תחזית אסטרולוגיה קבלית 14.7.18 – 8.7.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

בואו נתחיל עם החדשות הטובות לפני שנעסוק בדברים הכבדים!

מפת השבוע הזה היא, בלשון המעטה, מאוד רגזנית!

6 כוכבים נמצאים כבר במזלות אש, הירח בשור, צמוד לאורנוס המהפכן, מרקורי באריה הגאה, האופק העולה של המפה בדלי יחד עם מאדים בנסיגה, ירח שחור והצומת הדרומי, ולבסוף יופיטר משתולל בעקרב בנסיגה!!!

זו כמות גדולה של אש, של דינמיות, של ראיה אופטימית של החיים. המפה מרגישה בהחלט מלאת חיים הרבה יותר מאשר בעבר, ופחות דולפת ומטפטפת. אם כן דברים מתרחשים, דברים זזים בחיינו, אבל לא בהכרח בכוון שרצינו שיזוזו! האנרגיה של דלי תיתן לנו יסוד חזק של הפתעה, לכן הגיוני לומר כאן: צפו לבלתי צפוי!

עד כאן טוב ויפה, הפתעות הן תמיד חיוביות בסופו של דבר!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

עכשיו, בואו נבדוק את האתגרים הפוטנציאליים…

זה עתה נכנסנו לאזור זמן מסובך יחסית, שיש בו הרבה אור בפוטנציה, אבל לעתים קרובות מרגיש קצת "רדיואקטיבי" לכולם. התקופה הזו תימשך 3 שבועות בסך הכל, ותסתיים באופן טכני ב-23 ביולי. החודשים סרטן ואריה הם חודשים מסובכים, מאחר והם מעורבים עם שני המאורות, הירח והשמש, ואזור הזמן המאתגר שאנו עומדים בפניו עכשיו הוא תמיד במהלך שני החודשים האלה. אזור הזמן הזה נקרא "בין המצרים".

המקובלים תמיד המליצו על זהירות וזרימה בזמן המסוים הזה, במיוחד כשהדבר נוגע למזג שלנו!!! טוב גם לא להתחיל שום דבר חדש, שכן כל דבר הוא באמת ההפך ממה שהוא נראה! אם כבר התחלנו פרויקט לפני התקופה הזו, זה בסדר גמור להמשיך אתו.

הנה "ערכת הישרדות" פשוטה לשלושת השבועות האלה:

קודם כל, היזהרו מימים ואוקיאנוסים! במשך הזמן הזה, יש הרבה גאות ושפל וזו העונה שבה המדוזות ובעלי החיים הימיים בכלל יכולים להיות מאתגרים, אפילו בעייתיים… זה מתרחש תמיד במהלך שלושת השבועות האלה. זה כאילו שהימים והאוקיאנוסים מנסים להרתיע אותנו ולמנוע מאתנו לפגוע בעצמנו! כמובן שספורט אתגרי, כמו למשל צניחה חופשית, או אופנוע הארלי דייוידזון חדש, אינם רעיון מוצלח כרגע!

מומלץ גם להימנע מהתחייבויות גדולות, חוזים גדולים, ומוטב להסתפק עכשיו במועט ולהיות צנועים יותר, אפשר לומר.

שנית, נבחין בקיצוניות ובתגובתיות בכל האנשים במשך התקופה הזו! למשל, יש דיווחים על עליה באלימות בכבישים בשלושת השבועות האלה. הדרך הטובה ביותר שלנו להתמודד עם זה היא לפעול בסבלנות וברכות רבה.

ואלה באמת שיעורי הבית החשובים ביותר שלנו השבוע הזה. חייכו, היו מסבירי פנים, והשתמשו באנרגיה של סרטן החמים והביתי שעדיין קיימת ביקום כדי לשכך את זרם האנרגיה האנוכי.

אז בלי מהלכים גדולים, בלי דרמות גדולות, ובלי… שום דבר גדול!

בואו נשמור את לבנו ואת דלתותינו פתוחים לרווחה, ונשתחרר מכל השיפוטיות הפזיזה. לא משנה מה יתרחש, נהיה תמיד מוכנים לשיתוף פעולה ולתמרון לקראת אחדות גדולה יותר! אנו חייבים לחדור עמוק יותר לתוך לבנו כדי לחסל פירוד וחלל… כמובן שהתנהגות תגובתית נמחקת לגמרי מהמילון שלנו עד להודעה חדשה! [ויש לקוות שלנצח!]

שמרו על עצמכם!

הרבה אהבה ואור לכולם!

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית