תחזית אסטרולוגיה קבלית 27.1.18 – 21.1.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

זה עתה נכנסנו אל אחד מאזורי הזמן החשובים ביותר של השנה, אם לא החשוב שבהם.

השמש נכנסה סוף סוף לדלי, יחד עם נוגה וכדי להוסיף לכוח, האופק העולה של המפה כבר באריה.

בואו נגלה מה מיוחד כל כך באזור הזמן הזה!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

ראשית, מפת השבוע הזה מימית באופן מפתיע עבור אזור הזמן הזה שבשנה, עם 6 כוכבים במים! למעשה, בתחילת השבוע, הירח נמצא בדגים הפילוסופי צמוד לנפטון בבית האסטרולוגי השמיני, השליט על שינויים עמוקים והתחדשות אישית. זה יוביל להבנה עמוקה יותר של המגבלות שלנו, בתי הכלא בהם אנו נמצאים עכשיו, במיוחד אם הם רגשיים.

צמתי הירח נמצאים בציר של אריה – דלי, כשהצומת הצפוני קרוב מאוד לאופק העולה של המפה. הצומת הצפוני מציין טכנית היכן נמצא התיקון שלנו, היכן עלינו ליישם את האנרגיה שלנו : אלו הם שיעורי החיים והחוויות שאנו חייבים להרוויח עכשיו. באריה, מדובר על פעילות מתוך הלב, לא מתוך חובה. האנרגיה של האריה מחוברת לתמימות, לרגשות אמתיים וכנים.

אם נחשוב על זה, אנו לעתים נדירות מאוד חיים, מדברים ונמצאים ביחסי גומלין עם אחרים באופן אמתי וכן לחלוטין. תמיד יש איזה שהוא מניע נסתר, אפילו כשמדובר באהבה.

מזל אריה עניינו גם דבקות באמונות שלנו, לקיחת אחריות וללמוד כיצד להנהיג.  

לימודים חשובים מאוד, שיש ליישמם!!!

עכשיו יש לנו גם הזדמנות להתחבר לקריאה ההומניטרית הגדולה של מזל החודש הזה, מזל דלי: יש סיבה טובה מאוד לכך שאנו נמצאים ב"עידן הדלי"! זכרו, דלי הוא נושא המים, המזל האחראי על הפצת הידע ביקום!

אנו חייבים לעבד את הקריאה הזו, לטפח ולפתח אותה, לקדם ולהגדיל אותה ולדבר עליה בינינו. זוהי המשימה שלנו השבוע הזה! כיצורי אנוש, אנו חייבים לצאת מתוך אזור הנוחות שלנו.

מפת השבוע הזה מותחת ומרחיבה את המודעות שלנו, במפורש כדי שנצא מאזור הנוחות האהוב שלנו. דלי עניינו מהפכות, שינויים, תנועות חברתיות; יש לו הכוח להתחבר למציאות שונה מזו שאנו מכירים. הנקודה כאן היא כמובן לא להטיף אלא לעורר השראה!

השבוע, יש לנו היכולת לבחור מציאות שונה, הרחק מכל הטרדות והתגובות היומיומיות הקטנות: מרקורי עדיין בגדי הזעפן, צמוד לפלוטו ולירח השחור! אנו פשוט צריכים לזכור לא לכסות את עינינו ולעמוד על שלנו.

מבחינה קבלית, זה בהחלט השבוע להתחבר ל"רוח על החומר", לראות כיצד המחשבות שלנו יכולות להביא לנו ברכות היום, וחזיונות לעתיד.

תרגיל פשוט מאוד השבוע הוא להיות מודעים יותר למחשבות המגבילות שלנו ולרגשות המלנכוליים הקשורים למזל דגים [הירח...], ופשוט להחליט להשאיר אותם בצד.

כל כך הרבה סרטים רצים במוחנו, כל כך הרבה חוויות לא רלוונטיות של פחדים וניסיונות מן העבר, או חרדות מהעתיד, והאנרגיה של השבוע הזה תראה לנו כיצד שינוי פשוט של מודעות יכול לגרום להם להיעלם,  ולהאיר בצורה טובה הרבה יותר תכניות לעתיד. 

תרגיל מומלץ נוסף הוא לעשות מדיטציה על השם מתוך 72 שמות הבורא : ע ש ל, שעניינו שינוי עולמי, כדי לגרום לגל גדול של שינוי חיובי של כל האנושות!

הרבה אהבה לכולם ושבוע נפלא!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית