תחזית אסטרולוגיה קבלית 16.7.17 – 22.7.17 / יעל ירדני

שלום לכולם!

בואו נתחיל בחדשות הטובות לפני שנעסוק בדברים הכבדים!

מפת השבוע הזה מאוד תקיפה ונמרצת.

6 פלנטות כבר באש, הירח בטלה הקופצני, המתקרב לאוראנוס, מרקורי כבר באריה הגאה, האופק העולה של המפה בדלי כשהצומת הדרומית מאוד קרובה אליו, ולבסוף השמש ומאדים צמודים יותר מאשר אי פעם.

זו מנה גדולה מאוד של אש, של דינמיות, של ראייה אופטימית של החיים. המפה מרגישה בהחלט חיה הרבה יותר מאשר קודם לכן, הרבה פחות רטובה ודולפת. אם כן, דברים מתרחשים, דברים זזים בחיינו, אבל לא בהכרח בכוון שאנו רוצים לתת להם! האנרגיה של דלי תיתן לנו יסוד חזק של הפתעה, לכן יהיה זה הוגן לומר: צפו לבלתי צפוי!!!

עד כאן טוב ויפה, הפתעות הן תמיד חיוביות בסופו של דבר!

עכשיו בואו נבדוק את האתגרים האפשריים…

תחזית אסטרולוגיה קבלית / יעל ירדני

ב- 11 ביולי אנו נכנסים לאיזור קוסמי די מסובך שיש בו אור גדול בפוטנציה, אבל לעתים קרובות הוא מרגיש לנו רדיואקטיבי. התקופה הזו נמשכת בסך הכל 3 שבועות, ותסתיים ב-2 לאוגוסט. באופן טכני, הליבה הקשה של איזור הזמן הזה הוא השבוע השלישי מבין השלושה.

המקובלים תמיד המליצו בתקופה הזו על זהירות, במיוחד מיתון ואילוף המזג שלנו, כמו גם לא להתחיל בשום דבר חדש: הכל יראה הפוך ממה שהוא באמת!  

הנה לפניכם ערכת הישרדות פשוטה לשלושת השבועות האלה:

קודם כל, היזהרו מימים ואוקיאנוסים! במהלך הזמן הזה, שהוא תמיד במהלך שלושת השבועות האלה, יש גאות ושפל וזוהי גם העונה שבה המדוזות ובעלי חיים ימיים אחרים יכולים להיות מאתגרים, ואפילו מסוכנים. זה כאילו הימים והאוקיאנוסים מנסים להרתיע אותנו מלהיכנס אליהם! אין צורך לומר שפעלולים שונים במים וספורט ימי אינם בדיוק רעיון טוב עכשיו!

שנית, עד ה-2 באוגוסט, כולל, עלינו להימנע מהתחייבויות גדולות, חוזים גדולים, ולשמור על פרופיל נמוך ככל האפשר, צנוע יותר.

שלישית, אנשים מרגישים את העצבנות של התקופה הזו ונוטים להיות מאוד בתגובה. יש הרבה דיווחים על זעם בכבישים במהלך הזמן הזה. הדרך היחידה שבה אנו יכולים להתמודד עם זה היא לפעול בדיוק בדרך ההפוכה.

ואלה הם שיעורי הבית החשובים ביותר לשבוע הזה: חייכו, הסבירו פנים, והשתמשו באנרגיה של הסרטן החמים הביתי והנעים שעדיין קיימת ביקום כדי לאזן את האנרגיה האנוכית הנוכחית.

שלושת השבועות תמיד מתחילים יומיים אחרי ט"ו בתמוז, הירח המלא של תמוז, ונמשכים עד היום העשירי של חודש אב. אנו כבר יודעים, בהתבסס על ספר יצירה, [הספר הקבלי הראשון שנכתב לפני כ- 4000 שנים], ששני המזלות האלה מאוד קיצוניים בהתנהגותם.

הם גם מאוד נדיבים, אוהבים, אבל כאשר הם לחוצים, הם מתנהגים בצורה אנוכית לגמרי.

באשר למזל סרטן, כאשר הירח יורד לקראת סוף החודש, נוצר חוסר איזון והרגשות מתחילים להשתולל: פסימיזם, חרדה ופחדים צפים ועולים סביבנו.

ובנוגע לאריה, כאשר מתחיל ראש חודש אב, הקרינה של אנרגית השמש יכולה להיות קשה מנשוא, וזה מרגיש כאילו הכל בוער, הרגשות, היחסים וכדומה…

המפתח לביטול תופעות הלוואי האלה הוא להקפיד לשמור את ההתנהגות שלנו כל הזמן תחת פיקוח: בלי מהלכים גדולים, בלי דרמות גדולות, בלי שום דבר גדול!

אנו חייבים לשמור את הלבבות שלנו, את הדלתות שלנו, פתוחים לרווחה, להימנע בכל מחיר משיפוט פזיז, ואפילו לחפש תירוצים כדי להגן על חלק מההתנהגויות של החברים שלנו. אי היכולת שלנו לשמור על מודעות מאוזנת תיצור קשרים בקארמות שלנו… לא תודה!!!

לא משנה מה יתרחש, בואו נשתף פעולה ונתמרן את עצמנו לקראת יותר אחדות! אנו חייבים להיכנס עמוק יותר אל תוך לבנו כדי לחסל בו כל הפרדה וחלל… כמובן שיש למחוק מהמילון שלנו התנהגות תגובתית, עד להודעה חדשה [ויש לקוות שעד בכלל!]

המשך יבוא

הרבה אהבה ואור השבוע!

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית