תחזית אסטרולוגיה קבלית 16.6.18 – 10.6.18 / יעל ירדני

שלום לכולם,

אנו כבר אוחזים בזנבו של חודש תאומים!

השבוע נראה את לידת הירח החדש של סרטן ומצפות לנו הרפתקאות רוחניות חדשות לגמרי! בואו נתחיל בהבנה גדולה יותר של המזל, כדי לכוון את מצפן הנשמה שלנו לכוון הנכון למשך כל החודש הזה!

חודש סיוון מזל תאומים

ברוכים הבאים לאנרגיה של המים: היו מוכנים לשחייה העמוקה במימיו של מזל סרטן… יסוד המים שולט בעצמה החודש הזה. מבחינה רוחנית, מים מייצגים את עולם כל הרגשות, האינטואיציות, האינסטינקטים… את החלק הזה בעצמנו שאנו כל הזמן מנסים להסתיר!

בתוך אלמנט המים שוכן גם הזיכרון החזק ביותר של גלגל המזלות.

שליט החודש הזה הוא הלוויין החזק של כדור הארץ: הירח!

מבחינה קבלית, הירח מייצג את העולם המקוטע, ומסמל את האני הנסתר שלנו ואת הדרך בה אנו באמת מגיבים לחיים.

התבוננו היטב בירח: הוא אף פעם לא נראה אותו דבר!

כתוצאה מכך, חברינו בני מזל סרטן יחוו קשת רחבה הרבה יותר של רגשות מאשר האדם הממוצע. הם אינטואיטיביים באופן קיצוני, פעמים רבות הם גם מדיומים, או פשוט מכווננים מאוד אל היקום, ולכן גם מחוננים במתנת תובנות שפעמים רבות חבויות מאחורי הפחדים שלהם. ופחדים בהחלט לא זרים למזל הזה! הם חמימים, נינוחים, אוהבים ומסוגלים למשוך מכם את סודותיכם הגדולים ביותר, ולכן יכולים להיות בלשים ומטפלים מבריקים: למעשה, כולם רוצים להתוודות בפני בני מזל סרטן…

אחד הקשיים הגדולים ביותר העומדים בפני בני המזל הזה הוא לשמור על גבולות נכונים. הם טיפוסים אכפתיים מאוד, ולכן הם נקשרים מאוד לאהוביהם, עד כדי כך שלפעמים הם ממש חונקים אותם. סרטן הוא מי האוקיינוסים, ולכן הוא בלתי ניתן להכלה לחלוטין, ממש כמו סוג של צונאמי!

מאחר והירח משקף את אור השמש והוא משתנה תדיר, חברינו בני מזל סרטן מרגישים לעתים קרובות מקופחים, בין אם באהבה, או בתשומת לב… מה שהם מקבלים לא נראה להם מספיק.

הם מפצים את עצמם בכך שהם גורמים לאחרים להזדקק להם, הם מצילים את כולם, כולל בעלי חיים! אחת מתופעות הלוואי של שליטת הירח היא הערכה עצמית וביטחון עצמי ירודים. 

התפיסה המשתנה כל הזמן של עודף תשומת לב [ירח מלא] בניגוד לתחושת היות בלתי נראים [הירח המתמעט] משפיעה על מצבי הרוח של בני מזל סרטן כמו הגלים, למעלה ואחר כך מאוד למטה.

יש סיבה טובה מאוד לכך שהיו אנשים שנקראו בזמנים קדומים "לונטיקס" – המילה נגזרת מהמילה הלטינית "לונה"  – שפירושה בעברית ירח! כולם מכירים את האגדה על אדם-זאב, תופעה המתרחשת תמיד כשהירח מלא!

בני מזל סרטן אוהבים מאוד עתיקות וחפצים מן העבר, ולכן הם אספנים טובים: העבר הוא ערך בטוח… העתיד לא כל כך! הרבה היסטוריונים וסוחרי עתיקות נולדו תחת שליטת המזל הזה.

התיקון [קארמה] של בני מזל סרטן קשור מאוד לחיי משפחה.

עניינים של תלות הדדית, טינה, לפעמים נטישה, שוכנים לעתים קרובות עמוק בלבם. הילדות של בני מזל סרטן היא לעתים קרובות מאוד מסובכת.

תחילת חייהם של בני המזל, בין אם היא חיובית או מאתגרת, יוצרת אצלם אתגר. אם היא טובה, הם ייצמדו לבני המשפחה שלהם יותר מדי, ואם היא קשה מדי הם ירגישו מרירות בשל כך במשך זמן רב מאוד.

החלום האמתי של הרבה בני מזל סרטן הוא שתהיה להם משפחה מאושרת לעולמי עד, וזה בדיוק המקום שבו היקום מאתגר אותם!

חודש הסרטן הזה יוצר הזדמנות נפלאה לכולנו לתקן ולשפר את השורשים המשפחתיים שלנו, להשקיע אנרגיה באהובינו, ולקבל השראה כדי לזכור את הלימודים הטובים של העבר.

בני מזל סרטן מפורסמים כוללים את ג'ורג' אורוול, הדלאי לאמה, ג'ון רוקפלר, נלסון מנדלה, פרנץ קפקא, יוליוס קיסר, רמברנדט, מרק שגל,  המינגווי, אלכסנדר הגדול, יוהנס גוטנברג [ממציא הדפוס כדי ששום דבר לא ילך לאיבוד...]

שלושה טיפים גדולים לחודש הזה הם:

-       הימנעו משמירת טינה

-       התחברו לאינטואיציה ולחוש השישי שלכם

-       כאשר אתם מחליטים לתת, לעולם אל תתחרטו על כך!

חודש טוב לכולם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית