תחזית אסטרולוגיה קבלית לחודש שבט מזל דלי, תשע"ח / יעל ירדני

שנה אזרחית טובה לכולם!

אנו נכנסים אל חודש דלי, הבה נבדוק את מצב היקום, ואת המגמות החדשות שעלינו לאמץ בחיינו.

החודש הקרוב, "נושא המים" [דלי], נבדק ופורש בעמקות רבה בידי הרבה מקובלים ואסטרולוגים של הדורות הקודמים. מדוע? מכיוון שדלי מייצג את התפשטות הידע [מים הם מטפורה לחכמה]. כלומר, זו תקופה שבה תהיה לכל אדם בהירות והבנה, ולא נצטרך יותר מורים רוחניים. [אנחנו עדיין לא שם...] למען האמת, מזל דלי – האש של האוויר – פותח את שערי הידע, ופותח עידן חדש לגמרי – עידן הדלי.

תחזית אסטרולוגיה קבלית

בניגוד לאמונה הרווחת, עידן הדלי לא התחיל עם "קיץ האהבה" המפורסם של שנות הששים, אלא במאה השש עשרה בהשפעת שני מקובלים גדולים: הארי, רבי יצחק לוריא, ורבי אברהם אזולאי [יליד מרוקו], שהאידיאולוגיה המהפכנית שלהם הייתה שהקבלה חייבת להילמד בכיכר השוק. אנו יכולים רק לדמיין כיצד הצהרה נועזת כזו התקבלה בתקופת הרנסנס!

וכך גם היום, אנו נכנסים לראש חודש של מזל מיוחד כל כך, המקושר לגאולה המוחלטת של האנושות. השנה יתרחש משהו מיוחד מאוד. במולד הירח של מזל דלי, רוב הגופים השמימיים [השמש, כוכב, נוגה  ושבתאי] נמצאים בגדי הרציני, חוץ מהאופק העולה של המפה, מאדים, וכמובן, יופיטר, שנמצאים בעקרב המושחז.  

מבחינה קבלית, גדי הוא מזל של יבול, של קציר, המייצג את פירות העבודה הקשה. האנרגיה שלו המשוקעת בידע של נושא המים, הופכת אותו למעשי עבורנו בחיי היום יום שלנו. המסר כאן ברור: חלמו בגדול, אבל היו מעשיים בנוגע לחלומות שלכם; הציבו אותם לפניכם על פי סדר המימוש שלהם, ואז הם יתממשו.

כפי שאנו יודעים, שבתאי, רואה החשבון של היקום, זה עתה נכנס לגדי, המזל שהוא שולט עליו. והוא יישאר במזל הזה עוד שנתיים. במיקומו הקודם במאזניים [משנת 2009 עד אוקטובר 2012], בחן שבתאי את כל מערכות היחסים שלנו. בסוף התקופה הזו, הרבה מערכות יחסים לא החזיקו מעמד! כששבתאי היה בעקרב, [בערך מאוקטובר 2012 עד ספטמבר 2015], נדרשנו להשיג עומק ואינטואיציה, כמו גם אחריות פיננסית. ואז נכנס שבתאי לקשת [2015-2017], דוחף אותנו לשלוט על ההפרזה והעודפים שלנו, כדי להבין טוב יותר את מערכות האמונות שלנו, ולבחון את אמונתנו.

עכשיו, בגדי, המטרה שלו – ושלנו – היא לבנות מבנים חדשים וליצור סדר חדש. זה הזמן לשקול את המורשת וההמשכיות שלנו. שבתאי וגדי, שניהם שונאים שטחיות ובזבוז! אנו נקבל תזכורות בנוגע לעסק הרציני הזה במהלך כל חודש דלי [שנשלט גם הוא בידי שבתאי!] אם כן, לא עוד לנסוק על כנפי המציאות החלופית, בנוסח דלי. כדי שכל החלומות שלנו יתגשמו, אנו חייבים חוק וסדר!

אינטואיציה היא עוד היבט חשוב של חודש דלי. מכיוון שגם לגדי וגם לעקרב יש אינסטינקטים חזקים, אנו יכולים להתחבר אל ממד נוסף של עצמנו כדי להחליט החלטות מדויקות יותר. לסיכום, בואו נישאר אחראיים ומקורקעים, בסגנון שבתאי! אבל בואו נעשה זאת עם אידאליזם גדול יותר ועם חלומות גדולים יותר.

חודש טוב לכולם!

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית