תחזית אסטרולוגיה קבלית 26.1.19 – 20.1.19 / יעל ירדני

שלום לכולם!

אני מקווה שכולנו קיבלנו הרבה אנרגיה שירדה אלינו ממזל דלי עד כה!

הטוב ביותר עדיין עומד לבוא, מכיוון ששיאו של החודש יתרחש בערב יום ראשון וביום שני, ה- 20-21 לינואר, עם ירח מלא חזק במיוחד הממוקם בספינת הדגל שלו: סרטן! הירח המלא של חודש דלי מוכר גם כט"ו בשבט, ראש השנה לאילנות.

מבחינה קבלית, זה חלון קוסמי מושלם לשבירת הכבדות, "כוח הכובד" בכל תחומי החיים. זו גם תקופת זמן משמעותית מאוד מאחר שמתרחשת בה עוד תופעה חשובה: נבחין בליקוי ירח מלא! הירח הוא בהחלט כוכב השבוע הזה.

חודש שבט מזל דלי

מבחינה רוחנית, הירח מייצג את הנפש, את הרגשות, ואת התת מודע. ליקויי ירח הם הזמן הטוב ביותר להתבוננות ולהסתכלות עצמית אישית רוחנית. אבל כמובן, השבוע נמצא הירח בבית ה-12, בתחום השליטה של הבלתי נראה. אפשר להשיג השבוע פריצות דרך רבות המקושרות לנזקקות, התמכרויות ועצלנות. אם כן בואו נתכונן לאתגר ונכבוש את היריב המסוכן ביותר שלנו: אנו עצמנו!!!

מאוחר יותר השבוע הזה, יתחיל הירח להתמעט עד סוף חודש דלי.

הרבה ברכות עוד מצפות לנו מעבר לפינה: ונוס ויופיטר צמודים בקשת וגם התחלה של מזל דלי על פי לוח השמש. זה משב רוח רענן של חירות ושינוי עבור כולנו. מאדים בטלה דוחף אותנו בעוצמה קדימה להתחיל מיזמים חלוציים. היקום בהחלט פותח בפנינו הרפתקאות ונקודות תצפית חדשות! זה הזמן לחדש את האופטימיזם שלנו ואת כל מערכות האמונה שלנו בכל תחומי החיים!

עם כל כך הרבה אש ביקום, ההגבלה היחידה כרגע היא להימנע מקפיצה למסקנות! שבתאי ופלוטו הצמודים למרקורי בגדי מזהירים אותנו לשלוט במילותינו, להיזהר ולהיות מלאי טקט בכל מחיר. זה גם זמן נפלא ללמוד כיצד לטפל טוב יותר בעצמנו, להימנע מהפרזות וחריגות, ואולי אפילו לשנות את הרגלי האכילה שלנו.

חודש דלי הוא זמן טוב לצאת מתוך הקופסא שלנו מכיוון שהוא מעניק לנו בהירות רבה יותר ודרך פתוחה יותר לרווחה. בואו נזכיר לעצמנו שהחודש הזה נשלט על ידי שבתאי, בשיתוף עם אוראנוס. למעשה, הגבולות הקפדניים של שבתאי נשברים בידי הרוח המרדנית של אוראנוס. מכאן באים שיעורי הבית של השבוע הזה – להיפתח לכל האפשרויות!!!

ולבסוף, כרגיל, הנה לפניכם רשימה של בני מזל דלי במהלך ההיסטוריה, ידועים וידועים לשמצה: אברהם לינקולן, לינדברג, פרנסיס בייקון [צייר], ג'ימס דין [מורד ללא סיבה], ז'ול ורן [מסביב לעולם בשמונים יום, מסע אל הירח...] לואיס קרול [עליסה בארץ הפלאות, רק בן מזל דלי יכול היה לכתוב זאת!] אופרה וינפרי, פרנקלין רוזוולט, צ'ארלס דיקנס, תומס אדיסון, גלילאו, צ'ארלס דארווין, יוקו אונו ופול ניומן… איזו רשימה של אנשים מדהימים!

אנו חייבים לעשות מדיטציה כל השבוע על שם שייתן לנו תמיכה רבה:  שם מספר 15 מתוך ע"ב שמות הבורא, ה ר י, ראייה ארוכת טווח.

שבוע נפלא!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית