תחזית אסטרולוגיה קבלית 15/12/18 – 9/12/18 / יעל ירדני

השבוע הזה מתחיל עם אור גדול, עם החלון הקוסמי של חנוכה המסתיים ביום ראשון ושני, ועם ראש חודש גדי שזה עתה נכנס!

כאשר אנו מתבוננים במפת העולם, אנו באמת יכולים לגלות היבטים מעניינים מאוד !

הכוכב נפטון עושה כותרות השבוע הזה, בזכות מיקומו רב העוצמה, בדיוק באמצע השמים של מפת השבוע, יחד עם כירון ומאדים. יש לנו  בסך הכל 8 כוכבים והיבטים במזלות מים! ריבונו של עולם, אנו צוללים כאן במים עמוקים!

מזל גדי חודש טבת

בואו נדבר עכשיו על הכוכב נפטון, מאחר והוא אוצר בקרבו הרבה כוח ותובנות ממש עכשיו.

נפטון נחשב כממוקם "בביתו" כשהוא במזל דגים. גם נפטון וגם דגים מחוברים למוח התת מודע ולממד הבלתי נראה.

אכן, אנו זוכים השבוע הזה וכל חודש גדי בחיבור הרבה יותר חזק למטרה העליונה שלנו בחיים [דגים באמצע השמים]. היקום דוחף אותנו ממש עכשיו להתבונן במשמעות העמוקה יותר של חיינו, להבין ולפענח מהי הסיבה מאחורי ההתנהגויות שלנו.

בואו נדבר על חברינו בני מזל גדי, ונבין טוב יותר את המשמעות הרוחנית של אזור זמן קוסמי זה! 

חודש טבת נמצא תחת שליטתו של שבתאי רב העוצמה, אחד מענקי מערכת השמש. אי אפשר לטעות במראהו של שבתאי: מקיפות אותו טבעות קרח רבות הוד, המעוררות רחשי כבוד מוחלט.

באסטרולוגיה המסורתית, שולט שבתאי על זמן, אתגרים, תחומי אחריות וגבולות. פעמים רבות הוא נקרא "המזיק הגדול", וידוע בכך שהוא פוקד עלינו לעשות את התיקון שלנו.

אחד הדברים הראשונים בהם אנו מבחינים בבני מזל גדי הוא האנרגיה הקרירה האופפת אותם. זה לא המזל החמים ביותר שפגשנו אי פעם! הם מאוד רציניים וממוקדים, ונושאים עמם את האנרגיה של שבתאי ואת טבעות הקרח שלו!!!  

למען האמת, הקרירות שהם מפגינים משמשת להם רק מפלט מחוסר הביטחון שהם חשים!!!    

בדיוק כמו החזרי מס, בני מזל גדי יזכרו את כל הדברים הקשים שאי פעם התרחשו בחייהם ובסביבתם. אבל חוש האחריות המפותח שלהם הוא אגדי. יש לשים לב שלא יהפכו למכורים לעבודתם! בן מזל גדי יעבוד קשה מאוד ולאט מאוד, עד שישיג את מטרותיו. הם מתכננים את פרישתם כבר בגיל 20!!!

פעמים רבות, בני מזל גדי שבמשפחה הם הבכורים ולוקחים על עצמם הרבה אחריות מגיל צעיר מאוד. בני מזל גדי רבים באמת זוכרים ילדות קשה.  

הם נשמות עתיקות מאוד ובמשך שנות ילדותם, הם מתבוננים בהוריהם ובקרוביהם ושואלים את עצמם: "מדוע כולם כל כך ילדותיים וחסרי אחריות?!"    

התיקון העיקרי שלהם הוא הרגישות שלהם לחוסרים. הרגש שמשהו חסר בחייהם יכול להיות ממש מציף: כי אז הם חושדים שלאנשים אחרים יש מה שחסר להם.

ואכן היקום לפעמים מחזק את פחדיהם…והם האחרונים שניתן להם שרות במסעדה… או שאינם יכולים למצוא את הפריט שחיפשו בחנות… כל מיני דברים משעשעים מתרחשים בחייהם של בני מזל גדי!    

התיקון שלהם הוא להרפות מהחומרנות, מכיוון שהיא מייצגת עבורם יציבות וביטחון. כאשר בני מזל גדי הופכים לרוחניים הם יהיו אינטואיטיביים ונעלים להפליא. באופן מפתיע הם רומנטיים בזכות המים הפנימיים שלהם, הם למעשה הרבה יותר רגישים מאשר הם נראים.      

בגוף, שבתאי שולט על העצמות, המפרקים [במיוחד הברכיים], שיניים ועור, רגישויות וחולשות באזורים האלה יכולים להופיע מאוחר יותר בחיים. בני מזל גדי חייבים תמיד לאכול נכון, ולכלול בתפריט שלהם מוצרי אדמה, כגון דגנים וירקות.  

הם מצטיינים במקצועות כגון ראיית חשבון, משרדי ממשלה, טיפול בבעלי חיים וחקלאות [כמה בני מזל גדי מעדיפים צמחים ובעלי חיים על פני בני אדם!]   

המטרות הרוחניות שלנו החודש הזה:

להיפתח לאחרים  

לבטוח ביקום    

לא עוד מניפולציות!

הצדק שייך לאור, לא לכם!

הרפו מהעבר: הוא כבר עבר!

הרשו לעצמכם להיות רגשניים ומצחיקים     

למדו מהי אהבה אמתית.

חודש טוב לכולם

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית