ראש השנה התשע"ח עם קרן ומיכאל ברג בניו יורק

בראש השנה הזה יש לנו הזדמנות להתחבר למימד עץ החיים באופן שלא היה לנו מעולם בעבר. כאשר נתכנס יחדיו, התקשורות והמדיטציות שלנו תהיינה הרבה יותר חזקות, ותענקנה לנו ערוץ למשוך את האור הזה אל העולם הפיזי.

הצטרפו אלינו כשנתכנס באהבה, באחדות ובמודעות לעשות את העבודה הרוחנית ההכרחית כדי להתחבר למימד של אור וברכות.

השנה הזו, תתקיימנה תקשורות ראש השנה באולם המרשטיין ההיסטורי במנהטן סנטר הממוקם במרכז העיר ניו יורק. עבור אלה שירכשו את חבילת האירועים המלאה, הכוללת לינה, יישמר חדר במלון "ניו יורקר", מלון איקוני בסגנון ארט דקו, הממוקם ממש ליד אולם המרשטיין שבמנהטן סנטר.

מלון "ניו יורקר" סינוור את אורחיו בעיצובו הססגוני ובשרות היוצא מן הכלל שלו מאז שנבנה בשנת 1929, בעיצומו של עידן הג'אז. כמלון היסטורי, כל חדר הוא מיוחד במינו, בגודל ובעיצוב שונה. מאחר ומספר חדרי האירוח מוגבל, אנו מאמצים את מדיניות "הנרשם ראשון, בוחר ראשון", שבה בקשות לחדרים מסוימים ייענו על פי סדר הזמנת החדרים, ללא משוא פנים או העדפות אחרות.

אנו ממליצים להקדים להירשם, מספר החדרים מצומצם מאוד ויש סיכוי סביר שכל החדרים יתמלאו לפני תחילת החג.

* ההרשמה המוקדמת בהנחה משמעותית, עד ל 21.8.17

* קוד הנחה לתלמידים מישראל israel2017  שימו לב! יש לרשום את הקוד בעת ההרשמה באתר.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף ולהרשמה >>

* ההרשמה באתר באנגלית, ניתן לקבל עזרה בהרשמה בטלפון: 052-5757393 רבקה שרגא

ראש השנה 2017 בניו יורק

מסר מקרן ברג לראש השנה התשע"ח

ראש השנה אינו חג דתי, וגם אינו שמור רק לקבוצת אנשים מסוימת. זה חלון קוסמי בזמן שמניע ומפעיל את השנה הבאה שלנו. חשבו עליו כעל הערכה וסיכום של כל השנה, אם תרצו. בשני הימים האלה, החיים שלנו, כמו של כל האנושות, נשפטים בשל מעשינו. כל העולם כולו עובר את התהליך הזה. כשאנו מתכנסים יחדיו כיחידה שלמה אחת, למאמצים המשותפים שלנו יש כוח להשפיע על גורלנו לטובה.

ראש השנה הוא הזדמנות ליצור אחדות קוסמית, ולהעלות את המודעות הקולקטיבית באמצעות המאמצים האישיים שלנו. המקובלים אומרים שככל שיותר אנשים מקיפים אותנו כשהנשמות שלנו עומדות בפני בתי המשפט העליונים, כך עלינו לחשוש פחות מגזרי הדין שעלולים להיגזר עלינו. הקבוצה מרוממת את הפרט. אנו נעשים כוכב אחד המחובר לאלפי כוכבים אחרים שמאירים את שמי הלילה, ובכך מסייעים לביטול ולמחיקת העוונות האישיים שלנו.

קרן ברג 
 

מסר ממיכאל ברג לראש השנה התשע"ח

השנה הבאה בלוח הקבלי היא שנת התשע"ח [5778], שהיא ראשי תיבות של "תהא שנת עץ חיים".

זה נותן לנו רמז לחשיבות ראש השנה הזה. השנה יש לנו הזדמנות בראש השנה להתחבר למימד עץ החיים באמצעות התפילות שלנו, תקיעת השופר והתקשורות, שלא כמו באף שנה אחרת. יש לנו גם היכולת למשוך אלינו למטה את האור הזה עבור כל העולם.

לכן, השנה הזו, שלא כמו באף שנה קודם לכן, חשוב שנתכנס יחדיו באהבה, באחדות, ובמודעות, כדי לעשות את העבודה ואת התקשורות של ראש השנה יחד ולהביא לעצמנו, למשפחות שלנו ולכל העולם חיבור עמוק יותר וחזק יותר למציאות שבה אין שום כאב, סבל ומוות; לעולם מלא רק באור, בברכות ובחיים

מיכאל ברג

קטגוריות : חגים וארועים במרכז לקבלה, קבלה עם מיכאל ברג, קבלה עם קרן ברג