תחזית אסטרולוגיה קבלית לחודש חשוון – מזל עקרב / יעל ירדני

אנו נכנסים עכשיו לחודש עקרב!

חלקנו בהתרגשות, וחלקנו… בחרדה!!!

לא תמיד יש לחודש עקרב מוניטין משובח: שם החודש שניתן לו בספר יצירה הוא "מר חשוון", כלומר חשוון המר!

אבל השנה, ב – 11 באוקטובר, נכנס יופיטר למזל העוצמתי הזה, תופעה שמתרחשת כל 12 שנים. [המחזוריות של יופיטר נוהגת על פי השנה הסינית!] – זה גורם לחודש עקרב שלנו להיות השנה חזק ומשמעותי יותר מאשר אי פעם.

תחזית אסטרולוגיה קבלית לחודש חשוון מזל עקרב

כפי שאנו יודעים, יופיטר מייצג את ההתרחבות, הגדילה והברכות של מערכת השמש שלנו…

מזל עקרב נשלט בידי מאדים, בשיתוף עם פלוטו. יופיטר בעקרב חדור וספוג בעוצמת שני הכוכבים הללו, ויעצים את השפעותיהם! באיזה אופן?

עם הכוכב מאדים, אנו מקבלים החודש הזה הנעה ואנרגיה יוצאות דופן כדי להשיג דברים, להציב את הרף גבוה יותר בחיינו. הקטנוניות והטרדות הקטנות נשטפות החוצה על ידי יופיטר הנדיב. אנו עדיין רואים את החסרונות ואת האיזורים בחיים שאינם מתפקדים, אבל מתברר יותר ויותר שהם קשורים לתמונה הגדולה יותר. האנרגיה של העקרב תפעל כקרן לייזר, שתעזור לנו לעקור מן השורש את סיבת השורש של הבעיה, ואלה הן חדשות טובות מאוד!

מאחר ועקרב קצת רגיש ודרמטי לעתים, אנו חייבים להימנע מהערות או תגובות אישיות מדי, ולא לעשות מכל עכבר פיל!  

בנוסף, מאדים מקושר לבריאות ולחיוניות. יופיטר יגביר את שתיהן עם תוספת מסוימת: היזהרו מעליה במשקל או מהשתקעות מוגזמת באוכל או בתענוגות! היא תשפיע על כל השנה הבאה. ההחלטה הטובה ביותר היא להגביר את חילוף החומרים שלנו בתנועתיות רבה יותר, לעלות במדרגות במקום במעלית, ללכת יותר… כל הרעיונות יתקבלו בברכה!

פעילות הגומלין שבין יופיטר לפלוטו היא הרבה יותר עמוקה ונסתרת.

במישור האישי, נהרהר הרבה על החיים והמוות: אולי אנו נמצאים בקצו של מחזור מסוים בחיים, או אולי אנו מרגישים מוגבלים על ידי נסיבות מסוימות. הרבה שאלות עמוקות תעלינה על פני השטח, שאלות על מטרתנו בחיים, ועל מה באמת אנו נלחמים.

השאלות האלה יוצאות לאור עכשיו מכיוון שמזל עקרב ניחן בכוח הראייה. הפעם הזו, אנו יכולים לפתוח את כל החסימות ולשחרר הכל. זה כוח חזק מאוד לשינוי.

אנו יודעים שמזל עקרב הוא תערובת של מים [אנרגיה חיצונית] ואש [אנרגיה פנימית], 2 כוחות מנוגדים לחלוטין. עם יופיטר בתערובת, השינוי שאנו עוברים הוא בפירוש באמצעות אש ומים, כמו מתכת שמזדככת מתעדנת ומתעצבת.

אנו מקבלים כאן דחיפה גדולה אל מעבר למצב המודעות הנוכחי שלנו, לרפא את העבר שלנו, ולקום מחדש כמו עוף החול.

מבחינה גלובאלית, יופיטר בעקרב יכול להביא את הכלכלה לנקודת השיא שלה, אבל מה שאינו מוצק ואמיתי לא יישאר. גם ב – 2005 היה יופיטר בעקרב: אז הייתה סופת ההוריקאן קאתרינה, ערך הנדל"ן עלה וירד, אבל הדברים נעשו אמיתיים יותר, ברורים יותר – אפילו אם לא אהבנו אותם! נושאים של שליטה לא נכונה בכוח או מלחמה יעלו גם הם על פני השטח כדי להיות מאותגרים ולהשתנות. 

אם כן, יש לנו חומר רב למחשבה והרבה מה לעשות!!!

מה עלינו לקחת הביתה?

החודש הזה, אנו חייבים להשתמש בעיניים שלנו, באוזניים שלנו ומעט מאוד בפה שלנו כדי לגדול ולהתרחב, להתבונן פנימה עם זכוכית מגדלת ולגלות את כל הדברים הטובים יותר שאנו מסוגלים להם. חשוב מזה, אנו חייבים לחפש את האמת, לנקוט עמדה, לבחור צד ולעשות שינוי.

היקום מעצים אותנו בדרכים שמעולם לא חשבנו שתתרחשנה! התכוננו להרבה הפתעות רבות עוצמה, לשפע של חוסר נוחות [מצטערת, מזלות האדמה!], מתוך הידיעה שכל זה יעצב אותנו כחרב אדירה לשירות הטוב ביותר!   

חודש טוב לכולם!

באהבה

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית