תחזית אסטרולוגיה קבלית 26.5.18 – 20.5.18 / אסתר ברנע

ככל שאנו אוהבים אסטרולוגיה, הסיבה האמתית ללימוד הידע העתיק הזה היא לעזור לנו להתעלות מעל ומעבר למזל האסטרולוגי שלנו ולהפוך לאנשים שמחליטים וקובעים מה יתרחש בחייהם. מבחינה קבלית, זוהי האנרגיה שאנו יכולים לקבל גישה אליה השבוע – היכולת להתעלות מעל ומעבר להשפעת גלגל המזלות.

בפרשת "נשא", ראשי כל אחד משבטי ישראל [המייצגים את המזלות שבגלגל המזלות] נותן מנחה, המאפשרת לו להתעלות מבחינה רוחנית על האתגרים האישיים ולהתחבר לרמה גבוהה יותר של מודעות.

חודש סיוון מזל תאומים

שבועות נחגג השנה ב-20 למאי, ומביא לנו רצון חזק מאוד לחופש. ונוס בסרטן יכולה להיות מגוננת מאוד, והאנרגיה הזו יכולה לעבור אלינו, אבל מכיוון שאנו בשליטה על חיינו אנו יכולים למצוא מוצא. צאו להליכה ארוכה ברגל, גשו לים, או קבלו מסר. בלו זמן בעשיית דברים שאתם אוהבים, עם אנשים שאתם אוהבים.

ביום שני, ה- 21 במאי, השמש נכנסת למזל תאומים. השתמשו במלים שלכם בחכמה. כשתאומים בסביבה, גובר הרצון לדבר. הציבו לעצמכם כמטרה להקשיב למה שאנשים אומרים לכם. המיומנות של תאומים היא תקשורת. התחברו לכשרון הזה – הוא זמין לכולנו – ועבדו על כישורי התקשורת שלכם. 

הירח בריבוע עם השמש ומרקורי מצטלב עם נפטון ביום שלישי, ה – 22 למאי. האינטואיציה חזקה מאוד ביום הזה, כמו גם הצדדים היצירתיים שלנו. השתמשו באנרגיה הזו לעשות מדיטציה או לעשות משהו יצירתי שרציתם לעשות זמן רב ודחיתם. אם יש לכם פגישה חשובה או כל דבר אחר שזקוק לתשומת הלב שלכם, ודאו לבדוק במשנה זהירות את כל הפרטים. 

ביום רביעי, ה- 23 למאי, מרקורי מנוגד ליופיטר, בעוד השמש עושה משולש עם מאדים. יש הרבה אנרגיה ביקום בזמן הזה, השתמשו בה היטב, וזכרו: כוח התנגדות הוא שם המשחק.

משולש גדול נוצר בין הירח, השמש ומאדים ביום חמישי, 24 לחודש מאי. יש עכשיו זרימה גדולה מאוד של אנרגיה, אם כן המשיכו ללכת, היו פוריים, יצרנים ומועילים והפיקו הנאה מהיום שלכם.

ביום שישי, 25 למאי, יש משולש בין מרקורי ופלוטו, ויופיטר ונפטון. נצלו את הזמן הזה ללימוד בזוהר, או לכל סוג של לימוד רוחני. האנרגיה הנוכחת ביקום תעזור לכם להעמיק יותר מהרגיל. תוכלו להבין דברים שלא יכולתם להבין קודם לכן. אם יש שיחות חשובות שעליכם לנהל, בדקו בפנים כיצד אתם מרגישים. אולי עכשיו הזמן לעשות זאת.  

מרקורי עושה משולש עם מאדים, וונוס מנוגדת לשבתאי בשבת, ה- 26 למאי. האם אתם מכירים את ההרגשה כאשר אתם חושבים שמישהו מדבר עליכם? אתם עלולים לחבר את הדברים ולהחליט: "כן,  הם מדברים עלי!". ובכן, הם לא. חוסר ביטחון יכול להתגבר היום, ואנו חושבים שהבנו זאת. התחברו לעצמכם, דעו מי אתם, והיו חזקים. אם יש למישהו משהו לומר עליך, זה לא ישפיע עליך כלל בסופו של דבר.

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית