור, המסר של היקום ממש עכשיו ממוקד ב"אחר", ואכן, למקובלים יש הרבה מה לומר על כך!!!

נשמח להיות עדים לכך שחכמת הקבלה אינה חוסכת בהומור, כאשר היא שואלת: "מי צריך אויבים כאשר יש לנו משפחות וקרובים?" אופס…

האמת היא, שכאשר אנו מתבוננים בסיפורי המקרא, נראה שהם יכולים לספק לפסיכולוגים הרבה מאוד עבודה! איזו משפחה בתורה מתפקדת כיאות??? התשובה היא: אף אחת!

אז מה בעצם יש לנו כאן? וכיצד זה רלוונטי לשבוע הזה?

הלימוד הראשון התחיל בשבוע שעבר עם [בני מזל גדי!] ציפיות.

מסיבות בלתי ברורות כלשהן, לכולנו יש ציפיות גבוהות מאוד מהמשפחות: הן חייבות להיות תומכות, אדיבות, נותנות, דוגמא לעשיית צדק, וכמובן תמיד… [ואם לא, השם ישמור] מסכימות עם ההחלטות שהחלטנו בחיינו! 

ובכן… מבזק חדשות! כל נשמה באה עם בעיות, כולנו באים לעולם הזה עם תיקון קטן, קצת קארמה, ואם היינו מושלמים, היינו בוודאי בפלנטה אחרת! אנו חייבים להבין ולקבל את העובדה שהמשפחות שלנו לא מושלמות, וזה בסדר גמור.

אז באופן מעשי, בכל עונת החגים הזו, בואו נהנה ונישאר באור! אפילו אם לבני המשפחה שלנו יש הרבה מה לומר על בני הזוג שלנו, או על מה שאנו צריכים לעשות למחייתנו… כדאי להתייחס לכך כאל מסר מוגבל, להבין שייתכן שהתעלמנו ממשהו, ולהמשיך הלאה!!!

הלימוד השני מתייחס לקבלת התמונה הגדולה.

המקובלים מציינים משהו מדהים: כל הורה וקרוב משפחה מקבל בדיוק את התוכנה הנחוצה לכל ילד, והם ממלאים תפקיד מסוים בסרט שלנו כדי ללמד אותנו משהו. ומה אם הורה הוא טיפוס זועף, ולעולם לא מפסיק לדבר על החסרונות שלנו ושגיאות העבר שעשינו… מה עלינו לעשות בקשר לכך?

בואו ננסה לעשות ניסוי רוחני החג הזה: בואו פשוט נחייך ונסרב לענות!! במקום, נסתובב וניתן לכולם. זו הזדמנות גדולה לראות את הסרט של חיינו! כיצד כולם מתנהגים עם כולם, מי נטפל למי… נהיה חכמים מספיק כדי לא לקפוץ לבוץ אלא לעגל פינות ולהביא אור ושלום לכל סביבותינו!

בואו נשנה את הסרט שלנו בעונת החגים הזו! רוב הסיכויים הם שכל מכרינו יהיו מאוד מופתעים כשלא ניכנס לשום ויכוח. 

השבוע זו ההזדמנות הגדולה שלנו לתקן את שורשינו, להחדיר אנרגיה חיובית במקום שיש בו סכסוכים, וזו כמובן תהיה תחילתה של דינמיקה משפחתית הרבה יותר טובה בעתיד.

חג שמח לכולם!

המשך יבוא!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית