תחזית אסטרולוגיה קבלית 21.7.18 – 15.7.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

הרשו לי לפתוח בכך שאאחל לכולכם ראש חודש שמח וטוב של חודש אב!

ביום חמישי, ה- 12 ביולי, עם השקיעה, נכנסנו לאזור זמן חדש, פתחנו דף חדש לגמרי: חודש אב! לאחר שבועות רבים כל כך בבגדי ים [לצורך העניין!] קצת אש, או הר געש, יתקבלו בברכה… הכור הגרעיני של השמש בכבודו ובעצמו קורן אלינו!!! יש לנקוט אמצעי זהירות!

בואו נגלה לאיזה סוג של אטמוספירה ביקום יש לצפות. כמובן, כרגיל, חברינו האריות, הגדולים מהחיים, יקבלו את הטיפול העוקצני שלהם!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

בראש חודש אב [ביום מולד הירח של חודש אב] התרחש ליקוי חמה! השמש התבקשה להצניע את עצמה ביום החזק ביותר שלה, וזה ייתן את הטון לכל החודש. ה"אני" ייכנע לטוב הגדול יותר! בנוסף, יופיטר כבר לא בנסיגה ויכול עכשיו לדחוף את כולנו במלוא כוחו.

ובאשר לחברינו בני מזל אריה…

הוד מעלתה, השמש, היא השליטה של אריה! פנו דרך למלכה! ואל תטעו,  אריות דומים מאוד לשליטה שלהם – העולם כולו חייב להסתובב סביבם.

הם מאוד נדיבים וסלחניים [עד שהם לא!], ושום דבר אינו קטן בחייהם  של בני מזל אריה. החלומות, התקוות והתכניות שלהם פשוט אדירים! למעשה, ילידי המזל הזה נגועים ב"תסמונת אלוהים" קלה. כל בן מזל אריה מרגיש שהוא או היא נמצא כאן עלי אדמות כדי להציל את העולם. אני בטוחה שחליפת סופרמן תלויה בארון שלהם!

הם ממש נפלאים בניהול חייהם של אנשים אחרים תוך 10 שניות: "כמובן, תעשה את זה… תעשי את זה… מה הבעיה?"

למרבה הצער, החיים שלהם נראים לפעמים כבלגן מוחלט! כל בן מזל אריה הוא הבוס! וככל שנתרגל מהר יותר לעובדה שהוא תמיד צודק, כולם ירגישו טוב יותר. כל שיחה עם בן או בת מזל אריה חייבת לפתוח במילות הערכה ואהבה. אחרת, הם יהפכו לדרקונים לוהטים.

בניגוד לאמונה הרווחת, הפסיכולוגיה של בני מזל אריה פשוטה ביותר: מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים. הרגשות שלהם משתנים בקלות – הם או נדיבים ואצילי נפש מאוד או במשבר מוחלט.

בענייני כספים, הנשמות הגדולות האלה יכולות להיות הרסניות! הם מטפלים היטב בכספיהם של אחרים, אבל עושים עבודה איומה כאשר מדובר בעניינים הכספיים שלהם. הם נוטים לחיות הרבה מעבר לאמצעים שלהם. אבל כמובן, הם גם יכולים להיות קמצנים מאוד. [בני מזל אריה תמיד קיצוניים].

הם מאוד רגישים לצדק, ויכולים להרוס הכל כאשר הם עומדים בפני מה שנראה להם כאי צדק. האנרגיה הגדולה שלהם [בני מזל אריה הם האש של האש] חייבת להיות מתועלת נכון, אחרת הם נעשים מכורים לעבודה ויכולים לצנוח ולמות – חס וחלילה – מהתקפת לב פתאומית. הם איומים בבקשת עזרה, ופעמים רבות נראה כאילו הם יודעים הכל, והם גם יכולים להיות קולניים מאוד.

בני מזל אריה הם הרבה יותר אינטלקטואלים מאשר אינטואיטיביים. פעמים רבות, ילמדו בני מזל אריה בשלב מאוחר יותר בחיים. הקשישים בני השמונים שאנו מוצאים ישובים על ספסלי האוניברסיטה הם בדרך כלל בני המזל הזה.

בן מזל אריה יצטרך הרבה אומץ בחייו כדי לעמוד על שלו ולדבוק באמונותיו, מפני שקשה לו מאוד להיות לא פופולרי. זהירות: בני מזל אריה הם הנקמנים הגדולים ביותר של גלגל המזלות! ראו הוזהרתם! אם העבירה היא רצינית באמת, בן מזל אריה יגרום לאנשים לשלם עליה עם ריבית!

אברי הגוף המקושרים למזל הזה הם: הלב, מערכת מחזור הדם, עמוד השדרה העליון והכתפיים.

בני מזל אריה מפורסמים כוללים הרבה דיקטטורים ומנהיגים, כמו נפוליאון בונפרטה, דנג שיאופינג, פידל קסטרו ובניטו מוסוליני, כמו גם ביל קלינטון, מנחם בגין, ועוד… אמנים שנויים במחלוקת כוללים את אנדי וורהול, סטנלי קובריק ואלפרד היצ'קוק, וסופרים כמו ריי ברדבורי, ג. ק. רולינג, אלדוס הקסלי… צבעוני מאוד, באמת!

תכנית התקפת התיקון שלנו לכל החודש הזה [אב]:

ללמוד לבקש עזרה

לקבל שהאור גבוה מכם

לשמור על פרופיל נמוך

לא משנה מה אנשים חושבים

אתם לא סופרמן!

חודש טוב לכולם!

באהבה,

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית