לגלות את הנסתר: תחזית אסטרולוגיה קבלית 20 לדצמבר – 26 לדצמבר 2015 / יעל ירדני

היקום מצביע על האתגר של החודש הזה: גילוי הנסתר. כיצד ניתן להיכנס פנימה ולקלף את שכבות האשליה של חיינו?  עם תשע! פלנטות במים, מילות המפתח הן: עומק, רגישות, אינטואיציה, תדרים, ואפילו מיסטיקה. תחזית מפתיעה ושני תרגילים שימושיים לשבוע הקרוב!

מאת: יעל ירדני

 

שלום לכולם!

 

שבוע נוסף ומעניין מאוד מתחיל עכשיו, בחודש גדי! הבה נבחן את מצבו הנוכחי של היקום! הירח נמצא בתחילת השבוע במזל טלה הלוהט, והפתעה…הפתעה… אנו מבחינים בנוכחות חזקה מאוד של כוכבי לכת ב…דגים! אנו שוברים את כל שיאי העולם עם סך הכל של תשעה! כוכבים של מזלות מים, שמתוכם ארבעה בדגים! מה קורה פה?

 

האם כולנו הופכים לרגשניים ותגובתיים כמו בני מזלות המים החודש הזה? גדי הוא מזל אדמה, אז מה הקשר למים? ובנוסף… אין שום אלמנט של אוויר בכל המפה, נראה כאילו היקום דוחף אותנו לדבר פחות ולהתבונן יותר פנימה!

 

הכל ביקום מצביע על האתגר של החודש הזה: ניחשתם… מדובר כאן על גילוי הנסתר, הבלתי נראה, ועל להיכנס פנימה ולקלף את שכבות האשליה של חיינו!  עם תשע פלנטות במים, מילות המפתח תהיינה תמיד: עומק, רגישות, אינטואיציה, תדרים, ואפילו מיסטיקה…

 

כיצד נתחבר לאני ה"אמיתי"?

וכאן אנו חייבים להציג את מושג ה"תפיסות". האמת היא, כאשר אנו בוחנים את העניין, לכל אחת ואחד מאתנו יש תפיסה שונה לגמרי, "מערכת סינון" שונה לחלוטין, אפשר לומר, של האירועים השוטפים בחיינו. כמה מאתנו מסננים את האירועים דרך פחד, חלק מאתנו דרך חוסרים, ואחרים לא רוצים אפילו שום יחסי גומלין עם אחרים… ישנן אלפי דרכים בהן אנו מסננים את האור והאנרגיה המגיעים אלינו.

 

הבעיה היא, שהמסננים שלנו, יהיו אשר יהיו, עומדים בדרכן של המציאות והאמת! המורה שלנו קרן ברג אמרה משהו מאוד מעניין: היא הסבירה: אם אנו רוצים  להרגיש אנשים אחרים טוב יותר ולהבין טוב יותר את הצרכים שלהם, אנו בפירוש צריכים ללמוד לרוקן את מוחנו!

 

המוח שלנו הוא כמו מכונה מדברת, הוא מנתח, מדבר, צועק, מחפש… לפעמים, אנו לא יכולים לשמוע אפילו את עצמנו! ב"עצמנו" אני מתכוונת לאני האמיתי שלנו, כלומר, הנשמות שלנו.

כל הדיבור הפנימי הזה הוא היריב האמיתי והאתגר האמיתי של הנשמות שלנו!

 

המקובלים מסבירים שהגוף הפיזי שלנו הוא הבית של הנשמה שלנו, קצת כמו קליפה. העבודה שלנו בחיים האלה היא להיות יותר בקשר עם האני האמיתי שלנו, עם העבודה האמיתית שלנו, שהיא התכנית של הנשמה שלנו. חשבו על כך, כמה קשה לדבר מתוך הלב, להיות 100% אמיתיים… להיות שקופים, אם אפשר לומר… זה נשמע ממש מפחיד, לא כן?

 

במהותן, הנשמות שלנו יודעות הכל. הן יודעות מדוע אנו נאבקים, מהם הלקחים שאנו חייבים ללמוד בחיינו, מה החברים והאהובים שלנו באמת מרגישים… השבוע, זה הזמן להיות קצת יותר מופנמים. זהו חלון שדרכו אנו יכולים ליצור באמת חיבור אמיתי עם האור הפנימי שלנו, לפתוח באמת את האינטואיציה שלנו, זהו חלון לאותנטיות ומהימנות (גדי), והזדמנות לפעול ולהתנהג בצורה אמיתית יותר.
 

לגלות את הנסתר: תחזית אסטרולוגיה קבלית 20 לדצמבר – 26 לדצמבר 2015 / יעל ירדני

 

איך נוכל לעשות זאת? הנה שני תרגילים מומלצים

 

תרגיל 1: לנשום אל "כנפי המלאכים"

 

קודם כל, כולנו חייבים ליצור קצת יותר שקט במוחות שלנו! אם כן, הבה נתרגל השבוע הזה לנשום יותר עמוק! זכרו, במפת היקום אין אוויר כלל!!! המקובלים קוראים לריאות שלנו "כנפי המלאכים", מטפורה נפלאה! הריאות שלנו באמת נראות כמו כנפיים!

 

בעוד הלב שלנו הוא כמו מנוע שהתלהט יתר על המידה, הריאות הן האיברים שיכולים להעלות אותנו ולצנן את אש הלב. באמצעות הנשימות העמוקות, אנו יכולים להרגיש טוב יותר, להירגע, ולהיות מחוברים יותר לנשמות שלנו.

 

תרגיל פשוט הוא לנשום כאשר אנו כועסים, פשוט ללכת ולנשום כמה נשימות עמוקות: אנו כבר מרגישים טוב יותר. מדוע? האוויר נחשב ליסוד המאזן של היקום, או כפי שאנו קוראים לו בקבלה, האנרגיה של קו אמצע של היקום.

 

תרגיל 2: מדיטציה לגילוי הנסתר

 

עד כאן טוב ויפה. האתגר השני הוא להבין שרוב מה שאנו רואים הוא רק אשליה! למעשה, אנו מחברים את נקודות חיינו באמצעות התפיסה (המעוותת) שלנו! לכן, השבוע הזה, הבה ננסה פשוט לחפש את הטוב בכל מה שנראה, לקלוט ולתפוס את האור שבכל דבר, ולהתחבר אליו.

 

התרגילים הפשוטים הללו, בשילוב עם אנרגיית האדמה של הגדי, המזל של החודש הזה, יובילו אותנו לראייה טובה יותר ולהבנה עמוקה יותר. המלצה חשובה היא לעשות החודש הזה מדיטציה על אחד מ-72 שמות הבורא- מ י כ – "גילוי הנסתר". זה יאפשר ללב שלנו להתחבר לאור האמיתי, בדרך מקורקעת יותר, וללא שום מסננים או עיוותים. הבה נזכור: השבוע הזה כולו שקיפות!

 

הרבה אהבה ואור לכולם!

 

יעל 

קטגוריות : אסטרולוגיה קבלית, קבלה עם יעל ירדני