תחזית אסטרולוגיה קבלית לשבוע 15/3/15 – 21/3/15 מאת: יעל ירדני

שלום לכולם!

בסוף השבוע הזה, אנו בפתחו של חודש מזל טלה ושנה אסטרולוגית חדשה!

כפי שכבר חשנו והבנו, היקום לוהט כבר כמה שבועות. אם כך, מה מצפה לנו בחודש מזל טלה…?

לפני כן, בואו נתחיל, כהרגלנו, בכמה מילים על חברינו בני מזל טלה!

מזל טלה הוא התינוק של גלגל המזלות… המפתח להבנת המזל הזה הוא הידיעה שבני מזל טלה ישארו בני 6 כל חייהם…!

בני מזל טלה לרוב בעלי אישיות מבריקה. מהירי תפיסה ובעלי מנת משכל מרשימה, הומור בשפע, אך עם זאת, אימפולסיביים להחריד!!! אלו אנשים שמתקשים להשתלט על הלב שלהם. מאחר והמניע העיקרי שלהם הוא אהבה, הם יעשו הכל למען אהבה, ולא יתנגדו לקבל מחמאות כמובן..

מזל טלה ידוע כמזל הכי "אנוכי" של גלגל המזלות (בבקשה, טלאים, לא לזרוק עליי עגבניות עדיין…), ומאוד עסוקים בעצמם! מאחר והם המזל הראשון בגלגל המזלות, האחרים עדיין אינם ממש "קיימים" עבורם.

עיקרון מרכזי של מזל טלה הוא החופש. בני מזל טלה עסוקים ומאותגרים בעניין החופש שלהם באופן תמידי.

כתוצאה מכך, הם נוטים להיתקלויות מצד רשויות, ומעדיפים לעבוד בתנאים שלהם או כיועצים. רעיון החופש יכול גם להוות מכשול עבורם בהקשר למערכות יחסים ואהבה, ובני הזוג שלהם צריכים להיות מלאכים סבלניים של ממש.

מזל טלה בשליטה של כוכב מאדים הלוחמני, ובשל כך, חברינו בני המזל נוטים להתעצבן ולהגיב די מהר, אך הם גם נרגעים באותה המהירות.

יכולת העימות שלהם טעונת שיפור, בגלל הנטייה לילדותיות, ועליהם לשפר יכולת זו.

בני מזל טלה סלחניים להפליא. הם גם מגושמים מצטיינים, ושקרניים די גרועים, וזאת משום שהזיכרון אינו משחק לטובתם…

ובנימה טובה יותר, בני מזל טלה האהובים, ידועים באומץ ליבם וביציבותם, ויכולים להיות חיילים מצויינים. הם לרוב אמיצים ויכולים לצלוח משימות מסוכנות ביותר, וזאת גם משום שאינם לוקחים בחשבון את ההשלכות כלל!!

האיבר הרגיש אצל בני המזל הוא לרוב הראש, לכן פציעות בראש, לצערי, מאוד שכיחות אצל בני מזל טלה! (הם גם די סובלים מחשיבה מרובה מדיי..)

שורש שם הכוכב, מאדים, מתקשר ל"דם". בני מזל טלה נוטים לדמם הרבה, ונחתכים די הרבה מכלים שונים, כלי נשק, או פשוט בגלל שמעדו ונפלו!

הורים לבן/בת מזל טלה צריכים לזכור שילדם לא יודע מהו פחד, וכדאי שילמדו אותו/אותה את החוקיות של סיבה ותוצאה.

בספר היצירה, אנו למדים, שמזל טלה מייצג את יסוד המים מבין מזלות האש, דבר ההופך את בני המזל לרגישים מאוד ולעיתים אף מיוסרים!

כמו כן, בני מזל טלה חלוצים אמיתיים, ותמיד מוכנים לפרויקט או למסע חדשים… או לקרב טוב!

בני מזל טלה רבים יצירתיים מאוד ויכולים להיות שחקנים נפלאים ובמאים מוערכים.

מזל טלה

ערכת ההישרדות שלנו לחודש זה היא:

החודש, עלינו להימנע מהתנהגות אימפולסיבית ומויכוחים בכל מחיר. כפי שנבין במהלך החודש הקרוב, היקום הוא כמו פצצה מתקתקת.

בין התאריכים 20-21 במרץ, יתרחש ליקוי ירח, בדיוק בעת לידת הירח החדש. ובתאריך 4 באפריל, באמצע החודש, במילוי הלבנה, יתרחש ליקוי חמה, וכן גם תופעה המכונה "ירח אדום" (אכן, הירח ייראה לנו אדום במיוחד).

האירועים הקוסמיים הללו, הופכים את העולם כולו למוּעד לפורענות ומגביר זעם חברתי, ואפילו מקצין תנועות מהפכניות. כולי תקווה שלא נחזה בעוד שפיכות דמים, מעבר לזו המתרחשת כבר. אך עם זאת, כפי שהמקובלים מלמדים אותנו בתבונה רבה, השינוי העולמי מתחיל בשינוי כל אדם ואדם.

לכן, במהלך חודש מזל טלה הקרוב, עלינו לגלות אחריות, ולהביא כמה שיותר שלוה ושלום לסביבה שלנו, בקרב חברינו הקרובים והרחוקים ובמעגלי השפעה אף רחוקים יותר. בואו נחשוב עצמנו החודש ל"לוחמי השלום"!

המשך יבוא!

מאחלת לכולכם שנה אסטרולוגית מוארת במיוחד!

אוהבת,

יעל

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית, קבלה עם יעל ירדני