שבוע שני לעומר – תיקון ספירת גבורה

מודעות לשבוע השני מאת קרן ברג

גבורה ידועה כדין, בעוד חסד נותנת עד כדי הגזמה, גבורה היא קמצנית. היכן שחסד מתפשטת ומתרחבת, גבורה מצטמצמת ומתכווצת. בעוד חסד אומרת "לתת", גבורה אומרת "מה יצא לי מזה?" כשחסד חוגגת בגדולה, גבורה דוגלת בהשלטת משמעת מתוך פחד ומסתכלת בכל פעם מעבר לכתפה. גבורה, ללא האיזון של חסד, נעשית לעריצה של מדינת משטרה. עם זאת, הזרע ההיולי שעדיין לא עבר התמיינות ששוכן בחסד לעולם לא ייעשה לעץ על כל מרכיביו בלי ידה החזקה של גבורה. גבורה מביאה את האנרגיה של הספירות העליונות לכדי התמיינות, שהיא התחלת הפיזיות. 

יום 8 לעומר, כג' ניסן 19.4.17

היום האנרגיה היא של חסד שבגבורה. רק להיום הבחינו אם הביקורת שלכם על אחרים אמורה בעצם לשמש אתכם ונעשית למעשה למען עצמכם. זהו איזו עצה הייתם נותנים לאלה שאתם רוצים למתוח עליהם ביקורת, ואז השתמשו בעצה הזו למען עצמכם.

יום 9 לעומר , כד' ניסן, 20.4.17

היום זו האנרגיה של גבורה שבגבורה. התבוננו בשטחים בחייכם שבהם נתתם לשליליות שלכם להשתולל. היום, כל היום, שלטו על הדפוסים השליליים שלכם; אל תתנו לעצמכם מרחב לצעוק, להגזים באכילה, לעשן, להרגיש מדוכאים…

יום 10 לעומר, כה' ניסן, 21.4.17

האנרגיה של היום היא תפארת [חמלה] שבגבורה. המפתח לחמלה הוא להקשיב באמת. היום, למען האמת כל היום, הקשיבו באמת לאחרים.

יום 11 לעומר, כו' ניסן, 22.4.17

היום האנרגיה היא של נצח שבגבורה. חשבו על תחום בחייכם שויתרתם עליו. האם יש עדיין משהו שאתם יכולים לעשות? במקום להרגיש כקרבנות ולהיסגר, היום קחו אחריות למה שהשתבש ועשו  משהו כדי להיפתח שוב.

יום 12 לעומר, כז' ניסן 23.4.17

היום האנרגיה היא של הוד[ענווה] שבגבורה. דעו שבלי הבורא אתם לא יכולים לעשות שום דבר. היום, כל היום, צאו מעצמכם ומדרככם ופנו מקום לאור.

יום 13 לעומר, כח' ניסן, 24.4.17

האנרגיה של היום היא יסוד שבגבורה. היום חלקו את ההבנה שלכם מיום 11 עם מישהו אחר, גבשו תכנית שבה אתם יכולים לעזור לו להתמיד, והוא יוכל לעזור לכם להמשיך הלאה.

יום 14 לעומר, כט ניסן 25.4.17

האנרגיה של היום היא מלכות שבגבורה. היום, כאשר תראו את הדברים שאתם רוצים לשנות בעצמכם, זכרו שכבוד אנושי מתחיל בכם. טעויות ושגיאות הן חלק מהתכנית. לכן יש לעפרונות מחקים.

שבוע שני  לעומר -  תיקון ספירת גבורה

קטגוריות : חגים וארועים במרכז לקבלה