תחזית אסטרולוגיה קבלית 18.11.17 – 12.11.17 / יעל ירדני

שלום לכולם!

על פי עדויותיהם של חברים ותלמידים רבים, השבועות הקודמים, של מזל עקרב, היו רכבת הרים אמיתית של זיעה ועוצמה!

זה הזמן להתחיל לקצור את המתנות העבודה הרגשית הקשה והמאומצת שלנו!

תחזית אסטרולוגיה

מפת השבוע הזה נפתחת בשישה כוכבים שכבר ממוקמים במזלות אש, הירח באריה האופטימי, מרקורי כבר בקשת הלוהטת, והאופק העולה של המפה בתאומים הקליל!!!

אנרגית המים הרגשנית פוחתת לאיטה, מפנה מקום לאש הרבה יותר בריאה ואופטימית!

יסוד האש, בשיטה הקבלית, מסמל פעולה, אנרגיה, תנועה קדימה, רעיונות יצירתיים, השבוע הזה הוא זמן מצוין לאתחול מחודש, להתבוננות בדברים דרך עדשות אחרות.

במובן מסוים, היקום רוצה להתחיל לתת לנו קרדיט, מאפשר לנו להשתחרר לאט ממשיכת היתר הרגשית המתמשכת שנגרמה על ידי מזל עקרב. אנו אכן מרגישים קלילים יותר ומלאי השראה יותר. לכן זה רגע פנטסטי לבלות זמן איכות עם אהובינו ולחלוק עמם חוויות ומסקנות. כל מהותו של מזל אש היא יחסי חברות וחיים טובים ופשוטים!

עם האש המתחדשת, מומלץ ביותר להתחיל ללמוד משהו חדש, לאתחל את מוחותינו כמו גם את רגשותינו! זה הזמן להתחיל להרגיש חפשיים וחסרי גבולות, ולפתוח את עצמנו לאפשרות של התחלות חדשות בחיינו.

בנוסף, יופיטר בצמידות לונוס בעקרב, מביא אלינו תשוקה גדולה יותר לאהוב, להימשך, להיות מושכים ומסתוריים כמו העקרבים… אנו יכולים לבלות בחברת אנשים, לגלות את האפשרויות שלנו, גם באהבה וגם ביחסי ידידות. 

עם זאת… בואו נשים את האהבה ממבט ראשון בהמתנה כרגע! עם האימפולסיביות של קשת, אנו  יכולים לעשות טעויות חמורות, במיוחד ליפול במלכודת הדרמה [יופיטר] והאגו [אריה!]

כל אלה הן למעשה ברכות, מכיוון שיופיטר, המגבר, מקל עלינו להבין כיצד אנו חייבים לפעול במערכות יחסים, מה אנו חייבים לשנות, וכיצד לשמור את לבבנו פתוח, בסגנון מזל אריה.

בד בבד, רבות מהמחשבות הנסתרות, התת הכרתיות שלנו [מימד העקרב העמוק] על אהבה ומערכות יחסים שעדיין לא היינו מוכנים להודות בהם בפני עצמנו, ייחשפו עכשיו על ידי האומץ והתעוזה של יופיטר ועל ידי האור והקרינה של מזל אריה.

אל תטעו, בוודאי נשמע את עצמנו נלחמים בהערות ביקורתיות של אנשים כלפינו וכלפי ההתנהגות שלנו, מגנים על האגו שלנו רק עוד קצת!

העובדה שאנו יכולים לזהות את ההתהנגויות האלה היא, כמובן, מתנה ענקית.

אנו לא יכולים לרפא מחלה שאנו לא מודעים לה, ונקיבה בשמם של ה"בקטריות" הרוחניות שלנו תעזור לנו למצוא את התרופה במהרה! האויבים האמיתיים היחידים הם, למעשה, האגו שלנו והגאווה שלנו.

אם כן, המקובלים שואלים בחכמה רבה: מי צריך אגו? האם האגו שלי חיוני להישרדותי? האם אני חייבת להיות צודקת כל הזמן? האם אני חייבת לאפשר לאנשים לדעת על המעשים הטובים שאני עושה, כמה אני גדולה, וכמה הרבה אני יודעת [בסגנון האריה...]???

למעשה, בדיוק להפך! פרסום המעשים הטובים שאנו עושים רק מפחית מעוצמתם! זה שבוע נפלא לתכנן בו שפע של מעשים חיוביים סודיים ונסתרים!

ומדוע להחזיק סחורה פגומה ורקובה בארונות שלנו? בואו פשוט ננקה אותם, ונבקש מהפמליה שלנו עזרה באופן יזום.

אני ממליצה מאוד לעשות מדיטציה כל השבוע  על שם מספר 42 מתוך ע"ב שמות הבורא, מ י כ, גילוי הנסתר, כדי שהאור יהיה מורגש באופן תמידי.  

בשבוע הבא ניכנס לממלכת קשת!… כבר…

שבוע גדול לכולכם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית