תחזית אסטרולוגיה קבלית 20.10.18 – 14.10.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

אנו מתחילים בשמחה [יש לקוות!] את השבוע השני שלנו במזל עקרב!

עד כאן, טוב ויפה! השבוע מתחיל עם ירח בקשת המאושרת ואנו עדיין יכולים להפיק תועלת מהאנרגיה המאוזנת של מאזניים! 3 פלנטות נמצאות כבר בעקרב…

בואו נתבל זאת עם קצת עובדות מצחיקות על בני מזל עקרב! בואו נזכור שכולנו רגישים וכולנו מושפעים על ידי האווירה הזו במשך כל החודש! אם כן, מדובר כאן לא רק עליכם, חברינו בני מזל עקרב, או על אלה שיש להם אופק עולה בעקרב או ירח בעקרב: מה שנאמר כאן תקף לגבי כולנו!!!

נכנסנו למזל עקרב… והנה באים המים הרותחים… יש לטפל בזאת בזהירות!!! מזל עקרב הוא האש של המים, ושלום לעולם לא קיים בין שני היסודות האלה [או בתוכנו לצורך העניין]!

תחזית אסטרולוגיה

אבל כמובן חודש חשוון נשלט על ידי מאדים וגם על ידי פלוטו, ואין שלום גם בזה! המעט שאנו יכולים לומר על בני מזל עקרב הוא שהם באמת מאוד אינטנסיביים, אין אצלם שום דבר אפור, החיים הם או חשוכים לגמרי או בהירים לגמרי [אבל הבהירות די נדירה....]

בני מזל עקרב ידועים באינסטינקטים המדהימים שלהם בנוגע לעסקים ולאנשים, אבל הם בוודאי הישויות המעונות ביותר שבגלגל המזלות והם מלאי מרץ ונזקקים לאתגרים רבים! עינם החדה תבחין בדברים שרוב האנשים אפילו לא מדמיינים.

בני מזל עקרב זקוקים לגבולות ברורים, אחרת קשה מאוד לחיות עם רצונם העז ועם תחושת השליטה שלהם. בגלל הייסורים הפנימיים הרבים שלהם, נכנסים בני מזל עקרב פעמים רבות למצבים של משבר, שהם הרסניים מאוד לאנשים סביבם, במיוחד לאנשים שהם אוהבים. בעוד בן מזל עקרב יעלה ויתרומם כעוף החול מתוך המשבר, יישארו אהוביו בתוך אפר במשך שבועות רבים!

בני מזל עקרב ידועים במעשי הגבורה ובאומץ שלהם בקרבות החיים, אבל הם נגועים בפחדים פנימיים חזקים מאוד.

למעשה, הם זקוקים לאהבה רבה מאוד, אבל מאוד קשה לאהוב אותם כאשר הם כה שתלטנים ושיפוטיים. בניגוד לאמונה הרווחת, בני מזל עקרב לא תמיד צודקים בכל מה שהם רואים, מכיוון שפחדיהם מעוותים מאוד את המציאות.

בעולם הזואולוגי, העקרב הוא למעשה עוור ומנחה את עצמו בעזרת האינסטינקט שלו. העקרב האם נושאת את ילדיה על גבה, אבל בתקופות של רעב היא ממש אוכלת אותם!!!!

המסורת הקבלית מגדירה שלושה סוגים של עקרב: הנחש, העקרב והנשר, על פי סדר הצמיחה הרוחנית. יש אמונה שהמלך דוד [הלוחם והמשורר] היה עקרב. 

הרבה מבני מזל עקרב הם קצת [או יותר!] פרנואידים! [ג'ון מקרתי היה בן מזל עקרב], ולכן הם בלשים ופוליטיקאים מצוינים!

קשה מאוד לחשוף את סודותיהם של בני מזל עקרב, מכיוון שהם לוקחים את סודותיהם אל הקבר!  אבל הם נוטים לתמרן את העובדות, או לשקר על ידי השמטה: כמעט בלתי אפשרי להכיר בן מזל עקרב במאה אחוזים! 

היזהרו מבני מזל עקרב כשהם נעשים שקטים! משהו רע בוודאי מתבשל שם!!!

בני מזל עקרב מפורסמים כוללים את:

ביל גייטס, אלבר קמי, קלוד מונה, יונה סלק, ג'וזף גבלס, מארי קירי, צ'רלס מנסון, פבלו פיקסו, ג'ורג' פיטון, ג'וזף מקרתי – שהיה מנהיג תנועת "הפחד האדום" הידועה כ"מקרתיזם" באמריקה של שנות החמישים המוקדמות – וגם השח של איראן…

שבוע וחודש נפלאים לכם!!!

אהבה ואור

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית