תחזית אסטרולוגיה קבלית 14.10.17 – 08.10.17 / יעל ירדני

הנה אנחנו כאן, במחזור חדש לחלוטין! כל ימי החג מאחורינו, ואנו מוכנים לשנה חדשה לגמרי, ולאני חדש לגמרי!

מפת השבוע הזה היא קצת יוצאת דופן.

תחזית אסטרולוגיה קבלית

קודם כל, הרבה אוויר נוכח ביקום: באופן מפתיע, סך הכל 6 כוכבים, 4 במאזניים ו-2 היבטים בדלי [האופק העולה במיוחד]. השבוע מתחיל בירח הנמצא באריה השואג יחד עם שור. השניות שנוצרת על ידי יסודות האוויר והאש היא גדולה, מאחר והיא מעלה אותנו למעלה כמו בלוני הליום!

בשל המספר הגדול של כוכבים במאזניים השבוע הזה, נראה שאנו מהססים בנוגע לאופן שבו עלינו לנהל את הדברים בחיינו – כיצד להבין אותם וכיצד להגיב אליהם. בואו ננסה להבין טוב יותר את השליחות שלנו, מאחר שיופיטר נכנס לעקרב העמוק. עקרב הוא המזל האחראי, העמוק שיצביע בשמחה על האזורים בחיינו שבהם אנו לוקים בחוסר אחריות או בהיגיון בריא!

היקום רוצה שנבין לימוד חשוב מאוד, שקשור קשר הדוק לנטייה העולמית העכשווית: דור המילניום, דור ה"עכשיו" -  המתמצא בטכנולוגיה, והוא חכם, ומהיר, שרוצה להצליח אתמול ולא באמת מקדיש זמן להתעמק במשהו [הם כולם ב"אוויר", כביכול]!

בואו נודה בכך: כולנו לוקים באותו וירוס: אנו רוצים הכל מהר ככל האפשר. הודות להתפתחות הטכנולוגית, אנו יכולים לנוע תוך שניות למקומות שונים בעולם באמצעות סקייפ, אי מייל, מסרונים וכדומה. הכל זמין כל כך לכולם, ואנו שוכחים… להעריך, מה שכבר בורכנו בו, מכיוון שאנחנו כבר בדרכנו אל הדבר הבא, ואז אל הדבר הבא, וכך הלאה.

המורה שלנו קרן ברג אמרה בחכמה פעמים רבות: "אנו נקראים מהויות אנושיות, לא מבצעים אנושיים!"

השבוע הזה, בית השירות, הנתינה והחברות האמיתית מועצם מאוד. הירח באריה עוסק כולו בהבנה ובעיבוד דברים כשהמנהיגות נמצאת בראש סדר העדיפויות. כל ארבעת הכוכבים שבמאזניים היצירתי מאפשרים לנו להיפתח לרעיונות חדשים, אנשים חדשים, ומדוע לא… גם עבודה חדשה? 

לא מדובר כאן על הפיכה פתאומית לאנשים חולמניים; אלא שהשבוע יש הרבה הזדמנויות גדולות שמאפשרות לדמיון ולהשראה שלנו לנצח, בניגוד להתרוצצויות היומיומיות הבלתי פוסקות תוך חיפוש אחר הדבר הטוב הבא.

השבוע זה הזמן לחזור ליסודות, לחזור להתחלה וליצור את עצמנו מחדש, לבנות מחדש רצונות חדשים – כלי חדש, כפי שהמקובלים מלמדים.

הלימוד הקוסמי גם הוא הערכה. באהבה, ביחסים, בעבודה… לבחון מקרוב את החברים הקרובים שלנו, או אפילו את הקהילה שלנו. מי מרכיב את המעגל הפנימי שלנו?

לשאול את עצמנו בכנות באיזו תכיפות אנו לוקחים אותם כמובנים מאליהם או מתעלמים מהם? האם באמת הרווחנו את אהבתם? האם השקענו בהם, האם נתנו להם את לבנו, או לפחות יצאנו בשבילם מאזור הנוחות שלנו? מפני שמה אנו לא מרוויחים באופן קבוע, אי אפשר לשמור! 

השיעורים שלנו לשבוע הבא [ובאמת...לחיים!!!] הם לעשות מאמץ להפנים יותר, לאהוב יותר, ולעזור יותר! להעריך מי שנמצא בחיינו. חשבו על דרכים יצירתיות להשקיע בכל דבר. הירח באריה עוזר לנו לזכות בגישה עמוקה יותר אל לבבות המשפחות שלנו, בני הזוג הקוסמיים שלנו, והקהילות שלנו. בואו נפעיל את האורות שלנו חזק יותר ויותר!

בתפריט השבוע: התחלות חדשות, התחדשות, וקשרים עמוקים יותר עם משפחות הנשמה שלנו. ומכיוון שהירח באריה פונה בחזקה לצומת הצפונית ולאופק העולה של המפה, בואו נעבוד יותר עם הלב שלנו!

שבוע טוב לכולם

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית