תחזית אסטרולוגיה קבלית 18.8.18 – 12.8.18 / יעל ירדני

השבוע אנו נכנסים לחודש חדש – לחודש בתולה, חודש אלול.

בואו לגלות מהי האטמוספירה החדשה שאנו נחשפים אליה, ולנצל באופן הטוב ביותר את הדף החלק הזה: מזל בתולה כשמו כן הוא, פרק חדש שציפינו לו במשך כל השנה!

אסטרולוגיה קבלית

המאפיין הבולט של מפת החודש הזה הוא הכמות הגדולה של כוכבי לכת בבית השביעי, השולט על שותפויות, אהבה ושיתוף פעולה: השמש, הירח, מרקורי, הצומת הצפונית, כולם באריה ובבית השביעי! בנוסף, ונוס נכנסה למאזניים השלו. נראה שהמגמה הקוסמית החדשה היא להיפתח לגמרי לאחרים, באופן שקוף ובהיר, בניגוד לאטימות ולדחיסות…

זה עסק רציני: מטרת היקום היא ללחוץ על כפתור המחיקה ולקלף מעלינו את שכבות העביות הרוחנית, העצלות והכבדות…בדיוק כשחשבנו שהדרך הולכת להיות קלה וחלקה…

אבל היתרונות יהיו עצומים: תוכנה חדשה תותקן בתוכנו, ובקרוב מאוד, דרכי התפקוד הישנות שלנו תהיינה שייכות לעבר הרחוק והנשכח!!!

שדרוג לאני האמתי שלנו, כנות ופתיחות לאחרים הם על סדר היום!

וכרגיל, הבה נצלה קצת על האש את חברינו בני מזל בתולה!

מזל בתולה שייך למשפחת האדמה, עם אנרגיה פנימית של אוויר [קו אמצע]. באופן מעשי, מכל מזלות האדמה, בתולה יהיה הקליל ביותר, דומה מאוד לחול!

בתולה נחשב גם למזל משתנה, עם תכונות טובות של הסתגלות ותקשורת.

למעשה, בני מזל בתולה באים בשני סגנונות: הראשון נראה שקט ושלו, "בני מזל בתולה החכמים", והשני ידוע כ…"בני מזל בתולה המשוגעים"… אנטיתזה מוחלטת של הסגנון הראשון, שנויים במחלוקת, צבעוניים ובאמת לפעמים קצת מטורפים!

מרקורי אוהב להשתעשע עם המזלות שהוא שולט עליהם: גם תאומים וגם בתולה באים בזוגות!

להיות בתוך הראש של בתולה זה טריפ אמתי: ביליונים של מחשבות מתרוצצות תוך דקה, וזה מרגיש ככאוס גמור! עוד תעלול של מרקורי הוא… כמה מבני מזל בתולה נעשים סהרוריים כי אינם יכולים לעצור את זרם המחשבות אפילו בזמן השינה. איך זה יכול להיות? המוח של בני מזל בתולה בנוי כמו מחשב/סורק: הוא מקליט ממש כל דבר, ומנסה להכיל, למיין ולקטלג את כל המחשבות!

בני מזל בתולה הם ביקורתיים ואפילו שיפוטיים לפעמים – הם מחפשים אחר הטוהר המוחלט [בתולה!!!] ושלמות בכל דבר! למרבה הצער, זה פשוט לא קיים, ולכן הם מסתובבים מתוסכלים לנצח!

אם אנו באמת רוצים לדעת את האמת על כל דבר… אנו חייבים ללכת לשוחח עם בני מזל בתולה!!!!

אבל יש לקחת בחשבון שאנו עלולים להיפגע!

האבר בגוף המקביל למזל הזה הוא מערכת העיכול. הרבה מאוד בני מזל בתולה סובלים מאלרגיות למזון, כיב קיבה או אפילו לפעמים מדלקת המעי הגס פשוט בגלל הדאגות הפנימיות והייסורים שהם עוברים בחיפושם אחר השלמות.

הרבה מבני המזל סובלים מהפרעה טורדנית כפייתית, או מסוג אחר של אובססיביות. 

למען האמת, יש הרבה בני מזל בתולה שהם היפוכונדרים! הם לוקחים הרבה תוספי מזון, והם גם אכלנים בררנים מאוד.

הרבה מנתחים הם בני מזל בתולה, מכיוון שהם יודעים לחתוך!!!

הדבר הטוב ביותר בבני מזל בתולה הוא תחושת הדאגה והאכפתיות שלהם: [אמא תרזה הייתה בת מזל בתולה]. הם אחראיים ביותר והם יכולים להיות עוזרים מצוינים: המשרדים שלהם מלאים ברשימות לביצוע, הם באים ראשונים לעבודה ועוזבים אחרונים.

הם אכן נוטים להיות מכורים לעבודה, מכיוון שתמיד אפשר לסמוך עליהם והם מאוד מקצועיים בכל מה שהם עושים. בני מזל בתולה לא טובים במיוחד בלקיחת סיכונים, ומעדיפים את הביטחון והיציבות של מקומות עבודה קבועים ויציבים [כגון הנהלת חשבונות].

חלקם עוסקים ביחסי ציבור והם באמת מאוד מוכשרים וחדי אבחנה.

מבחן מפורסם ומשעשע למציאת בני מזל בתולה:

אם אנו רוצים לדעת מי בחדר הוא בן מזל בתולה, אנו נעמדים ומתחילים ללמד לפני תמונה שנתלתה באופן מיוחד בצורה עקומה על הקיר. לאחר 2 דקות מתחילים בני מזל בתולה לנוע בחוסר נוחות על הכיסאות שלהם, ובמקום להתרכז במה שנעשה בכיתה, הם נועצים מבט בתמונה העקומה, עד שבסופו של דבר אחד מהם קם ומיישר את התמונה! [לרווחת כל בני מזל בתולה האחרים!]

אני ניסיתי את המבחן הזה באופן אישי ובהצלחה גדולה!!!

שיעורי הבית שלנו לחודש הזה הם…

להתחבר לתמונה הגדולה

לזרום עם החיים

להיות  מאושרים ולא נרגנים

ותרו על הפרטים: זה יותר מדי!

אל תשפטו אנשים בפזיזות רבה מדי

תנו הזדמנות שניה אם התאכזבתם

טיפ חשוב מאוד לזכור כל החודש הזה הוא לשמור היטב על הלשון שלנו!!!

חודש טוב לכולם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית