תחזית אסטרולוגיה קבלית 17.3.18 – 11.3.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

אנו בסופו של דגים הרגשן, ועומדים להיכנס אל אזור זמן שונה לגמרי! אל טלה הלוהט! בואו נתכונן לגוון קוסמי חדש לחלוטין! אנו עוברים מכחול פסטל לכתום אדום! ראש חודש טלה/ניסן הוא ציון דרך חיוני ביותר, מכיוון שהוא מסמל את התחלת השנה האסטרולוגית החדשה! אם כן, אנו חייבים להכין את עצמנו, רוחנית ושכלית, למולד הירח החדש, ביום שישי בבוקר.

וכך, כל השבוע הבא עוסק בסיומות: אנו חייבים לבחון מקרוב מה נשאר לא סגור, לומר את הדברים הנחוצים כדי לסכם אירוע, מפגש או אפילו עבודה.הנשמות שלנו דוחפות אותנו ממש עכשיו לתקן ולסדר הכל, בכל תחומי החיים, לפני שניכנס למחזור שמח חדש לחלוטין!

תחזית אסטרולוגיה קבלית - מזל דגים

מבחינה מעשית, רוב העבודה שלנו היא פנימית: בואו נודה בכך, אנו אלה שנצמדים לדברים הרבה יותר מאשר אנו צריכים! זה זמן מצוין לתרגל השתחררות, במיוחד כאשר אנו משוכנעים שאנו צודקים לגמרי! זה הזמן לחיים חדשים לגמרי, לאני חדש לגמרי, שנה חדשה לגמרי,ואנו לא רוצים לסחוב אתנו שום מטען מיותר!

זה הזמן לניקוי אמיתי!

בואו נבדוק את כוכבי החודש הזה: בני מזל טלה, הילדים הראשונים של גלגל המזלות!

דבר אחד בטוח: הם מלאי הפתעות!

מזל טלה הוא באמת מזל מבריק, מהיר תפיסה, קל ללמוד, מלא הומור. אבל מעשיו יכולים להיות אימפולסיביים מאוד, ויש לו קושי גדול לשלוט על לבו, מכיוון שהמניע העיקרי שלו הוא אהבה: בני המזל יעשו הכל למען האהבה, ובוודאי לעולם לא יסרבו לקבל מחמאה טובה! המפתח להבין בני מזל טלה הוא לזכור שבלבם הם עדיין בני עשר, וזה יישאר כך כל חייהם, בזכות סקרנותם הילדותית!

במבט מקרוב, אנו מבינים שטלה הוא המים [קו ימין] של מזלות האש, ומכאן המערכת הרגשית המסובכת שלו: מים ואש אינם מסתדרים טוב ביחד, ולכן תהליך המחשבה של בני המזל יכול להיות לפעמים באמת מסובך מאוד, והם עלולים לענות את עצמם מבחינה שכלית במשך ימים שלמים…

המשוררים בני המאה ה-19, שארל בודלר ופול ורלן כתבו על משמעות החיים, ועל ה"ספלין", המרה השחורה והמלנכוליה של החיים – שניהם היו בני מזל טלה!

בני מזל טלה הם גם סולידיים ואמיצים, וחיילים מעולים! הם בדרך כלל אמיצים כל כך כי הם לא חושבים כלל על התוצאות! ומכיוון שהם הפכפכים מאוד, תיפול רוחם במהרה והם יתחרטו על ההתפרצויות שלהם.

הם גם חברים טובים, ותמיד מוכנים לפרויקט או להרפתקה חדשים… או אפילו למלחמה טובה!
הם נשלטים בידי הכוכב מאדים, הלוחם של גלגל המזלות, ששמו נגזר מהמילה "דם", ואכן נוטים בני המזל לפצוע את עצמם ולדמם כל הזמן!!!

בחיי היום יום, הם אוחזים במדליית השכחה והגמלוניות, והם שקרנים איומים! זה מכיוון שהם לעולם לא יכולים לזכור מה הם אמרו קודם..

מילת המפתח של מזל טלה היא חופש, לכך הם שואפים.

אבל כמובן, היקום יאתגר אותם: פעמים רבות, תתעוררנה בחייהם בעיות עצומות של סמכות, והם יעדיפו לעבוד לבדם או למען עצמם. רעיון החופש יכול גם ליצור מכשולים באהבה ובמערכות יחסים, ומומלץ להם מאוד למצוא מלאכים מלאי סבלנות כשותפים לחייהם!!!

הרבה מאוד בני מזל טלה הם יצירתיים מאוד והפכו לשחקנים ובמאי סרטים גדולים.

האיבר שנשלט על ידי המזל הזה הוא הראש: הראשים שלהם סופגים אינספור מכות ופציעות, ופעמים רבות יש על פניהם צלקות רבות. [בנוסף עליהם לשים לב לא לחשוב יתר המידה על כל דבר!]

אברהם מאסלו, צ'רלי צ'פלין, פרנסיס פורד קופולה, מאיה אנג'לו, ואן גוך, הצייר רפאל ולאונרדו דה וינצ'י הם נציגים ידועים של המזל הזה.

לסיכום, בואו נאסוף את כל האנרגיות שלנו לקראת מטרות חדשות, מיזמים חדשים וחיים חדשים לחלוטין!

חודש טוב ושנה אסטרולוגית חדשה טובה ומאושרת לכולם!

המשך יבוא!

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית