תחזית אסטרולוגיה קבלית 2.2.19 – 27.1.19 / יעל ירדני

שלום לכולם!

אני מקווה שכולם במצב רוח מרומם לאחר ההזדמנויות של שבוע שעבר!

השבוע, אנו נכנסים לאזור שונה מכיוון שזה הקילומטר האחרון שלנו בחודש דלי, וחודש דגים נמצא ממש מעבר לפינה!

בתחילת השבוע נמצא הירח בבתולה השקדנית, 3 כוכבים בגדי, אבל תודה לאל מרקורי כבר בדלי, ואנו מפיקים תועלת רבה מהחיוביות העליזה של ונוס בקשת.

וואו, איך להשתמש בכל האנרגיות האלה?

קודם כל, כפי המקובלים למדו אותנו בחכמה רבה: "החיים והמוות ביד הלשון!"

כשמרקורי בדלי, ירח בבתולה החדה והברורה, מאדים בטלה, כמעט צמוד לאוראנוס, זה הזמן לצמצם קמעא מה שיש לנו לומר!

עם נוכחות בולטת כל כך של דלי המהפכני וקורטוב של גדי הזועף והממורמר ביקום, כולנו עלולים למצוא את עצמנו  עוקצניים והרבה יותר דרמטיים מהרגיל.

חודש שבט מזל דלי

סבלנות ושלווה הם בתפריט השבוע הזה! למעשה, הגישה הטובה ביותר תהיה לקחת הכל במידה נדיבה של הומור! מכיוון שהאופק העולה של המפה הוא באריה, המסר הקוסמי עוסק בלקיחת אחריות, ובכמות נדיבה של מנהיגות. עד כה, הכל טוב ויפה! אבל כרגיל, יש איזה מלכוד קטן…

נפטון בדגים ובבית השמיני מכניס צרות לגן העדן… עלינו להיות מודעים יותר לגבולות! נפטון יוצר הרבה תעתועים ואשליות. לכן, אין זה הזמן הנכון להחליט משהו לגבי כספים [הבית ה-8], במיוחד לגבי כסף קולקטיבי. למשל, חתימה על חוזים הקשורים למשאבים שלנו ושל אחרים חייבת להיבחן בקפידה רבה.

הלימוד השני נוגע ל…לימוד!

כשיופיטר נמצא במזל שבשליטתו [קשת], מאדים החזק ואוראנוס, החוקר של גלגל המזלות, נמצאים בבית התשיעי, חינוך הוא בהחלט המיקוד שלנו עכשיו!

המקובלים של כל הזמנים התמקדו תמיד בעוצמה רבה בלימוד אנשים בכל הדרכים האפשריות, באמצעות שיעורים פתוחים, ספרים, קבוצות לימוד קטנות וכדומה…

עידן הדלי פתח עבורנו הרבה גשרי מידע. אבל המסר האמתי כאן הוא…שבניגוד למה שאנו מאמינים… אנו אף פעם לא יודעים מספיק!!!

המקובלים מלמדים אותנו עכשיו, עם מידה רבה של הומור, שרובנו יודעים מספיק כדי להיות מסוכנים!!!! כולנו חייבים  לאמץ את האמירה של פילוסוף צרפתי מפורסם מאוד שאמר לפני כ -300 שנה: "כל מה שאני יודע הוא שלמעשה איני יודע כלום".

עם נוכחותה של האנרגיה החזקה של הדלי, המייצגת את הפצת הידע, אנו חייבים לזכור ש: "בורות אינה תירוץ!"

זה זמן נפלא לקחת קורס חדש, להתעניין בקשר להעמקת הלימודים שלנו ואולי להשקיע בהמשכת החינוך שלנו. וכמובן, בואו ננסה להשקיע יותר כוח התנגדות בלימודים הרוחניים שלנו!

פשוט בואו נפתח את עצמנו ללמוד עם התלהבות גדולה יותר! זה זמן מדהים לשאול אלפי שאלות, להצית מחדש את הלימודים שלנו, רוחניים או אחרים, ומדוע לא לחזור לספסל הלימודים אם זה מרגיש נכון! כל אחת ואחד מאתנו נזכה במודעות גבוהה יותר עם קצת מאמץ!

בואו נהיה זהירים גם בענייני כספים, ונימנע מהחלטות פזיזות!

בקרוב מאוד נקדם בברכה את פניו של חודש דגים!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית