תחזית אסטרולוגיה קבלית 24/11/18 – 18/11/18 / יעל ירדני

הי לכולם!

אני מקווה שכולנו מנצלים היטב חודש קשת ההרפתקני והנועז, מכיוון שהרבה הזדמנויות נפתחות בפנינו החודש הזה!

השבוע הוא באמת קרש קפיצה בעבודתנו הרוחנית! הבה נגלה את ההרפתקאות של השבוע הזה!

שלושה מאפיינים בולטים השבוע הזה:

ראשית, 4 כוכבים והיבטים נמצאים בדגים הרוחני! ואנו שוב חוזרים אל יותר מים מאשר בעבר! דגים הוא מאוד רוחני, נעלה ופילוסופי, אבל הוא יוצר אטמוספירה קוסמית מטושטשת ומעורפלת….

שנית, ותודה לאל, ונוס נמצאת עכשיו בתנועה ישרה במאזניים. זו הזדמנות נפלאה לפתוח את שערי הסובלנות והאהבה בחיינו. כשהיא מוצבת בבית האסטרולוגי החמישי, ונוס מעוררת בנו השראה להיות יותר יצירתיים ואמנותיים בחיינו..

עד כאן טוב ויפה!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

שלישית, מרקורי בדיוק נכנס לנסיגה! זה שוב הזמן הזה בשנה!

כשקשת בנסיגה, מרקורי יוצר הרבה אי הבנות וקונפליקטים של "מלים". כשהירח בדגים האוורירי, וונוס במאזניים השלו, התקשורת שלנו באמת מאותגרת השבוע הזה!

למעשה, היקום שואל שאלה פשוטה: איך אנו מעבירים דעות ומחשבות בחיינו? האם אנו טובים בטיפול מראש ב"מצבים"? בקצרה, היקום חוקר את היכולת שלנו… להתעמת!

האמת היא, שעימות פרואקטיבי הוא הקשה ביותר לשליטה. הוא דורש הרבה תרגול והבנה! חלקנו מתעמתים עם אנשים או מצבים באופן תוקפני, חלקנו כמו צוללות צהובות, נעלמים מעל פני השטח, וחלקנו בוחרים להיות פסיביים-אגרסיביים, מתוך תקווה שהדברים ייעלמו מעצמם! וכמובן… חלקנו מיד מפקפקים בעצמם!

מסקנה: כולנו מתייסרים ומתלבטים במידה זו או אחרת, כשאנו מתמודדים עם מצבים חדשים! לא משנה לאיזו קבוצה אנו שייכים, תמיד יש דרכים לשיפור. הנה לפניכם כמה טיפים מפולפלים, היישר מתנורם של המקובלים, כדי לעזור לנו להתנהל טוב יותר השבוע הזה, ולמען האמת, תמיד!

ראשית, בואו נבדוק את העובדות הפשוטות! פעמים רבות אנו לא יודעים את התמונה הגדולה, אנו לא מודעים לעובדות חשובות מאוד, ולכן ההחלטות שלנו לא תקבלנה את ההנחיה הנכונה. בואו נתחיל בכך שנשאל את כל השאלות!!!

הצעד השני השבוע הזה הוא להסיר את הכבדות, את כוח הכובד הנלווה לכל כך הרבה תהליכי החלטות: פעמים רבות אנו מתמהמהים, מחכים למחר, ובאופן כללי, עושים מכל דבר עניין גדול. פלוטו וסטורן מצביעים על ההרגל הזה ועל ההתנהגות הזו במשך כל השבוע הזה! הכוח הנעלה של המקובלים הוא קלילות, פשטות, וזרימה. יש ציטטה נפלאה של המקובל רבי ישראל מריזין שכתב:

"בכל פעם שאנו נושפים ונושמים, הנשמה שלנו נוצרת מחדש". מחשבה נהדרת עבור השבוע הזה. בכל שנייה, אנו מחדשים את הנשמה שלנו וסרט חיינו יכול להשתנות לטובה.

ולבסוף, כל דבר ביקום חייב להיות במצב שמאפשר לכולם לנצח. העימותים והדיונים שלנו השבוע הזה חייבים לשקף זאת, ואז יהיה לנו הרבה יותר קל להישמע! ונוס במאזניים היא נכס עצום ונפלא התומך בנו בהתנהגות החדשה הזו. 

בסך הכל, השבוע הזה צופן בחובו הזדמנות בל תאמן לשנות לחלוטין את ההתנהגויות שלנו, במיוחד את דרכי התקשורת שלנו ואת כישורי העימות שלנו. היקום תומך בכל מאמצינו להשיג יותר פתיחות ותנועה קדימה.

עלינו לעשות מדיטציה על שם מספר 40 מתוך ע"ב שמות הבורא, י.י.ז, "לומר את המלים הנכונות".

הבה נזכור לשלוח תפילות שלום לפיטסבורג בקליפורניה וכל שאר האזורים בעולם המצויים בכאוס.

שבוע שלו ושקט לכולם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית