תחזית אסטרולוגיה קבלית 19.5.18 – 13.5.18 / מרים אשכנזי

וואו, איזה שבוע! השבוע אנו רואים קשר יפה בין ההזדמנויות הרוחניות שהכוכבים מציגים בפנינו, ובין החכמה הקבלית המקושרת לפרשת השבוע המסוימת הזו.

קודם כל, בואו נתבונן באסטרולוגיה ובכוכבים.

צפו לבלתי צפוי

יש שיאמרו שזה השבוע החשוב ביותר בשנה.

תחזית אסטרולוגיה קבלית

אוראנוס, אחד מהכוכבים החיצוניים, שתנועתו איטית יחסית, משנה מזל ביום שני, 14 למאי. זה מתרחש רק כל שבע שנים! אוראנוס נע משור לטלה. כאשר מתרחש שינוי מעין זה, זה משפיע על כל האנושות, לא רק על כל אחת ואחד מאתנו באופן אישי. אוראנוס הוא כוכב המהפכות, הבלתי צפוי, מחוץ לנורמה, רעיונות חדשים, חדשנות ושינויים גלובליים.

מכיוון שאוראנוס נכנס לשור ביום שני, אנו חייבים לצפות לבלתי צפוי! היו מודעים לכך שיש אפשרות להרבה שינויים גלובאליים. יתרה מזו, אנו עשויים לראות כמה שינויים שיגרמו לזעזועים בעניינים הארציים, העניינים הפיזיים שמיוחסים למזל שור – עולם הכספים ואמא אדמה! מבחינה קבלית, זה נותן לנו הזדמנות להיות מודעים יותר לסביבתנו, יותר מעורבים, ויותר פתוחים לעשות דברים באופן שונה.

בקצרה, היו פתוחים לשנות את נקודת הראות שלכם השבוע הזה. ככל שתהיו פתוחים יותר לשינויים בלתי צפויים, תסתגלו באופן מהיר יותר וחלק יותר למציאויות חדשות ולראיית הברכות שבתוך ההזדמנויות האלה.

היום הטוב ביותר להתחלות חדשות ולהתגלויות!

ראש חודש תאומים מגיע עם תמיכה עצומה משאר הכוכבים. יום שלישי, 15 במאי, הוא ראש חודש תאומים על פי לוח השנה הקבלי. [בלוח השנה הגיאורגיאני, אנו חייבים לחכות כמעט שבוע שלם עד שהשמש תיכנס לתאומים]. האנרגיה של מזל תאומים האוורירי עוזרת לנו להתכונן לתקופת זמן קלילה יותר. זה ישחרר קמעא את האנרגיה הכבדה והאיטית שהרגשנו לאחרונה מהשמש בשור ומהרבה כוכבים אחרים שנמצאים במזלות האדמה [במיוחד כאשר מדובר בתקשורת ובמהירות הפעולה].

בנוסף, ביום הזה הירח שוכן במזל שור, שמציג בפנינו זמן טוב לפריון, יזמות, ויצירת  דברים חדשים בעולם הפיזי/חומרי.

רכבת ההרים הרוחנית – חזרנו אליך שנית…

זוכרים את הגורם הבלתי צפוי שדיברנו עליו קודם לכן? ב-16 במאי, נכנס מאדים למזל דלי לכמה חודשים, ויצור ריבוע עם אוראנוס [זוכרים שאוראנוס, כוכב הבלתי צפוי, בדיוק נכנס לשור?] השבוע תהיינה לנו הפתעות רבות מהרגיל – זעזועים ואלמנטים של שינוי והכרח לזוז קדימה.

חיבור העולמות הפנימיים והרגשיים

ב- 18 במאי נוצר משולש בין מרקורי בשור ושבתאי בגדי. בנוסף, יש משולש גדול ויפה בין הירח, נפטון ויופיטר במזלות המים. מה פירוש הדבר לגבינו? היום הזה מעניק הזדמנות אדירה לחבר את האמת הפנימית שלנו עם כוח ועם ראיה ברורה. בו בזמן, אנו יכולים להגשים רעיונות וחלומות גדולים בדרך הרבה יותר מעשית.

פרשת השבוע הזה: במדבר

השבוע אנו מתחילים ספר חדש, ספר "במדבר". וזו גם פרשה חדשה. אנו יכולים כבר לחוש במגמה חדשה, הלא כן? התחלות חדשות!

אחד הלימודים הקבליים החשובים ביותר לכולנו השבוע הזה הוא להרים את המודעות שלנו למקום גבוה , כאילו אנו חיים במדבר. במדבר יש תחושה של אין, שמשמעותה אינסוף אפשרויות. זה כמו קנבס חלק שעליו אנו יכולים ליצור את העולם שאנו רוצים לראות. כל האפשרויות פתוחות עכשיו. זה רק אנחנו והבורא – רק אנו והבלתי נודע. היו בוודאות שהאור יספק הכל. יש תחושה של קרבה ביקום; כל מה שהוא יכול להציע נוכל להשיג השבוע הזה. באין, יש הכל. פרשו את זרועותיכם לרווחה וצפו לבלתי צפוי.

זה חיבור יפה בין חכמת היקום, האסטרולוגיה הקבלית והאנרגיה של פרשת השבוע הזה. כולם שלובים זה בזה!

השורה התחתונה של השבוע הזה

החזיקו חזק, היו אמיצים, שמרו על הוודאות שלכם, והישארו עם ראש פתוח! לתהליך הזה יש פוטנציאל לחזק את הלבה הרוחנית הפנימית שלנו ברמות שקשה לדמיין.

נצלו את ההזדמנויות לביטוי עצמי שמופיעות כמה פעמים השבוע הזה על ידי כוונון עצמכם לרצונות ולחלומות האמתיים שלכם, ודאו שאתם הולכים בכוון הנכון. 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית