תחזית אסטרולוגיה קבלית 15-21.4.18 / יעל ירדני

ראש חודש שור טוב לכם! וברוכים הבאים לחודש אייר שופע האירועים.

מזל שור הוא בדרך כלל שם נרדף לשלום, לשלווה, לאהבה ולכל הדברים הטובים בחיים המקושרים לוונוס. אבל החודש הזה היקום עדיין מושפע מחמישה כוכבי לכת בטלה, ונראה שהיקום מכין אותנו לתקופת ספירת העומר הכבדה. מפת החודש הזה היא באמת לוהטת מאוד ומורכבת מהרבה מזלות ראשיים [אנרגיה של קו ימין].

תחזית אסטרולוגיה קבלית

רוב הכוכבים נמצאים למעשה בבית של ונוס, הבית השביעי, והאופק העולה שלהם במאזניים – שגם הוא נשלט על ידי ונוס. בנוסף, ונוס נמצאת בשור, המזל של ספינת האם שלה. אנו בהחלט חייבים החודש הזה לעשות יותר כוח התנגדות – לא להיות אימפולסיביים – ביחס לכל צורות האהבה. במקום, לחפש יותר המשכיות עקביות והתמדה.

ספר יצירה, הספר הכתוב הראשון של האסטרולוגיה הקבלית, אומר שכוכב ונוס נחשב לשליט על החיים. מדוע? נראה קצת מוגזם להפקיד את כל החיים תחת שליטתו של כוכב אחד! ובכן, כאשר נתבונן מקרוב יותר נגלה שהחיים הם שם נרדף גם ליצירה של החיים וגם לשמירה על החיים ותחזוקתם. יצירת אדם אחר נעשית באמצעות אהבה [ונוס]. ואנו שומרים על החיים ומתחזקים אותם הודות לצורך הבסיסי שלנו באוכל, מחסה, פרנסה, ורפואה [כולם נשלטים בידי ונוס].

סוד החודש הזה חייב להיות נעוץ בכל הדברים הסובבים את החיים!

בואו נפנה קודם כל אל האהבה וה"יצירה", מכיוון שיש כל כך הרבה מיתוסים סביבן. מהי מהות האהבה? אנו לומדים שהערך הנומרולוגי של המילה "אהבה" הוא 13, כמו הערך הנומרולוגי של המילה "אחד". רק באמצעות אחדות אנו יכולים להשיג אהבה. כאשר באמת, אבל באמת, אכפת לנו ממישהו אחר, אנו יכולים להתחיל לאהוב באמת. ולא להפך!  כולנו מתרגשים מאוד מרעיון האהבה. זה כאילו שכולנו מאוהבים ברעיון האהבה, במקום להתמקד במציאת הזדמנות אמתית לתרגל את שרירי האהבה שלנו! החודש הזה, כפי שמצוין במפה, הוא ההזדמנות הגדולה ביותר שלנו לתקן זאת.

היקום מבקש מאתנו לחפש בכל מצב תוצאות שבהן כולם מרוצים, כי אחרת הכל ישתבש. מה שמתרחש במיקרו קוסמוס מתרחש גם במקרו קוסמוס. מבחינה גלובאלית, עלינו להתפלל מתוך תקווה שתיווצרנה בין המדינות שותפויות ללא כל מניעים אנוכיים, ובאופן ישיר וגלוי יותר.

הצד השני של מזל שור הוא "תחזוקת" החיים – מהצרכים הבסיסים ועד לגדילה כלכלית יציבה וקבועה. החודש הזה אנו מאותגרים על ידי חוסר הערכה, או התנהגות פיננסית אימפולסיבית. היקום יפרש זאת פשוט כחוסר אכפתיות [שלושה כוכבים בגדי!]

ב-16 למאי השנה הזו, יכנס אוראנוס לשור, ויישאר שם עד סוף אפריל 2026! מה משמעות הדבר לגבינו? קודם כל, הדרך שבה אנו רואים כסף ונכסים תשתנה לגמרי. אוראנוס ישנה את הדרך שבה הכלכלה תשגשג, את האופן שבו אנו רואים כסף ואת האופי של הכסף. מה שחשבנו עד כה שהוא בטוח, בוודאי לא יעבוד יותר. האנושות תלמד לא להתייחס ליציבות כלכלית כאל קביים ולא לסמוך עליה יותר. השינויים שיגרום אוראנוס יהיו, כרגיל, מאוד בלתי צפויים. גם צורת המיסוי צפויה להשתנות. 

מכיוון שאוראנוס הוא המשחרר של גלגל המזלות, ושור שולט על בנקאות ופיננסים, [אין זה צירוף מקרים שבוול סטריט יש פסל של שור!] אנו יכולים לצפות לכך שגם הבנקאות תשתנה. כאשר אנו מתבוננים בהיסטוריה, אנו מוצאים שאוראנוס היה בשור במהלך תקופת השפל הגדול, בין השנים 1934-1935, ובמלחמת העולם השנייה בין השנים 1941-1942. הגיע הזמן להסתכל על כסף באופן הרבה יותר רוחני, להבין שהכסף אינו יותר מאשר האנרגיה והזיעה שאנו משקיעים בניסיון  להרוויח אותו!

שנית, שור קשור גם לרפואה. מהפכה מתרחשת גם בשדה הרפואה, עם הרבה פריצות דרך בתחום האלטרנטיבי. כל חומר, כפי שהדגים איינשטיין, הוא צורה של אנרגיה. אנו חייבים לחבר מחדש את הנקודות האלה בחיינו! עבור האנושות, חודש שור יהיה הזמן לפתח מודעות חדשה ביחס לחיים בכלל: אנו נתפוס סוף סוף את ה"חיים" כמעיין ההתחדשות שהם אכן אמורים להיות.

מהפכת חשיבה קוסמית מתרחשת!!! האם אתם מוכנים לקראתה???

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית