תחזית אסטרולוגיה קבלית 22/12/18 – 16/12/18 / יעל ירדני

שלום לכולם,

עוד שבוע מעניין באמת מתחיל בחודש הזה, חודש גדי!

בואו נבחן את המצב הנוכחי של היקום!

הירח נמצא בתחילת השבוע הזה בדגים המימי, והפתעה, הפתעה… אנו מבחינים בנוכחות חזקה מאוד של כוכבים… שוב במים! אנו שוברים את כל שיאי העולם עם 9 כוכבים במים, שחמישה מהם בדגים!! ברוכים הבאים לאטלנטיס!

אז בואו נלמד כיצד לשחות, במיוחד מזלות האש שבינינו שמרגישים השבוע הזה מעורערים לגמרי!

חודש גדי, שהוא החודש הארצי, הלוגי והמקורקע ביותר מכל חודשי השנה, קצת טובע! ועדיין אין שום יסוד של אוויר במפה! אין אוורור, אין דיבורים, הכל מופנה פנימה!

מזל גדי חודש טבת

מה לעשות עם כל המים האלה?

הלימוד והמפתח של השבוע הזה שוכנים בתחום האסטרולוגי של האהבה והיחסים! הבית ה-7 באמת מאותגר מאוד, עם נוכחותם של שני המזיקים, שבתאי בגדי הכבד, יחד עם פלוטו. שבתאי מאתגר את האופק העולה של המפה שנמצא בסרטן, ונוס נכנסת עמוק אל תוך עקרב האינטסיבי… כל כך הרבה אהבה רומנטית וזרימה במערכות היחסים! ונוס, השולטת על שור, מתעמתת בעקרב עם סתירות וספקות קיצוניים.

מסקנה: היקום מבקש מאתנו לאתגר את יחסי האהבה שלנו השבוע הזה!

אבל מדוע?

שבתאי הנמצא בגדי, המזל עליו הוא שולט, דורש קרקע מוצקה, אהבה אמתית, הערכה עמוקה לכל המאמצים באהבה וביחסים! זה מסע אינטנסיבי מאוד של חקירה, עבור כולנו!

אבל כמובן, החקירה הזו חייבת להיות מופנית בראש ובראשונה אל עצמנו! למעשה, קשה מאוד להתרחק מאזור הנוחות של האהבה בחיינו, ואנו נוטים לקחת אנשים כמובנים מאליהם. חלקנו ממשיכים במערכת יחסים של אהבה עם תחושה מוחלטת של ביטחון כוזב, בעוד חלק אחר מאתנו בוחן ובודק וחופר יותר מדי. בסך הכל, השגת איזון אמתי באהבה נראית כמו מיתוס. 

אז איפה גלגל ההצלה שלנו? הוא נמצא בחודש הזה, חודש גדי! כולנו מכירים את הסמל המוזר של המזל הזה: גדי עם זנב של דג!

מדוע שני בעלי החיים הללו? מכיוון שיש כל כך הרבה מים, רומנטיקה ורגישות הטמונים בתוך מזל גדי ובחודש הזה! זה הזמן להתחבר לכך מחדש!

כל מפת השבוע הזה מובילה אותנו למצוא שוב את האהבה הקבורה בלבבות שלנו, לפתוח מחדש את מעיין הנתינה, ההערכה והאינטליגנציה הרגשית בחיי האהבה וביחסי הידידות שלנו. האם אנו זהב אמתי באופן שבו אנו אוהבים? איך נוכל לשדרג את עצמנו להיות פחות אנוכיים, ואפילו יותר משקיעים ומוארים?

הנקודה הגבוהה ביותר במפה, או מרכז השמיים, הנמצאת בדגים, מצטלבת עם מאדים, הירח וכירון המרפא, ונותנת לנו את הכוח להתכוונן לנשמות שלנו, לגלות מחדש את משמעות האהבה בלי לחשוב "מה אקבל מזה?"

אם כן, השבוע הזה, בואו נאתגר את עצמנו ונצלול עמוק יותר בתוך נפשותינו ונשמותינו, נסלק את כל המחסומים, ונאפשר למעיינות האהבה לזרום שוב, ללא שום הפרעה!

יש למדוט השבוע הזה על שם מספר  69 מתוך ע"ב שמות הבורא: ר.א.ה

 שמשמעותו היא: "אבדות ומציאות".

הרבה אהבה ואור לכולם!

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית