תחזית אסטרולוגיה קבלית 16.9.17 – 10.9.17 / מאת: יעל ירדני

שלום לכולם!

זה הקילומטר האחרון שלנו עד ראש השנה!

המורה האהוב שלנו, הרב, דיבר תמיד על הזמן הזה כעל ההזדמנות שלנו "לחזור לעתיד", ממש כמו להשתמש במחק, ולמחוק את כל החלקים של השנה שעברה שבהם לא היינו במיטבנו!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

בשבוע שעבר היה הקוסמוס סוער מאוד, וכך גם העולם, עם שיטפונות, והרבה אתגרים אקלימיים. המדיטציות שלנו חייבות להיות מכוונות למקומות הללו, ללא כל ספק.

בואו לגלות עוד על ההתנהגות הקוסמית של השבוע הזה!

המפה מתחילה עם ירח איתן מאוד בשור, המתנתק לאיטו מההשפעה הבלתי צפויה של אוראנוס, ועם 3 פלנטות שנמצאות כבר בבתולה: היקום נראה פחות לוהט בסך הכל, נעשה אט אט רגוע יותר, כשעוד כוכבי לכת יכנסו לבתולה.

אבל, במבט קרוב יותר, נמצא ריבוע טי, של ירח שחור-שמש-נפטון.

אל ריבוע הטי הזה חייבים להתייחס, מכיוון שהוא כולל את מה שאנו רואים, מה שמתגלה [השמש], עם כל מה שאינו ברור, או מה שאנו לא מודעים אליו עדיין [ירח שחור, נפטון]. מבחינות רבות, השבוע הזה הוא מתנה, מכיוון שהמחשבות והספקות הפנימיים והנסתרים שלנו יעלו על פני השטח, כדי שנוכל לעבד ולהבין אותם ולשנות אותם לטובה.

כשהשדים הפנימיים שלנו נחשפים זה לא פיקניק! אבל זה זמן הטיהור והניקוי  שלנו לפני ראש השנה. האנרגיה הטהורה של השמש בבתולה תומכת בנו בתהליך הזה.

כשהירח בשור, רעיון חשוב מאוד השבוע הוא השלום הפנימי. 

ללמוד לא רק להתמודד עם האתגרים שלנו אלא גם לקבל אותם, ללמוד סליחה עצמית, נמצאים בתפריט החדשות הטובות של השבוע הזה: זה יאפשר לנו לזהות בבהירות רבה יותר את כל המתנות הגדולות שניתנו לנו.

המתנות האלה כפולות: אלה הן הברכות שאנו רואים בחיינו, והאיכויות והכישורים הפנימיים שניתנו לנו [בית 12 חזק מאוד!]. בעבודתנו הרוחנית, מלמדים אותנו להתמקד על מה שאנו חייבים לתקן ולשנות בהתנהגות שלנו, ובהתנהגות של אחרים, ולמרות שחשוב לקחת אחריות על התנהגויות קודמות, חשוב באותה מידה להבין שהחיים הם מסע שעבורו נתן לנו האור הרבה מתנות.

אז קודם כל – להעלות על פני השטח את הטוב שבנו!

הייתי מציעה כשיעורי בית מעשיים עבור השבוע הקרוב, לעשות רשימה של כל הדברים הגדולים שכבר יש לנו בחיינו, וחשוב מאוד לכלול גם את כל הטוב שאנו יכולים לתת לאחרים! תהיה לזה השפעה מרגיעה מאוד על הנשמות שלנו!!!

השבוע הזה מחזק את כל הטוב שבנו, כדי שנתחיל בצורה מוצלחת את השנה החדשה. חשבו על כך לרגע, איזה מאמן היה שם דגש לפני משחק גדול על כל הטעויות שעשתה קבוצת השחקנים שלו!!! אנחנו ממש על סף המשחק הגדול ביותר אי פעם, המשחק שיקבע את כל השנה הבאה! אנו חייבים להריע לעצמנו ולעודד את עצמנו על כל הכישרונות שיש לנו, על כל ההישגים שלנו, מתוך ידיעה שהם באים מהאור!

בשבת הבאה, נתברך גם ביום חיובי מאוד, יום בריאת העולם על פי הקבלה – היום שבו התחיל הכל.

כולנו מתחילים את חיינו עם תקוות וציפיות גדולות, אשר נשחקות לאיטן על ידי אכזבות, אתגרים ואי הבנות. 

יש לנו עכשיו הזדמנות לזכור ולהחזיר לחיים בריאה חדשה של עצמי!

המהות שלנו כבני אדם היא זהה, לא משנה מה צבענו, או מאיזה מקום בעולם או משפחה הגענו.

השבוע אנו בוחרים להיות פתוחים לאחרים, לחלום ולקוות.

אני רוצה לאחל לכולם שנה נפלאה, מלאת אור וברכות! בואו נמשיך להתפלל ולעזור לנזקקים!

הרבה אהבה לכולם, ושנה טובה!!

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית