תחזית אסטרולוגיה קבלית 10/11/18 – 4/11/18 / יעל ירדני

שלום לכולם,

על פי תגובותיהם של הרבה חברים ותלמידים, השבועות האחרונים במזל עקרב היו רכבת הרים אמתית של זעה ועצמה!!!

זה הזמן להתחיל לקצור את פירות המתנות של העבודה הרגשית הקשה שלנו!

אנו נכנסים השבוע הזה לראש חודש קשת! בואו נתכונן לכל המתנות שיש לו להציע! שליט החודש הזה, יופיטר, הוא הכוכב הגדול ביותר של מערכת השמש שלנו, והוא המאזן והמייצב את מסלוליהם של שאר כוכבי הלכת! למעשה, בלי כוח המשיכה של יופיטר, מערכת השמש שלנו לא תתקיים בצורתה הנוכחית! אם כן, יש למהר אל יופיטר! הוא בן הברית הטוב ביותר שלנו בכל נושאי הגדילה וההתרחבות, אבל כמובן יופיטר גם שולט על כל ענייני האמונה!  

אם כן, כמות נדיבה של ודאות מחכה לנו ממש מעבר לפינה: ראש החודש ייכנס ביום חמישי, ה-8 לנובמבר, ועדיין יברך אותנו עד ערב יום שישי!!!

תחזית אסטרולוגיה קבלית

הבה נדבר על מזל החודש, ונצלה קצת על האש את חברינו המאושרים בני מזל קשת!

בני מזל קשת מתעוררים לעתים קרובות עם הזריחה, תמיד מוכנים להרפתקה גדולה, וידועים בשל הספונטניות וחוש ההומור העוקצני שלהם… ולעתים קרובות בשל חוסר הטקט וחוסר האחריות הנוראים שלהם! הם הטיפוסים שמגיעים תמיד ברגע האחרון! הם גם מוכנים לנגוס בחיים בכל עת, ואינם המזל הבוגר ביותר בגלגל המזלות! אין להם שום רצון לשלוט בשום דבר בחייהם, בניגוד לשני המזלות המקיפים אותם, עקרב וגדי!!!

על פי אסטרולוגים רבים, האופק העולה של ארצות הברית הוא בקשת. כולם זוכרים את הבהלה לזהב ואת המערב הפרוע מאוד! בדרך מסוימת, מזל קשת הוא הקאובוי של גלגל המזלות!!! [דוגמא מפורסמת לכך: בילי הנער!]

בני מזל קשת הם מורים מצוינים בזכות האינטלקט הנפלא שלהם: הם מייצגים את האוויר, או קו האמצע, של משפחת מזלות האש. אין ספק שהם האינטלקטואליים ביותר מכל מזלות האש. בגלל מרכיב האוויר הפנימי שלהם, סובלים הרבה בני מזל קשת מבעיות מחויבות בחייהם: הם נמצאים יותר מדי בתוך הראש שלהם!

בני מזל קשת יכולים להיות באמת מאוד בלתי יציבים, ולא תמיד ישרים כפי שאנו חושבים. כמה מבני מזל קשת הם מהמרים גדולים וגם גנבים ונוכלים מחוכמים ביותר! כמה מדמויות מפורסמות של המאפיה, וגם קדאפי וסטלין היו כולם ילידי המזל… אין צורך לומר שבני מזל קשת כבר יודעים כל מה שאתם אמורים לומר להם, ולכן הם לא מאזינים נלהבים כל כך, והרבה יותר נוח להם באווירה אינטלקטואלית מאשר באווירה אפופת רגשות.

הם נלהבים מאוד ללמוד מושגים חדשים, ולכן יש ברשותם בדרך כלל מדפים מלאים בספרי עזרה עצמית. לפעמים הם נקראים "הגולשים הרוחניים" של גלגל המזלות, מכיוון שלעתים קרובות חסרה להם הסבלנות להמשיך בלימודיהם עד הסוף, והם פשוט משוטטים על פני השטח של נושאים שונים.

הרבה בני מזל קשת הם הרפתקנים חסרי כל פחד וספורטאים גדולים, וקל מאוד לזהות אותם על פי הדרך בה הם הולכים, תמיד עם מטרה, תמיד ממהרים ורצים, תמיד מונעים בידי אתגרי החיים! עם עיניהם הצוחקות והילדותיות, הם יקסימו כל מי שנמצא סביבם. כמה מבני המזל הם באמת מכורים לאדרנלין, אבל בן מזל קשת שמרגיש שנכשל, ייפול לרגשי אשם איומים ולדיכאון…. עד שיופיע האתגר הבא. 

הם נשלטים בידי יופיטר הנועז, ורעיון המידה והאיזון לא ידוע להם… והם נוטים להפריז בכל דבר: שתיה, אכילה, חיזורים, עבודה, בילויים, והימורים…!

החולשה הפיזית שלהם נמצאת בירכיים, בגידים ובשרירים שלהם, אותם הם מאמצים תמיד, כמו גם בכבד… [הפרזה כבר אמרנו?]

הם ישגשגו כיועצים או כעובדים בשוק החופשי ויתקלו בקשיים גדולים עם הרשויות! לעתים קרובות הם בוחרים קריירות כאינטלקטואלים [דוגמא: וודי אלן], כעיתונאים הנלחמים למען מטרות גדולות וכצלמים מצוינים מכיוון שעינם חדה כל כך. רבים מהם נוסעים הרבה בחייהם. הרבה בני מזל קשת ידועים בשל אהבתם הגדולה לבעלי חיים [פרנק סינטרה], בשל רצונם להציל לווייתנים בפסיפיק, כמו גם בשל התנהגותם הנפלאה עם ילדים!!!

בני מזל קשת מפורסמים כוללים את…

וינסטון צ'רצ'יל, סמי דייויס ג'וניור, ברוס לי, בטהובן, וולט דיסני, וודי אלן, ברליוז, ורסצ'ה, שפילברג, ג'ימי הנדריקס וג'ים מוריסון…

המטרות הרוחניות שלנו לחודש קשת:

לקבל על עצמנו מסגרות

החיים הם עבודה קשה

להתמיד ולהיות שיטתיים

ארגון יעזור לכם להשיג יותר

להתחייב

ללמוד להיות אחראים

להפסיק לדעת הכל!

חודש טוב לכולם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית