מי אתם בני מזל עקרב?

מאת: המרכז לקבלה

האסטרולוגיה הקלאסית אומרת שתכונות האופי שלנו נקבעות על-ידי מיקומם של הכוכבים. כל ההחלטות כבר נתקבלו, זה נגמר – אנחנו תקועים עם זה! זה לא בידינו!

האסטרולוגיה הקבלית מגלה לנו סוד אחר: כל אחד מאתנו נולד בדיוק ברגע הנכון שמאפשר לו להיות הכי טוב שאפשר. הכול נמצא ממש ברגע הזה, בקוד הגנטי של נשמתנו על פי הכוכבים, הידוע גם בשם מפת הלידה האסטרולוגית.

מי אתם בני מזל עקרב?

חודש חשוון – מזל עקרב

זָנב עוקץ

חודש חשוון הוא החודש השמיני בלוח השנה הירחי. הוא נשלט בידי כוכב מרס (מאדים), הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי. סמלו של חודש/מזל זה הוא עקרב. האותיות שמתחברות לאנרגיה הרוחנית של החודש הן ד, האות שיצרה את כוכב מאדים; ו-נ, האות שיצרה את מזל עקרב. כשמחברים את שתי האותיות יחד, מתקבלת המילה דִ(י)ן. הדין יכול להיות אכזרי, מרושע, נמהר ונטול רגשות. הוא יכול לצרוב כמו אש. אבל, כשמצרפים אליו חמלה – הדין הופך לאפשרות ריפוי.

כשתפגשו בני מזל עקרב, תוכלו לחוש באנרגיה שלהם ותדעו מיד שאתם נמצאים בחברת אדם שיש להתחשב בו. בני מזל עקרב מקרינים כוח מְמגנט, אך נראים קרים ומאופקים. הם יכולים להיות מקסימים ואפילו מהפנטים. בנוכחותם אתם חשים משיכה, אבל גם אי־נוחות. 

מזל עקרב אמנם נשלט בידי כוכב מאדים, אבל זה לא אומר שבני מזל עקרב הם אמיצים. זה כן אומר שעצם המחשבה על עימות מלהיטה את דמם. ברגע שבני מזל עקרב מריחים סכנה, הם מעבירים להילוך גבוה ומתכוננים לכל עימות. וכשהם תוקפים, המהלומה הראשונה מכוונת ישר ללב. בני מזל עקרב חזקים מבחינה רוחנית וגופנית גם יחד. הם ניחנו בכוח רצון להגשים כל מטרה שהציבו לעצמם. הם עצמאיים לחלוטין. בני מזל עקרב אינם חשים בנוח, אלא אם הם בשליטה וידם על העליונה. נחישותם שנייה היא רק לחוסר סבלנותם.

לפי ספר יצירה, כל אחד מסימני גלגל המזלות מתקשר לחלק מסוים בגוף האנושי. לא מפתיע הוא, שהאיברים הנקשרים למזל עקרב הם איברי המין – אותו חלק בגוף האדם המשפיע בעָצְמה רבה כל־כך על ההתנהגות האנושית. בני מזל עקרב משני המינים מצטיירים לעתים קרובות כ"סקסיים", אבל כשהם משתמשים בכוח המיני שלהם הם יכולים בנקל להיות הרסניים.

בני מזל עקרב אוהבים סיפורים מלודרמטיים ומפיקים עונג מרגשות קיצוניים. מצד אחד, הם כמהים לאהבה ומעריצים מחוות מרשימות; מאידך, הם לא אוהבים להחצין את הצורך שלהם באהבה. הקנאה שלהם כבר הפכה לאגדה; הם פשוט לא יכולים לסבול שמישהו אחר מחזיק במשהו שאותו הם רוצים לעצמם. הקנאה שלהם מסוכנת ביותר, שכן היא מבטאת את עצמה בערמומיות. בני מזל עקרב אוהבים לפעול בחשאי. נטייתם לחשאיות קיצונית מגיעה לשיאה כשהאגו שלהם הוא בשיאו. קנאתם של בני מזל עקרב יכולה להעביר אותם על דעתם, עד כדי כך שהם ממטירים על קָרְבנותיהם התמימים כמויות של שליליות. הפיכתם לאויביכם עלולה להתגלות כמעשה הרסני ביותר.

בני מזל עקרב אינם הגיוניים במיוחד, אבל יש להם אינטואיציות טובות והם יכולים לחשוף את רגשותיהם הכמוסים ביותר של אחרים. הם מסוגלים לגלות את חולשותיהם של אנשים אחרים, ולא יהססו לחשוף אותן בפומבי.

בני מזל עקרב אינם משקרים, לא לעצמם ולא לאחרים, ואינם חשים מחויבים לפעול על־פי כללי הנימוס או בטקט. אם אתם רוצים לגלות פרטים על עצמכם, במיוחד על ההיבטים השליליים ביותר שלכם, פשוט שאלו בן מזל עקרב! אפילו שבני מזל עקרב יכולים להיות נדיבים ביותר, בדרך כלל הם מבקשים להפוך את המקבל לכפוף להם ולתלוי בהם. הנתינה שלהם אינה נתינה במובן החיובי של המילה, מכיוון שהיא רק אמצעי להשגת שליטה.

בני מזל עקרב להוטים להיות בשליטה, ומה שמפעיל אותם הם רגשותיהם שעוברים מקיצוניות לקיצוניות. בתוך שניות הם יכולים להשתנות – מאהבה עיוורת לשנאה יוקדת. אין להם כל קושי לתלות את מצוקותיהם בזולת ולהפיל את החרדות שלהם על הסובבים אותם. הם אינם שוכחים ולו את הפרט הקטן ביותר. כל מי שאי־פעם גרם להם סבל – משפחה, חברים, פקידי בנק – יחוש בסופו של דבר בעקיצתם. הם עשויים להבין שמעשיהם עלולים לחזור אליהם כמו בומרנג – שיום אחד הם יקבלו בדיוק את מה שהם נתנו, אבל זה אינו עוצר בעדם. מה שחשוב לבן מזל עקרב, זה ליישב את החשבון.

מזל עקרב הוא אחד ממזלות המים. אבל בקבלה, מזל זה מתקשר גם לאש. בני מזל עקרב חיים בפרדוקס: מים מסמלים נתינה וחמלה, בעוד האש מסמלת דין. האש שבוערת בקרב בני מזל עקרב גורמת להם לפעול על־פי דחפים רגעיים. יש להם סבלנות מועטה, והם אינם משקיעים זמן לחשיבה לפני פעולה. הם הופכים לבלתי רגישים לצורכי הזולת. הריפוי, חלק משמעותי בבני מזל עקרב, לעולם אינו מקבל הזדמנות לבוא לידי ביטוי. ללא חמלה – הדין הוא אכזר, נמהר וחסר רגשות. בני מזל עקרב חייבים לשכך בעזרת מים את האש שבוערת בהם. 

בני מזל עקרב חייבים ללמוד לנתק את עצמם מרגשותיהם. בכל פעם שאתם חווים התקף זעם, תשוקה או שנאה, עליכם להתאמץ לשלוט בו. על בני מזל עקרב להפסיק לייצר משברים ודרמות אשר, בסופו של דבר, יכריעו אותם ואת הסובבים אותם. בני מזל עקרב – אם תאפשרו למים שבאופייכם להתגלות, תוכלו לשנות את הטבע שלכם ולהתרומם לרמות גבוהות של מודעות.

השפעתו של חודש חשוון על כולנו:

לפנינו חודש מאתגר ביותר. התכונות השליליות והאופי האגוצנטרי המושרשים בנו מרימים ראש ועוברים לקדמת הבמה. התנגדו לדחף החזק להגיב. התעלו מעל לכוחו של הרצון הבלתי נשלט לשליטה על מצבים או אנשים אחרים. כשתשתחררו מהדחף להגיב ולשלוט, תגבירו את יכולתכם לקבל הן ברמה חומרית והן ברמה הרוחנית, ותגלו את מה שאתם באמת צריכים לתקן בעצמכם בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלכם.

 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית