תחזית אסטרולוגיה קבלית 17.2.18 – 11.2.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

השבוע, ביום רביעי אחרי הצהרים, יתרחש מולד הירח החדש של חודש אדר! אנחנו נכנסים לחודש חדש: דגים!

הבה נתבונן מקרוב באטמוספירה הקוסמית החדשה!

עם מולד הירח, אנו עדים לששה כובים והבטים במים: דגים, סרטן, עקרב: כל מזלות מים יהיו מיוצגים! בואו נתכנן טיול לאטלנטיס, או נירשם לקורס צלילה!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

אין כל דרך בה נוכל להסתיר את הרגשות שלנו או להכחיש אותם החודש הזה. להפך, זוהי ההזדמנות שלנו להתחבר לחלק אחר של עצמנו, לדמיון שלנו, לכוונות העמוקות ביותר שלנו, אבל גם לפחדים העמוקים ביותר שלנו: השליט החזק ביותר של השבוע הזה הוא הבית השמיני [עקרב], שליט השינוי והלידה מחדש!

מכיוון שדגים הוא המזל האחרון בגלגל המזלות, הוא מייצג את עמוד השדרה של כל החודשים. המוטו שלו הוא: "אני מאמין". כל החודש הזה הוא הזדמנות לעצב מחדש ולחדד את מערכות האמונה שלנו, ולהסיר את כל האג'נדות השליליות הסודיות שלנו, שנובעות, כפי שאנו יודעים, רק מפחד. אז לכן, החודש הזה: בואו נעמוד בתוקף על האמונות שלנו!

בנוסף, אנו מבורכים בשלושה כוכבים בדלי: מרקורי, השמש, והצומת הדרומית של הירח, כדי ליצור דחיפה קדימה ופריצת דרך אמיתיות שתעזורנה לנו בכל התחומים, במיוחד ביצירתיים שבהם. החודש הזה הוא החודש לגלות בו את הנסתר, ולהעיז ללכת קדימה! מבחינה משפטית, עלינו לוודא שכל החוזים סגורים, כדי להימנע מכל האשליות הנפטוניות.

ועתה, כרגיל, נצלה קצת על האש את חברינו החביבים, בני מזל דגים!

המזל כבר אומר הכל: שני דגים שוחים בכוונים מנוגדים! זה באמת נשמע כמו מחלוקת! הטוב ביותר והרע ביותר שבכל אדם, בעת ובעונה אחת!

מצד אחד, אין שאלה שבני מזל דגים הם האנשים המתוקים, מלאי ההשראה, התומכים, והמקסימים ביותר מכל האנשים שאי פעם הכרנו, [הם נשלטים בידי יופיטר היפה], ועם זאת… לפעמים… הם יכולים ליפול לסינדרום מודעות הקרבן, ופשוט להיעלם מעל פני האדמה [נפטון המתעתע גם הוא שולט בהם!!!]

המראה החולמני שלהם ועיניהם הגדולות והעגולות מלאות החמלה ממיסים כל קרח… התסכול מגיע מהניסיון לדחוף אותם לנוע קדימה: עדיף לנסות לדחוף את האוקיינוס מצד אחד של הפלנטה לצד השני… זה פשוט לא יעבוד!!!

הם אנשים חכמים מאוד, מייצגים את האוויר שבמים, ומכאן בא האינטלקט החזק שלהם. למעשה, להרבה בני דגים יש אי קיו גבוה, אבל הם יכולים להיות ממש חסרי אונים כאשר הדבר מגיע לחיי יום יום הפשוטים. איינשטיין, בן מזל דגים, היה גאון בפיזיקה אבל מספרים עליו שהיה די מנוכר ומנותק מהעולם הזה ומחובר הרבה יותר לגלקסיה האישית שלו!

דגים הוא באמת מזל של יצירתיות והמצאות, כפי שהדבר מתבטא ביצירותיו של בן מזל דגים מפורסם, ד"ר סוס, סופר הילדים הידוע!

אחד הדברים הקשים ביותר לבני המזל הזה הוא להתחייב לחיים בגוף ובנפש, קודם כל מכיוון שהם שוכחים את ההתחייבויות שלהם, אבל גם מכיוון שהמזל הזה כפול וסותר את עצמו, דג אחד מבטל את מה שהשני התחיל! 

למעשה, דג אחד ימצא את עצמו בהתמכרויות סודיות, או יימשך בחזקה אל הצד האפל, וסביר להניח שהצד הזה יהיה אשלייתי וחמקמק מאוד…

על פי המסורת, המזל של הנצרות הוא דגים [ומסמל את התחלת עידן הדגים]: הדגש הוא על אהבה, טוב לב ומעשי צדקה. 

בני מזל דגים הם אנשי עסקים ממולחים, בלשים מצוינים, מכיוון שהם יכולים לשחות לכל הכוונים…. חלקם בוחרים בפוליטיקה כדי לנסות להשפיע על העולם ולשנות אותו.

יש לציין: בני מזל דגים נוטים לפתח מערכת יחסים מוזרה של אהבה/שנאה לכסף, ולכן תהיינה להם פעמים רבות תנודות חריפות במצבי הרוח שלהם. הם לא תמיד מגלים אחריות גדולה מדי בעניין הזה… אבל, חלקם בוחרים לתת מעצמם, ונעשים נדבנים גדולים.

הנה תכנית ההתקפה שלנו לשבוע הזה:

1. להימנע ממנגנוני הכחשה ובריחה. 

2. לדאוג באמת ובתמים לאחרים ולא לשקוע בדיכאון בגלל הבעיות שלהם

3. לדבוק באמונות החיוביות שלנו ולקום להגן עליהן.

4. לחיות את החיים בלי כדורי הרדמה ומאלחשים למיניהם [בני מזל דגים חוששים להרגיש ולסבול ולכן הם מכחישים].

5. לבסוף, ללמוד שאושר הוא בחירה!!!

איזורים רגישים בגוף שיש לתת להם תשומת לב מיוחדת החודש הזה: רגליים ועמוד השדרה!

חודש טוב!

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית