תחזית אסטרולוגיה קבלית 13.1.18 – 7.1.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

אני מקווה שתקופת החגים זרמה באופן חלק ונפלא לכולכם!

בואו לגלות את המשימה החדשה שלנו השבוע הזה!

קודם כל החדשות הטובות: מפת השבוע הזה מכילה נוכחות הרבה יותר חזקה של אש מאשר זו של השבוע הקודם, כשהאופק העולה של המפה בטלה החלוצי, ומרקורי עדיין בקשת!

מרקורי ויופיטר נמצאים בדיוק באותה מידה בעקרב, וזה יתדלק באופן חיובי את כולנו…

תחזית אסטרולוגיה קבלית

בתחילת השבוע, הירח יהיה בבתולה השקדנית, בעוד הרבה כוכבים יהיו עדיין בגדי הכבד: פלוטו הסמיך והשמש קרובים מדי עכשיו וזה גורם לתחושה של ליקוי!!! בנוסף, אין כלל אוויר במפה, שום תקשורת או אוורור…

מאחר ואנו כבר בירח הנסוג, לא מומלץ קוסמית להתחיל דברים חדשים, אבל אנו כמובן יכולים להמשיך מיזמים שהתחלנו קודם לכן.

תופעה מוזרה מתרחשת השבוע: 80% מהכוכבים ממוקמים בחצי הכדור המערבי של מפת העולם. המערב הוא התחום של הצד ה"אחר".

היקום מלמד אותנו השבוע הזה לצאת מתוך עצמנו ולהשקיע יותר אנרגיה באחרים. אם כן, מה חדש??? הקבלה מלמדת אותנו כל הזמן לתת!!!

הנקודה היא שאנו בחודש גדי, הנשלט בידי שבתאי הכבד והאינטנסיבי, וזה מקשה עלינו פי עשר לצאת מתוך עצמנו! כל מהותה של אנרגית הגדי היא שליטה עצמית, כפי שכבר אמרנו לפני מספר שבועות. היציאה מתוך עצמנו בתקופה זו של השנה היא מאמץ גדול מכיוון שאנו הולכים נגד הזרם של החודש הזה.

ועכשיו: בואו נתכונן לשמוע את כל התלונות וההתנגדויות הפנימיות שלנו!

"שוב חזרתי לעבוד, קר לי, אני עייפה ורעבה, אני חייב לקבל עיסוי… הלוואי והייתי בקריביים לנצח… או, לא שוב העבודה הזו!…" – הקול הפנימי חזק כל כך, איך נוכל בכלל לחשוב על נתינה עכשיו???

אבל כמובן, מי אנו חושבים שמדבר עכשיו??? ברור שלא הנשמה שלנו!!!

מתי הייתה הפעם האחרונה שבה שמענו: "אני חייבת להציל את העולם היום!… לא נתתי מספיק, צא מתוך אזור הנוחות שלך!", מכיוון שאלה הם המסרים האמיתיים של הנשמות שלנו, וברוב המקרים, הם רפים וחלשים מכדי להישמע!!!

מחשבות הנשמה האלה באות באופן חזק וברור למקובלים ולאנשים רוחניים מאוד, מכיוון שהם אימנו את עצמם… ובאשר לנו, אנו עדיין חייבים לעבוד כדי לשמוע אותם! הנה לפניכם שלושה צעדים פשוטים לבריאות רוחנית טובה:

הצעד הראשון הוא השתלה קטנה: אנו חייבים להחדיר את המחשבות האלה בכוונה ומתוך רצון אל תוך המחשבות שלנו! זוהי בדיוק הדחיפה שהיקום מעניק לנו השבוע הזה, הבהירות שאנו חייבים למתוח את עצמנו לקראת ה"אחר".

מכיוון שאנו עדיין במזל גדי, והמזל הזה ממש אוהב עבודות פרך, אנו מקבלים החדרה נוספת של כוח רצון לעשות בדיוק את זה!

הצעד המעשי השני הוא שכאשר נתחיל להקשיב יותר מדי לדרישות המופרזות של הגוף היקר שלנו, נהיה חייבים לומר לעצמנו: " עוד לא נתתי מספיק, עכשיו עלי לצאת מתוך עצמי במהירות ולתת למישהו אחר."

ולבסוף, אנו חייבים כל השבוע לעשות מדיטציה על שם מספר 12 מתוך 72 שמות הבורא, לאהבת חינם וחמלה: ה ה ע.

זו תהיה דרך מצוינת לבלות בה את המשך עבודת השבוע הזה של מזל גדי!

המשך יבוא…

שבוע נפלא!

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית