תחזית אסטרולוגיה קבלית 11.8.18 – 5.8.18 / יעל ירדני

שלום לכולם!

בואו נחזק את עצמנו לקראת השפעת השבוע המתקרב!

כל כך הרבה אירועים קוסמיים מתרחשים בו זמנית, עד שאנו מרגישים שהם נוגעים בכל נושא ותחום בחיינו!!!

קודם כל, הרבה פלנטות בנסיגה! זה מרגיש כאילו השמים נוסעים לאחור וכך גם אנו! שבתאי, פלוטו, מאדים, מרקורי, נפטון ואפילו כירון – כולם בנסיגה!

בנוסף, מפת השבוע הזה היא תערובת של אדמה ואש, כמו הר געש שעומד להתפרץ!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

נפטון ממוקם קרוב מאוד לאופק העולה של המפה, בבית האסטרולוגי  ה-12, השולט על התת מודע ועל הנסיגה – המיקום הזה בפירוש מטשטש את כל הגבולות: דברים שעד לא מזמן חשבנו שהם נכס צאן ברזל, מרגישים לפתע פתאום כבלתי מציאותיים, או מחוץ למקום, יוצרים תחושה מטרידה ומערערת של בלבול. מאדים בנסיגה בדלי "יורה מחשבות" לכל עבר, ויופיטר בעקרב בבית השמיני מוסיף נופך דרמטי לכל המתרחש! בקיצור: צפו ללא צפוי!

כמובן, אנחנו שוב בזמן הזה של השנה: מרקורי בנסיגה, אבל הוא גם יוצר זוויות איומות עם שבתאי ופלוטו! זה יגרום לתנועה איטית מאוד!!! אנו עומדים לשקוע עמוק במחשבות, בקארמה ובשינוי…

הירח השבוע הזה הוא החסד הגואל שלנו: הוא נמצא בשור, ויעגן בשל כך את התפיסה שלנו, וייתן לנו תחושה של מציאות יציבה וטובה! ואכן היינו זקוקים לכך ביותר!

אז חברים, בואו ננהג במשנה זהירות ב…

= חתימת חוזים: אנו כן יכולים לנהל משא ומתן, ולשלוח דואר אלקטרוני למעקב. יש להקפיד לא להיות מעורבים בשום תביעה משפטית, ולבחור במקומה במדיטציה.

= עימותים מכל סוג, הערות לא נחוצות, אזכור של טעויות עבר וכדומה…

= תחבורה, טיולים מכל הסוגים, כדאי לדחות או לבטל. זה הזמן שבו המזוודות הולכות לאיבוד! הסבלנות נמצאת בהחלט על סדר היום!

אנו חייבים לשדרג את הגישות וצורות ההתנהגות שלנו, אחרת היקום פשוט ישאג!!!

מהו הלימוד הקוסמי השבוע הזה? האם היקום מנסה לנקום בנו? בהחלט לא! היקום למעשה שולח את כולנו בחזרה כדי לפתוח דף חדש. כל מה שחשבנו שהושג ונעשה, חייב להיעשות שוב והפעם מתוך הכוונה הנכונה.

למקובלים יש דרך טובה להסביר את תופעת השבוע הזה. הם מלמדים בחכמה: "ספרו לנו כיצד כל זה התחיל, ונספר לכם כיצד כל זה ייגמר!" במלים אחרות, ניתנת לנו ממש עכשיו הזדמנות נהדרת להתחיל ולהפעיל הכל בחיינו מחדש עם המודעות הנכונה!

אם כך, אז חזרה לדפים החלקים שלנו! שינויים חייבים להיעשות מבפנים! זה כאילו שכל מכונת היקום פועלת כדי לעזור לנו לנוע אל הרמה הבאה שלנו! בתחילה זה מרגיש ממש מפחיד, אבל זה יהפוך לברכה אמתית!

בסוף השבוע הזה יתרחש מולד הירח של חודש בתולה, הנשלט על ידי מרקורי, וכל השינויים יקבלו תאוצה!

שבוע אינטנסיבי אך מבורך! בשבוע הבא נדבר על האנרגיה והאטמוספירה של ראש חודש בתולה…

באהבה

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית