תחזית אסטרולוגיה קבלית 23.6.18 – 17.6.18 / יעל ירדני

שלום לכולם, ברוכים הבאים לשבוע הראשון של חודש סרטן… אבל אנו עדיין לא יכולים להרגיש אותו! מפת השבוע הזה נפתחת עם שילוב של כוכבים באש ובאדמה…וכל אלה בסרטן המימי! זה מרגיש יותר כמו הר געש רותח!

פלוטו המסובך נמצא בצמידות לאופק העולה של המפה, 4 כוכבים בנסיגה, מאדים כבר נכנס לדלי הפראי, והוא מנוגד לירח ולמרקורי באריה.

אזהרה רוחנית ראשונה: דרמה אינה רצויה!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

העבודה הראשונה שלנו השבוע הזה היא להתעלם במכוון מפרטים קטנים ומרגיזים, ולהימנע בכל מחיר מעימותים מיותרים. כולנו מכירים את ההרגשה: מטרדים קטנים מתרחשים שוב ושוב בחיינו, הם דוקרים ועוקצים אותנו עד שאנו מתפרצים!!!

למען האמת, למחרת אפילו לא נזכור את הדברים הפעוטים האלה!

אם כן, המגמה החשובה ביותר השבוע הזה היא בהחלט עבודה של איזון, פשוט ללמוד לווסת את הטבע התגובתי היום יומי שלנו. זה אכן הקילומטר הנוסף שלנו, המסכם את מזל תאומים שעדיין לא הסתיים על פי לוח השנה המבוסס על מחזור השמש. עלינו להרגיש ולהפנים את האמירה המפורסמת של איינשטיין: "הכל יחסי!" מוטב לזוז הצידה, לקחת נשימה עמוקה ולעשות הפסקה קצרה במקום להתחיל טלנובלה שלמה!

במקום, בואו נלמד כיצד לחבר את כל הנקודות בחיינו. וזוהי המשימה השנייה שלנו השבוע הזה.

אם נשאל כמה כאוס יכול להיווצר על ידי הדרמות הקטנות שלנו, התשובה היא הרבה מאוד! בזכות השפעתו הגדולה של פלוטו, אנו מקבלים לאט לאט תובנות עמוקות יותר ויותר באשר לחוק הסיבה והתוצאה בחיינו, ובסופו של דבר מבינים עד כמה מסובכים יכולים להיות תיקוני העתיד!

למשל, כולנו מכירים משפחות שבהן הפסיקו בני המשפחה לדבר זה עם זה לפעמים במשך דורות שלמים, בגלל מנה שלא בושלה כראוי, או בגלל מישהו שאיבד את סבלנותו ואמר משהו שלא היה צריך להגיד! הרבה ניתוקים ושיפוטיות, בסביבה שלנו ובכל העולם, התחילו עם דרמות קטנות שאיבדו שליטה והפכו לכאוס גדול הרבה יותר.

האנרגיה של השבוע הזה תעזור לנו להבין את השפעת ההתנהגות שלנו על כל שאר העולם. כל פעולה חיובית קטנה יוצרת אור גדול, וההפך גם הוא נכון!

בנוסף, רגשות רבים קשורים לסביבה המיידית שלנו…

לאחרונה נתקלתי במאמר חשוב, על ההילות האישיות, וכיצד אנו משפיעים זה על זה. על פי הקבלה, זה מדויק מאוד: האנרגיה שלנו קורנת 4 אמות [כ-2 מטר] מכל צד וזווית של גופנו !!!

אם כן, ללא ידיעתנו, אנו מרגישים אנרגיות של אנשים אחרים באופן עמוק מאוד ומגיבים לה. לפעמים, יש לנו סלידה והתנגדות לאנשים מסוימים, מבלי להבין באופן הגיוני מדוע. רוב הזמן, יש לכך סיבה קרמית טובה, אבל זה לא תירוץ!

המקובלים מלמדים בחכמה רבה שאם היינו בנעליו של אדם אחר, היינו בוודאי פועלים בדיוק כמוהו! בואו נלמד קצת סבלנות וחמלה!

היקום מציב אותנו השבוע הזה בחדר כושר רוחני, אז בואו ננצל אותו! בואו נפתח ונטפח את יכולתנו לזרום, לשנות באופן דרמטי את התגובות שלנו לפגמים הקטנים של החיים. העבודה שלנו למעשה פשוטה מאוד: לבסס איזון פנימי חזק יותר ופשוט להאיר!!!

שבוע נפלא לכולם!

המשך יבוא!

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית