תחזית אסטרולוגיה קבלית 16.12.17 – 10.12.17 / יעל ירדני

שלום לכולם,

עוד שבוע נהדר מתחיל, ובו ברכה נוספת, נפלאה: תחילתו של חג החנוכה,  אזור הזמן של נסים ואור! הרב קרא לחג הזה החג השלם, מכיוון שהוא בא  להשלים אותנו.

כשאנו זוכרים זאת, בואו לבדוק את מצב הכוכבים!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

בתחילת השבוע הזה נמצא הירח במזל בתולה האכפתי, וסוללה שלמה של כוכבים ממוקמת בבית השישי, שהוא האזור האסטרולוגי של שירות, לתת חזרה לאחרים.

באופן מפתיע, מפת השבוע הזה מכילה כמות בלתי מבוטלת [6 בסך הכל] של כוכבים במזלות המים. הכוכבים האלה [וביניהם נפטון וכירון] נמצאים בדגים המיסטי, בעוד מאדים וצדק נמצאים עכשיו בעקרב רב העוצמה.

מאדים במיקומו החדש בעקרב הוא באמת זמן למעשים שיובילו אותנו קדימה! ובנוסף, מרקורי כבר שוב בנסיגה! זה שוב הזמן הזה בשנה!

למרות שנסיגה יכולה ליצור עיכובים וחוסר תקשורת, פעמים רבות היא נותנת לנו כרטיס למכונת החזרה בזמן, לתקן מה שנזקק לתיקון.

אם כן, בואו נתכונן למשימה החדשה שלנו: בדיקת המציאות בעיניים בוחנות, בסגנון מזל בתולה, קילוף השכבות והאשליות של מזל דגים מחיינו, לחפור עמוק יותר כדי לגלות את הנסתר – 6 כוכבים במים, יש לנו בהחלט גישה אל תחום 99 האחוזים!

כל המים האלה פותחים צוהר להבנה: תפיסות!

במבט מקרוב, אנו מבינים כמה שונה הוא הפילטר של כל אחת ואחד מאתנו. יש למעשה מאות דרכים בהן אפשר לפרש כל אירוע בחיינו. אם כן, כיצד נוכל להגיע אל האמת, אחרי ככלות הכל???

למורה שלנו, קרן ברג, יש עצה טובה: אם אנו רוצים להרגיש את האמת מאחורי המצבים והאנשים, ולהבין טוב יותר למה הם זקוקים, אנו חייבים ללמוד לרוקן את המוח שלנו! 

המוח שלנו הוא מכונה מדברת, במיוחד עם חמישה כוכבים בקשת האינטלקטואלית: הוא מדבר ללא סוף, מנתח ועושה השוואות, ולפעמים אפילו צורח! אנחנו אפילו לא יכולים לשמוע את עצמנו! במילה עצמנו, אני מתכוונת לאני האמיתי שלנו, כלומר לנשמות שלנו.

הגוף שלנו הוא מקדש, משכן לנשמות שלנו. העבודה שיש לנו עכשיו היא להיות יותר בקשר עם האני האמיתי שלנו, עם העבודה האמיתית שלנו, כלומר עם הנשמות שלנו.

השבוע אנו באמת יכולים לבסס קשר וחיבור עם האור הפנימי שלנו, אנו יכולים לפתוח באמת את האור האינטואיטיבי שלנו ולהיות אמיתיים יותר, במיוחד כשחנוכה, חג האורים, נמצא בשיאו השבוע הזה!

אז באופן מעשי, מהי התכנית שלנו??

קודם כל, אנו חייבים ליצור קצת שקט בתוך המוחות שלנו. אם כן, בואו ננסה השבוע להישאר מקורקעים, שלווים, רגועים, מעשיים, מכיוון שלא נשארה במפה שום טיפה של מזל אדמה!

מכיוון שהמוחות והלבבות שלנו הם כמו מנועים שהתחממו יתר על המידה, הרי שהליכה למרחקים ארוכים, נשימות ארוכות [האופק העולה של המפה הוא בתאומים, הריאות של גלגל המזלות!] וחיבור עם אמא אדמה, ירגיעו אותנו ויאפשרו לנו חיבור חזק יותר לנשמות שלנו.

ההבנה השניה השבוע הזה היא שאנו באמת כבר יודעים הכל.

הכל כבר נמצא בדיסק הקשיח שלנו, בנשמות שלנו. אנו יכולים לצפות השבוע הזה להרבה מצבים שבהם נרגיש שכבר היינו בהם, תחושות ותמונות מן העבר, אפילו גלגולים קודמים, חלומות משמעותיים…אפילו באופן מיוחד!!!

מכיוון שאנו נהנים מתוספת אנרגיה של נסים ושלמות השבוע הזה, העבודה שלנו תוביל אותנו לאור והבנה חזקים הרבה יותר.

השבוע יש לעשות מדיטציה על אחד משבעים ושנים שמות הבורא : מ י כ – גילוי הנסתר, ולפתוח את לבנו לאור האמיתי.

אלה מאתנו המדליקים את נרות החנוכה, זכרו להישאר שלווים ורגועים ולעשות מדיטציה על אור הנרות למשך חצי שעה!

הרבה אהבה ואור לכולם, וחג שלם, מלא בנסים!

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית